ABC Mobilya Yatak Odası Takımları “Hadise” Yaratacak !..

ABC Mobilya

2018 Yatak Odası Takımı Modelleri ve Fiyatları ABC Mobilya Yatak Odası Fiyatları Modern ve Lüks Yatak Odası Takımları – Yepyeni bir mobilya markamız daha oldu, cümleten hepimize hayırlı olsun arkadaşlar 🙂 Üstelik bu yeni mobilya markamızı sektöre inanılmaz hızlı girdi. Şimdilerde herkes Hadise mobilya reklamlarını konuşuyor.

Hadiseli ABC Mobilya Reklamları

ABC Mobilya reklam konusunda ünlü sanatçı Hadise ile anlaşarak olayı baştan koparmak, bir anda tüm dikkatleri üzerine çekmek istemiş ve gördüğümüz kadarı ile de bu ilk hedefini önemli ölçüde tutturmuş. Ancak sıra da tasarımları ve kalitesi ile Türk halkına kendini beğendirmek var. İş sadece Hadise hayranları, Hadise fanları yada Hadise aşıkları ile bitmiyor.

En Güzel Mobilya Tasarımları

Kalıcı ve halkın gönlünde yer eden bir marka olmak için çarpıcı tasarımlara, uzun yıllar kullanılabilecek, kaliteli ve kullanışlı ürünlere de ihtiyaç var. İşte bizlerde binbirdekor.com olarak bu sayfamızda, hem Hadise hayranı olup, hem de bu güzel ve yetenekli kadının oynadığı reklamların sahibi olan ABC Mobilya’yı merak eden okurlarımıza biraz bilgi vermek adına markanın ürünlerini detaylı olarak incelemeye başlıyoruz.

ABC Mobilya Hakkında Bilgi

İlk olarak sizleri bu marka hakkında kısaca bilgilendirelim. ABC Mobilya aslında yeni bir marka değil, zira 40 yılı aşkın bir süredir sektörde var olan Taşkıranlar Grup Şirketleri’ne ait bir marka. Ülkemizin en büyük mobilya üreticilerinden biri olan ABC Mobilya, tam entegre tesislerinde, en teknolojik ve en yüksek kalite standartlarıyla, koltuk takımları, oturma grupları, yatak odası takımları, yemek odası takımları, genç odası takımları, yatak ve baza üretimi yapıyor. Üstelik marka başta Avrupa ülkeleri olmak üzere 25’in üzerinde ülkeye de bu ürünlerini ihraç ediyor.

ABC Mobilya Yatak Odası Takımları 2018

ABC Mobilya hakkında yukarıda verdiğimiz bu kısacık bilgi markanın kalitesi hakkında fikir sahibi olmanız için yeterlidir umarız. Gelelim Markanın ürünlerine ve 2018 koleksiyonlarına… Efendim işe ABC Mobilya yatak odası takımları ile başlıyoruz. Mobilyalarını yenileyenler, evlilik hazırlığı yapanlar ve “yeni eve yeni mobilya” diyenler için markanın 2018 yatak odası modelleri ve fiyatlarını detaylı olarak incelemeye başlıyoruz.

ABC Mobilya Capella Yatak Odası Takımı

ABC Mobilya 4 farklı yatak odası takımı kreasyonu ile girmiş yeni yıla. Bu yatak odası modellerinden ilki Capella. Her ayrıntısında ahşabın  doğallığını ve sıcaklığını hissedeceğiniz Capella yatak odası takımı başta özgün hatları ile dikkat çekerken, evinizin her yerine kullanım kolaylığı getiren modülleriyle de yatak odalarınıza bambaşka bir görünüm sunuyor. Takımın 6 kapılı gardırop, 2 adet komodin, karyola, şifoniyer ve şifoniyer aynasından meydana gelen alternatifi ise üzerinde 7.225,00 TL fiyat etiketi taşıyor.

ABC Mobilya Marcelo Yatak Odası Takımı

Yine doğal ahşabın sıcaklığını apaçık hissettiren bir yatak odası takımı olan Marcelo özellikle modern yatak odası takımlarından hoşlananlara hitabediyor. Ancak burada modernist tasarımı vurgulamak adına doğal ahşap tatlı bir mavi tonu ile harmanlanmış. Ahşap renkleri ve mavinin bir araya getirildiğinde bu kadar güzel duracağını hiçbirimiz hayal edemezdik ama ABC Mobilya tasarımcıları hayal etmişler ve üst resimde gördüğünüz gibi başarmışlar. ABC Mobilya Marcelo yatak odası takımı fiyatları ise piyasada ki bir çok rakibi ile hemen hemen aynı seviyede. Takımın sürgülü gardırop, karyola, 2 adet komodin, şifoniyer ve şifoniyer aynasından meydana gelen seçeneği 5.939,00 TL fiyatla satışa sunuluyor.

ABC Mobilya Adrian Yatak Odası Takımı

Bu defa ABC Mobilya tasarımcıları Adrian yatak odası takımında doğal ahşap renklerinin beyaz gibi son zamanlar en tutulan mobilya renkleri listesinin başında gelen beyaz ile kombinlemişler. Bu durum her ne kadar basit bir deneme gibi görünse de doğal ahşabın sıcaklığı ve beyazın zarafeti sayesinde yine son derece başarılı bir sonuç etmişler. Üstelik bu güzel renk kombinasyonunu da oldukça modern bir tasarımla bir araya getirmişler. Ürünün fiyatını soracak olursanız, sürgü kapaklı gardırop, aynalı şifoniyer ve 2 adet komodinden meydana gelen Adrian yatak odası takımının 8.210,00 TL fiyat etiketine sahip olduğunu söyleyebiliriz.

ABC Mobilya Pierro Yatak Odası Takımı

Trend mobilya renklerinden olan doğal ahşap tonlarına Pierro yatak odası takımının neredeyse tamamında rastlıyoruz arkadaşlar. Aslında takım özellikle başlığı ile son derece lüks bir görünüme sahip, ancak bu doğal ahşap renkleri bu tasarıma uymamış gibi görünüyor. Aslında lake beyaz bu takımı daha albenili gösterirmiş gibi geldi bize. Ama tasarım bu ve taktir de siz değerli okurlarımızın 🙂 Eğer lüks ancak samimi bir renge sahip Pierro yatak odası takımını beğendiyseniz, takımın sürgü kapaklı gardırop, aynalı şifoniyer ve 2 adet komodinden oluşan seçeneğine 6.049,00 TL ödemeniz gerekiyor.

ABC Mobilya Yatak Odası Modellerini İncelemeden Mobilya Almayın !..

Yukarıda sizler için Hadiseli reklamlar ile merak edilen marka ABC Mobilya’nın yatak odası takımlarını inceledik. Ancak bu ürünleri daha detaylı olarak incelemek isterseniz, ayrıca güncel ABC Mobilya yatak odası takımları ve fiyatlarına göz atmak isterseniz bu adresi de ziyaret etmenizi tavsiye ederiz. İlerleyen günlerde ABC Mobilya koltuk takımları ve ABC Mobilya Köşe Takımları başta olmak üzere markanın daha bir çok ürününü binbirdekor.com sayfalarında detaylı olarak inceleyip sizlerle paylaşacağız… Bu arada bu markanın ürünlerini kullanan takipçilerimiz var ise deneyimlerini alt tarafta ki yorum bölümümüzden bizlerle ve diğer okurlarımızla paylaşabilirler. Göndereceğiniz yorumları dört gözle bekliyoruz…

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir