2021 TV Ünitesi Modeller ve Fiyatları ile Kilim Mobilya

2021 Model Modern TV Üniteleri

Başta, Bellona TV ünitesi ardından Doğtaş TV ünitesi ve İstikbal TV Ünitesi modelleri derken mobilya markalarının bir çok ürününe göz attık. İnternet mağazalarının ürünleri de tv ünitesi gittigidiyor ve Tv Ünitesi Vivense başlıkları altında editörlerimiz tarafından detaylı olarak incelendi. Üstüne üstlük, Ikea tv ünitesi ve Koçtaş TV ünitesi gibi yapı market ürünlerini de incelemeye aldık. Ancak TV üniteleri çoooook geniş bir mevzu, hemen her markanın, her üreticinin kendine özel tasarımları var. Çünkü olabildiğince farklı tasarımlara talep çok fazla. Bu prensipler doğrultusunda hareket eden Kilim Mobilya’da yepyeni 2021 koleksiyonunda çok farklı ve şık tasarımlara imza atmış. Dolayısı eğer hem kullanışlı, hem kaliteli, hem de gösterişli bir TV ünitesi arıyorsanız bu ünitelere hep birlikte bir göz atalım, ne dersiniz ?..

Kilim 2021 TV Ünitesi Modelleri ve Fiyatları

Kilim Mobilya yeni yıla birbirinden şahane dört farklı tarzda ve son derece estetik tv ünitesi modelleri ile girerken bu yeni tv ünitesi koleksiyonunun hemen her bütçeye ve zevke hitab edecek şekilde tasarlandığı gözlerden kaçmıyor. Alt tarafta incelediğimiz bu yeni ünitelerin görsellerini ve fiyatlarını görünce muhtemelen sizde bu düşüncemize hak verecekseniz…

Kilim Mobilya Şehzade TV Ünitesi

Markanın en güzel ürünlerinden, hatta gelmiş geçmiş en şık ürünlerinden biri olan Şehzade TV ünitesini bu kadar övmemizin nedeni ünite kapaklarında yer alan 3D etkisi yaratan oyma işçiliği. Bakar mısınız ne kadar şahane duruyor. Üstelik bu estetik ünite şu sıralar 4.399,00 TL yerine yerine Kilim Mobilya TV ünitesi kampanyaları dahilinde 2.999,00 TL fiyatla satışa sunuluyor.

Kilim Mobilya Prestige TV Ünitesi

Modern, minimalist, işlevsel ve şık bir tv ünitesi isteyenler için markanın 2021 yılı mobilya trendlerine uygun olarak tasarladığı Prestige TV ünitesi meşe ve siyah renk kombinasyonu ile göze çarparken, 1.831,00 TL yerine kampanyalar dahilinde 1.349,00 TL fiyat etiketi ile sizleri Kilim Mobilya Mağazalarında bekliyor.

Kilim Mobilya Bell TV Ünitesi

Lazer kesimle oluşturulan 3D çizgili şık detaylara sahip ünite kapakları, ahşabın doğal görünümüne eşlik eden renk kombinasyonu ile son derece sıcak bir görünüme sahip olan Bell serisi TV ünitesinin fiyatı her ne kadar Kilim Mobilya fiyat listesi üzerinde 3.800,00 TL olarak görünse de bu üniteyi beğendiyseniz indirimli olarak 2.549,00 Liraya satın alabiliyorsunuz.

Kilim Mobilya Garden TV Ünitesi

Hani yukarıda dedik ya Kilim Mobilya bu yeni TV ünitesi koleksiyonunda her zevke, her bütçeye uygun özenle hazırlanmış TV üniteleri sunuyor. İşte bu duruma verebileceğimiz en güzel ve son örneklerden biri de Garden TV ünitesi olsa gerek. Tasarım kavramını etkileyici detaylarla birleştiren bu ünite çiçek desenli çekmece kapakları ve özel tasarım kulp detayları ile dikkat çekerken 3.436,00 TL yerine 2.349,00 TL fiyat etiketi ile satışa sunuluyor.

TV Ünitesi Kampanyaları ve Fiyatları 2021 Kilim Mobilya

T ünitesi arayan okurlarımıza farklı alternatifler sunmak adına yukarıda Kilim Mobilya’nın en yeni TV ünitesi modellerini fiyatları ile birlikte inceledik. Fakat burada verdiğimiz fiyatlar zaman içerisinde değişiklik gösterebilir. Bu nedenle hem bu ürünlerin farklı açılardan çekilmiş görsellerini incelemek, hem de güncel fiyatları hakkında bilgi almak adına lütfen Kilim Mobilya TV Üniteleri resmi sayfasını da linki tıklayarak ziyaret ediniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir