Ahşap Bahçe Süsleri ile Bahçe Dekorasyonu

Bahçe Süsleri ile Bahçe Dekorasyonu

Bu sayfamızda olduğunuza göre bahçeniz için güzel süsler aramaktasınız. Doğru yerdesiniz zira bu güne değin bahçeniz adına en fazla araştırmayı yapan bir siteye giriş yaptınız. Çünkü bu konu da daha önce Müstakil Ev Bahçe Dekorasyonu ve Yazlık bahçe Aksesuarları konular dahilinde Alçı Bahçe süsleri ve Bahçe Ağaç süsleri gibi bir çok konu hakkında örnekler ve makaleler yayınlamış binbirdekor.com’dasınız. Bahçeniz güzelleştirmenize yardımcı olmak adına Taşlarla bahçe süsleme yöntemleri başta olmak üzere, sizlere ilham kaynağı olacağını düşündüğümüz İlginç Bahçe Tasarımları ve Sade bahçe düzenlemesi gibi görsel örnekler dışında bahçenizi süslemenizde kullanabileceğiniz ürünler için, Bahçe süsleri eminönü ve Bahçe süsleri koçtaş gibi başlıklar altında sizlere daha farklı alternatifler sunmaya çalıştık.

Ahşap Bahçe Dekorasyonu

Bu sayfamızda ise başlıktan da anlayacağınız üzere bahçe dekorasyonunu organik ürünlerle ve değişik bahçe süsleri ile desteklemek isteyen okurlarımız için daha önce Taşlarla bahçe dekorasyonu konusunda olduğu gibi bu defa Ahşap Bahçe Süslerini ele alıyoruz. Dolayısı ile tamamen doğal, hatta kütükten bahçe dekorasyonu istiyorsanız bu makalemizde ki örneklere mutlaka göz atmanızı öneririz.

Dekoratif Bahçe Süsü Modelleri

Bahçeli evlerde yaşayan okurlarımızı her daim kıskandığımızı açık açık itiraf ettiğimiz halde, hatta kıskançlıktan çatladığımız halde onların bahçeleriniz güzelleşetirmelerine ve bahçe dekorasyonunu konusunda yardımcı olmak adına araştırmalar yapmaya devam ederken, bu defa birbirinden güzel bahçelerinize çok yakışacağını düşündüğümüz ahşap bahçe süsü modellerine rastladık.

Ahşap Bahçe Süslemeleri

Güzel bir bahçe içerisinde mutlaka olması gereken bu ürünler tamamen doğal malzemeler ile fabrikasyon değil gerçekten el yapımı ürünler. Kesinlikle çok güzeller ve eğer bahçenize artı değerler katmak gibi bir niyetiniz var ise bu ürünlerden bahçenizde en azından bir tane olması gerekiyor arkadaşlar.

Ahşap Bahçe Süsü Modelleri

Paragraf aralarında görsel örneklerini beğenilerinize sunduğumuz bu ahşap bahçe objeleri tema olarak da inanılmaz özgün ve orijinaller. Mesela bir el arabası şeklinde tamamen ahşaptan tasarlanmış saksılar. Gözünüz gibi baktığınız manolya yada ortancalarınız için sizce de hem dekoratif bir görsel, hem de şahane bir yuva değil mi ?..

Özel Tasarım Bahçe Süsleri

Su kuyusu, el arabası, at arabası gibi özgün tasarımlara sahip bu ahşap bahçe süslerinin en güzel özelliklerinden biri de bahçe içerisinde tekerlekleri sayesinde istenilen yere yerleştirilebilmeleri. Tekerlekli ve bu tekerleklerin sadece süs değil kullanılabiliyor olması da bu ürünlerin ekstra özellikleri arasında yer alıyor.

Bahçe İçin Dekoratif Süsler

Doğal bir bahçe için alçı yada fiberglas bahçe süsleri yerine böyle hem değişik, hem otantik, hem de özgün tasarımlara sahip bahçe süsleri kullanarak bahçesi olan diğer komşularınızı hatta bizleri de kıskançlıktan çatlatabilir siniz. Hatta bu ürünleri halihazırda kullanan okurlarımız bahçe görsellerini en alt tarafta ki yorum bölümümüzden yada Facebook sayfamızdan bizlerle paylaşarak hem bizleri hem bahçesi olmayan okurlarımızı çatlatıp, hem de bahçesi olan diğer okurlarımıza fikir verebilirler.

Yapacağınız bu görsel paylaşımların ardından muhtemelen bize de aşağıda resmini gördüğünüz dilek  kuyusuna bir kaç demir para atarak bahçesi olan bir ev dilemek kalır ne dersiniz 🙂

 

5 Yorum “Ahşap Bahçe Süsleri ile Bahçe Dekorasyonu”

    1. Merhaba İclal, buradaki bahçe süslemeleri bir çok firmanın ürünü olarak sitemize girmiş.

  1. merhaba, en alttaki beyaz merdiven şeklindeki saksıyı nasıl satın alabilirim?
    teşekkürler,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir