2021 TV Ünitesi Modelleri Teleset Koleksiyonu

2021 TV Ünitesi Modelleri

Oturma odaları yada salonları için hem kaliteli, hem gösterişli, hem kullanışlı, hem de ucuz tv ünitesi modelleri aramak da olan okurlarımız için araştırmalarımıza devam ediyoruz. Bütün bu özellikleri bir arada bulmak her ne kadar zor olsa da sınırlarımızı zorlayarak hemen tüm marka ve modellere göz atıyoruz. Bu bağlamda daha önce hatırlarsanız daha önceki sayfalarımızda bellona tv ünitesi ve istikbal tv ünitesi modellerine göz atmıştık. Bunun yanında e-ticaret sitelerinin ürünleri de tv ünitesi gittigidiyor ve Tv Ünitesi Vivense gibi başlıklar altında editörlerimiz tarafından incelendi. Ayrıca bu konu da yapı marketlerimizi de ziyaret etmeyi ihmal etmedik ve Koçtaş tv üniteleri ile Ikea tv ünitesi modellerine de göz atmış, görselleri ve fiyatları hakkında sizleri bilgilendirmeye çalışmıştık. Bu sayfamızda mercek altına alacağımız markamız ise Teleset Mobilya olacak.Sizler için markanın yepyeni tv ünitelerini fiyatları ile teleset fiyat listesi 2021 dahilinde detayları ile inceleyeceğiz.

Modern TV Ünitesi Modelleri

Köşe koltuk takımları ile birlikte modern dekorasyon tarzlarının vazgeçilmez mobilyalarından biride TV üniteleri veya diğer adı ile duvar üniteleridir ki, son bir kaç yılın dekorasyon trendlerine damgasını vurmuştur bu ürünler.

Bunun başlıca sebebi teknolojinin gelişmesi ve ucuzlaması ile artık hemen hemen her eve giren LCD veya LED TV ‘ler olmuştur, ancak bu durumu sadece teknolojiye mal etmek bu şık mobilyalara haksızlık olur, zira dekoratif görünümleri ve mekana kattıkları modern atmosferde liste başı olmalarında önemli rol oynamıştır…

Teleset TV Üniteleri

Umarım TV üniteleri ile yaptığımız bu giriş sizleri sıkmamıştır değerli binbirdekor.com takipçileri, ancak eğer sıkıldıysanız modern tasarımlarına her daim hasta olduğum Teleset ‘in 2021 koleksiyonları arasında yer alan TV ünitelerine göz atmaya başlayalım.

Özel Tasarım TV-Duvar Ünitesi Modelleri

Teleset BolognaTV Ünitesi

Mobilya’da son yıllarda masif yada ham ahşap tasarımlar çok ön planda ve trend halindeler. Teleset markası ise bu trendin doğal görünümünü Bologna serisinde modern çizgiler ile bir araya getirmiş ve gördüğünüz gibi son derece başarılı bir ürün elde etmiş.

Teleset Nebula TV Ünitesi

Beyaz ile kombinlenen ahşap renkleri de bu yıl pek bir revaçta arkadaşlar. Teleset Nebula tv ünitesinde bu trende keskin geometrik hatlarla bir gönderme yaparken, ürünün görselliğinden ziyade kullanışlılığı, dolayısı ile işlevselliğini ön plana çıkarmış.

Teleset Loris TV Ünitesi

Metal ve ahşabın doğal buluşması ile vitrine çıkan Loris serisi, basit ve şık tasarımlardan hoşlananlar için ideal bir seçim olarak görünüyor. Yeşil ve mavi tonlarında ki çekmece klapaları ise ünitenin görsel zenginliğini üst seviyelere taşıyan birer detay olarak dikkat çekiyor…

Eğer bu ürünleri beğeniyseniz ve güncel fiyatları hakkında bilgi almak istiyorsanız, Teleset TV Üniteleri resmi sayfasını da ziyaret etmenizi öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir