2021 Yatak Odası Takımları ve Fiyatları ile Ergül Mobilya

Ergül Mobilya Eskilere Elveda Kampanyası

Yatak odası takımlarına göz atmaya devam ediyoruz arkadaşlar. Son olarak çeşitli markaların kampanyalı yatak odası takımları ve fiyatlarını incelemiştik. Bunun yanında ülkemizin iki lider markası, istikbal yatak odası takımı ve bellona yatak odası takımı en yeni modelleri fiyatları ile birlikte daha önce ki sayfalarımızda detaylı olarak incelenmişti. Ayrıca 2021 Doğtaş Yatak Odası modelleri ve fiyatları da geçtiğimiz günlerde sayfalarımıza konuk olmuştu. Bu sayfamızın konuğu ise Ergül Mobilya. Hatırlarsanız daha önce Ergül Mobilya koltuk takımları editörlerimiz tarafından incelenmişti ve Ergül Mobilya Gazel Koltuk Takımı başta olmak üzere Ergül mobilya melisa koltuk takımı ve Ergül mobilya Demo koltuk takımı gibi ürünlerine hayran kalmıştık. Eğer görmediyseniz linke tıklayarak mutlaka göz atmanızı öneririz. Marka bu defa binbirdekor.com sayfalarına eskiyi getir yeniyi götür yatak odası modelleri  ve fiyatları ile konuk oluyor.

Ergül Mobilya Reklam Yıldızı

Son zamanlarda ekranlarda dönen Ajda Pekkan reklamları ile dikkatleri bir anda üzerine çeken Ergül Mobilya, sadece çarpıcı reklamı ve süper star reklam yıldızı ile bunu başarmadı. Zira markanın ürün gamında yukarıda da bahsettiğimiz gibi tasarım ve kullanım açısından oldukça şık ürünler var. Yatak odası takımlarında da durum böyle. Dolayısı ile vakit kaybetmeyelim ve Ergül Mobilya’nın yeni yatak odası takımlarını kampanyalı fiyatları, özellikleri ve görselleri ile incelemeye başlayalım ne dersiniz ?..

Ergül Mobilya Yatak Odası Modelleri 2021

Ergül Mobilya yeni yıla en çok dikkat çeken koleksiyonu olan Senfoni serisi ile girerken koleksiyonun yatak odası takımında sepet ve antrasit renk konfigürasyonu kullanıldığını görüyoruz. Koleksiyona özel formda tasarlanan gold kaplamalı kulplar ve metal ayak tasarımları ise şahane bir detay olarak ön plana çıkıyor. Tabi detaylar sadece bunlarla sınırlı değil, mesela şifoniyerde bronz renk ayna uygulaması, yine gardıropta bronz reflekte cam uygulaması ve ahşap profil detayları da gerçekten muhteşem. Sadece 6 kapaklı gardırop alternatifi bulunan takımın fiyatı ise 18.202,00 Lirada, 15.080,00 Liraya düşmüş durumda.

Yatak Odası Fiyatları En Ucuz

Yukarıda ki rakam gözünüzü korkutmasın arkadaşlar, zira bu ürün markanın üst düzey yatak odası takımlarından biri. Diğer mobilya markaları ve üreticilerinde de var böyle ürünler. Fakat Ergül Mobilya da çok daha uygun fiyatlı ve şık yatak odası takımları da var. Mesela üst tarafta resmini gördüğünüz sürgü kapaklı gardıroplu Elsa yatak odası takımı şu sıralar 8.930,00 TL yerine kampanya dahilinde 7.144,00 TL fiyatla satışa sunuluyor. Son derece modern bir görünüme sahip olan bu takım da yine seriye özel form ve bronz kaplamalı ergonomik kulp tasarımları ile karyola başlığında çektirme çizgisel kumaş kapitone detaylar göz alıyor.

Modern Yatak Odası Takımları ile Ergül Mobilya

Markanın modern tasarımlara sahip ve uygun fiyatlı yatak odası takımları sadece Elsa serisi ile sınırlı değil. Örneğin antrasit ve ceviz renklerinin mükemmel uyumunu gözler önüne seren Ester yatak odası takımı özgün tasarımı ile dikkat çekiyor. Sürgülü gardırop, 5 kapılı ve 4 kapılı gardırop seçenekleri bulunan takımın 4 kapılı gardırop alternatifi 9.405,00 TL yerine 8.178,00 TL, 5 kapılı gardırop alternatifi 9.880,00 TL yerine 8.591,00 TL, sürgü kapaklı gardırop alternatifi ise 11.788,00 TL yerine 10.250,00 TL fiyatla satışa sunuluyor.

En Yeni Ergül Mobilya Yatak Odaları

Ergül Mobilya 2021 yatak odası takımlarından inceleyeceğimiz son ürün Patik siyah renk konfigürasyonu ile dikkat çeken Maldiv yatak odası takımı. Yerden yüksek siyah ayak tasarımı ve değişik kulp detayları ve gardırop kapaklarında ki siyah profil uygulamaları ile oldukça modern bir tasarıma sahip olan bu üründe ise 5 kapaklı ve sürgülü gardırop alternatifleri bulunuyor. Takımın 5 kapılı gardırop alternatifini satın almak isterseniz kampanya dahilinde 10.444,00 TL yerine 8.355,00 TL, sürgü kapaklı gardırop alternatifi için ise 11.200,00 TL yerine 8.960,00 TL ödüyorsunuz.

Tabi markanın ürün gamında ki yatak odası takımları sadece yukarıda gördükleriniz ile sınırlı değil. Dolayısı ile hem Ergül Mobilya’nın diğer yatak odası takımlarına göz atmak, hem de güncel fiyatları hakkında fikir sahibi olmak adına Ergül Mobilya Yatak Odası kategorisini de linki tıklayarak ziyaret etmenizi öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir