2021 Yemek Odası Modelleri Fiyatları ile Alfemo Gravity

Modern Yemek Odası Takımları ve Fiyatları Detaylı İnceleme

Sizler için hem şık, hem kullanışlı, hem kaliteli, hem de ucuz yemek odası takımları bulmak adına mobilya markaları ve üreticilerinin en yeni ürünlerini incelemeye devam ediyoruz. Hatırlarsanız son olarak ülkemizin lider mobilya markalarından istikbal yemek odası ve kelebek yemek odası takımları ile konuk olmuştu sayfalarımıza. Bu sayfamızda ise evlerinde hakikaten güzel salon yemek masası takımı aramakta olan okurlarımız için Alfemo markasını inceliyoruz. Daha önce ki günlerde, alfemo kampanya ve indirimleri dahilinde alfemo düğün paketi ve alfemo yatak odası modellerine göz attığımız marka bu defa yepyeni bir yemek odası takımı ile huzurlarınızda…

Alfemo Gravity Yemek Odası

Doğal ahşap tonlarından yada bu tonda ki mobilyalardan hoşlananlar için adeta biçilmiş kaftan niteliği taşıyan markanın yeni ürü Gravity, register yüzey ahşap rengiyle ahşabın sıcaklığını ve doğallığını birebir yansıtıyor. Ayrıca ürünün bu doğal tarzını devam ettiren sıradışı sandalye tasarımları ve takıma ışıltı katan bronz renkli kulplarının yanında bronz yüzük detaylı yemek masası adeta pasta üzerinde ki çilek gibi duruyor.

Alfemo Yemek Odası Modelleri 2021 Gravity

Hele takımın konsol aynası, emin olun hiç bir yerde göremeyeceğiniz son derece benzersiz bir tasarıma sahip. Markanın “şık gürünüm ve rahat kullanım” sloganı ile vitrine çıkardığı bu ürün, görsel şıklığının yanında, kullanım kolaylığı sunan yerden yüksek ayaklarıyla ideal bir yemek odası mobilyası alternatifi olarak karşımıza çıkıyor.

Alfemo Yemek Odası Fiyatları 2021 (Gravity)

Paragraf aralarında fotoğraflarını gördüğünüz ve bu kadar övülen bir yemek odası takımının fiyatını da mutlaka merak ediyorsunuzdur doğal olarak. Elbette sizleri bu merakla baş başa bırakmayıp hemen ürünün fiyatları hakkında sizleri bilgilendireceğiz.

Efendim takımın konsol ve muhteşem konsol aynası, 6 adet sandalye ve şahane yemek masasından oluşan alternatifinin Alfemo fiyat listesinde ki normal fiyatı normalde 10.884,00 TL. Fakat bu rakam Alfemo kampanyaları dahilinde %30 indirimli olarak sadece 7.168,00 TL gibi oldukça uygun denilebilecek bir fiyata kadar iniyor.

Alfemo Yemek Odası Kampanyalarını Kaçırmayın !..

Tabii ki yukarıda verdiğimiz fiyatlar belirli bir süre için geçerli. Bu fiyatlar zaman içerisinde kampanyaların sona ermesi yada markanın fiyat politikalarına bağlı olarak değişebilir. Bu nedenle bu uygun rakamları kaçırmamak hem de bu ürünün daha detaylı bilgileri ve görsellerine göz atmak adına adına en yakın zamanda size en yakın Alfemo yemek odası takımları resmi kategorisine de linke tıklayarak uğramanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir