86 Parça Porselen Yemek Takımları ve Fiyatları ile Remetta

Modern Yemek Takımları Binbirdekor’da

Edc dekorasyonunuza olduğu kadar sofra dekorasyonunuza da katkıda bulunmak adına, yemek takımı modelleri ve markaları sayfalarımıza konuk oluyor. Konuklarınızla yenilecek olan güzel akşam yemeklerini bir ziyafete çevirmek için çeşitli markaların en iyi yemek takımlarını detayları ile incelemeye devam ediyoruz. Hatırlarsanız kısa bir zaman önce Karaca Yemek Takımı ve Korkmaz Yemek Takımı modelleri içerisinden 12 Kişilik Yemek Takımı ve 48 Parça Yemek Takımı serilerine göz atmıştık. Günlük Yemek takımları da Bernardo Yemek Takımı ve Keramika Yemek Takımı modelleri arasından sizler için incelenmişti. Ayrıca çok beğenilen Ikea yemek takımı modelleri ve Güral Porselen yemek takımları da binbirdekor.com sayfalarında sizlerle buluşturulmuştu. Linkler üzerinden bu markaların yemek takımlarını da inceleyebilirsiniz.

Remetta Yemek Takımları ve Fiyatları

Bu sayfamızda ise kare porselen yemek takımlarına beğenerek yer verdiğimiz ve bir çok TV dizisi ve programına sağladığı sponsor desteği ile tanınan Remetta’nın 86 parça porselen yemek takımlarına göz atacağız… Eğer çeyizlik yemek takımı arıyorsanız yada misafirleriniz için damaklara bayram ettiren lezzetli yemeklerinize birde sunum zenginliği eklemek istiyorsanız bu yemek takımlarını mutlaka görmenizi tavsiye ederiz.

Remetta 86 Parça Yemek Takımları

Remetta oldukça geniş bir porselen yemek takımı ürün grubuna sahip. Bu nedenle bu markanın hem birçk zevke, hem de farklı bütçelere hitab ettiğini rahatlıkla söyleyebiliriz. Premium, Neve, Vita ve Hole serilerinden oluşan Remetta yemek takımı koleksiyonlarının her biri içerisinde çok farklı yemek takımları var. Bunlardan en çok tutulanı ve görsel açıdan dikkat çekeni ise Premium koleksiyonu içindeki 5 farklı yemek takımından biri olan remetta premium 86 parça bone porselen yemek takımı rd-810 serisi olsa gerek. Ayrıca Country tarzı ile dikkat çeken Vita koleksiyonunda RD-79 ve sade, zarif desenleri ile göz kamaştıran RD-121 serileri de çok güzel.

86 Parça Yemek Takımında Neler Var ?

Peki paragraf aralarında görsellerini sunduğumuz Remetta 86 parça porselen yemek takımı içeriğinde neler var. Muhtemelen bu kadar çok kalemin olduğu yemek takımında nelerin olduğunu merak ediyorsunuzdur. Dolayısı ile önce bu içeriği inceleyelim ardından fiyatları hakkında sizleri bilgilendirmeye çalışalım.

,

86 Parça Yemek Takımı İçeriği

12 Adet – 27 Cm Servis Tabağı
12 Adet – 20 Cm Pasta Tabağı
12 Adet – 23 Cm Çukur Tabak
12 Adet – 15 Cm Komposto Kasesi
1 Adet – 23 Cm Salata Kasesi
1 Adet – 30 Cm Kayık Tabak

2 Adet – 36 Cm Kayık Tabak
4 Parça Tuzluk-Biberlik
2 Parça Sosluk Ve Tabağı
12 Parça Çay Fincanı Ve Tabağı
12 Parça 220 Cc Kahve Fincanı ve Tabağı
2 Parça 90 Cc Kürdanlık+Kapağı
2 Parça Çorba Tenceresi Ve Kapağı

Remetta Yemek Takımı Fiyatları

Markanın fiyatlarına gelecek olursak. Efendim Remetta Premium 86 parça porselen yemek takımı koleksiyonunda, RD-810, RD-813, RD-814, RD-816 ve RD-820 olmak üzere 5 farklı seri var ve fiyatları başlangıç serisi olan RD-810 1.200,00 TL, RD-820 serisi ise 2.450,00 TL fiyat etiketine sahip.

Remetta’nın bir diğer koleksiyonu olan Vita 86 parça porselen yemek takımı ise şu sıralar 1.450,00 TL civarında fiyat etiketleri ile satışa sunuluyor.

Yukarıda bahsettiğimiz 4 koleksiyondan biri olan Neve 86 parça porselen yemek takımı serilerinin fiyatı ise 1.500,00 TL olarak belirlenmiş.

Remetta markasının son koleksiyonu olan Hole 86 parça porselen yemek takımında da yine fiyatların 1.500,00 TL civarında olduğunu söyleyebiliriz.

Tabi verdiğimiz bu fiyatlar markanın fiyat politikalarına göre değişiklik gösterebilir. bu nedenle hem ürünlerin güncel fiyatları hakkında fikir sahibi olmak hemde bu güzel takımları daha detaylı incelemek adına Remetta Yemek Takımları resmi internet sitesini ziyaret etmenizi öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir