2021 TV Ünitesi Doğtaş Modelleri ve Fiyatları İnceleme

TV Ünitesi Modelleri ve Fiyatları 2021

Modern mobilya modelleri listesinin başında gelen TV ünitelerine, marka marka model model göz atmaya devam ediyoruz arkadaşlar. Bundan bir kaç gün önce, Kelebek TV Ünitesi ve Alfemo TV Ünitesi modellerine göz atmıştık. Daha öncesinde ise Bellona TV Ünitesi ve İstikbal TV Ünitesi modellerini fiyat ve görselleri ile birlikte detaylı olarak incelemiştik. Bunun yanında İskandinav tarzından hoşlananlar için Ikea TV Ünitesi modelleri de sayfalarımıza yer aldı. Bu sayfamızda ise geçtiğimiz yıla Doğtaş Montana TV Ünitesi ve Doğtaş Elita TV Ünitesi gibi modelleri ile damgasını vuran Doğtaş’ın 2021 model tv ünitesi tasarımlarını sizler için fiyat ve görselleri ile birlikte detaylı olarak masaya yatırıyoruz.

Doğtaş TV Ünitesi Modelleri ve Fiyatları

Doğtaş yeni yıla tüm ürün gruplarını güncelleyerek girerken, bu ürünler arasında hakikaten inanılmaz güzel tasarımların olduğunu vurgulamak zorundayız. Özellikle markanın TV Ünitesi ürün gamına yeni eklenen Mayer, Alice, Clara ve Clarissa tasarımları hakikaten TV ünitesi satın almadan görülmeye değer nitelikteler. Dolayısı ile şu sıralar oturma odanız yada salonunuz için bir tv ünitesi almak niyetinde iseniz, sonradan pişman olmamak adına bu ürünlere mutlaka göz atmanızı tavsiye ederiz.

Doğtaş Mayer TV Ünitesi

Kırık beyaz ile doğal ahşap tonlarının muhteşem uyumunu ile vitrine çıkan Mayer serisi TV ünitesi zarif ve minimal detayları ile göze çarpıyor. Ünitenin hatlarını belirginleştiren geometrik çizgiler ve kavisli çizgiler muhtemelen bir TV ünitesinde ilk defa deneniyor. Üniteye uygun özel tasarım ahşap kulplar ise tek kelime ile harika. Üstelik bu ürün şu sıralar 1.158,00 TL yerine Doğtaş Kampanyaları dahilinde 695,00 TL gibi son derece uygun bir fiyatla satışa sunuluyor.

Doğtaş Alice TV Ünitesi

Retro-modern bir tarza sahip olan Alice TV ünitesi hem şık hem de kullanışlı bir ürün olarak dikkat çekerken, iki modülden oluşan ünitenin televizyonun yerleştirildiği alt modülünde iki adet kapaklı bölme ile onların ortasında kalan 2 katlı bir açık raf sistemi yer alıyor. Kapaklı bölmeler oturma çeşitli eşyaları saklamanıza yardımcı olurken açık raf sistemi ise televizyona bağlayarak kullandığınız uydu cihazları ve oyun konsolları gibi pek çok elektronik cihaz için uygun bir platform. Alt modülün üst kısmında dilediğiniz tarafa yerleştirebileceğiniz bağımsız üst modül ise kapaklı, dikey bir dolap işlevi görüyor. İncecik ve zarif ayakları, asimetrik formdaki altın renkli geometrik kulpları ile göze çarpan bu ünitenin fiyatı ise 1.746,00 Liradan 1.135,00 Liraya düşmüş durumda.

Doğtaş Clara TV Ünitesi

Alt  ve üst olarak iki ayrı modülden oluşan Clara TV ünitesi, sadece televizyonunuzu yerleştireceğiniz bir platform değil. Zira dekorasyonunuzu zenginleştirecek aksesuarlar için de ideal alanlar sunuyor. Alt modülde yer alan iki kapaklı depolama alanı bulunan ünitenin iki katlı açık raf bölümü ise oyun konsolu, medya oynatıcı ya da uydu ve TV kutularını rahatça yerleştirebileceğiniz bir alan olarak öne çıkıyor. Üst modülünde de yine kapalı bir bölüm ile geniş açık bir raf alanı bulunan Clara TV ünitesinde kitaplarınız, DVD’leriniz ya da dekoratif objeleriniz için ideal bir alan var.

Doğtaş Clarissa TV Ünitesi

Son derece yalın bir tasarıma sahip olan Clarissa TV ünitesi ceviz ağacının sıcak rengi ile sunuluyor. Son dönemlerin trend mobilya tarzı olan retro-modern tasarımı ile göze çarpan ünite geometrik desen uygulamaları ile göz doldururken natürel görünüme uygun olarak altın ve bronz detayları ile ikonik bir sadeliğe kavuşuyor. Basit ancak detayları ile şık bir görünüme sahip oan bu ünitenin fiyatı ise Doğtaş fiyat listesi üzerinde 2.021,00 TL olarak görünürken, Doğtaş TV ünitesi kampanyalarını dahilinde 1.415,00 TL fiyatla satışa sunuluyor.

Doğtaş Kampanyalı TV Üniteleri 2021

Gördüğünüz üzere yukarıda verdiğimiz fiyatlar Doğtaş TV Ünitesi kampanyalı fiyatları. Ancak zaman içerisinde verdiğimiz bu fiyatlar, kampanyaların sona ermesi ve Doğtaş fiyat politikaları dahilinde değişiklik gösterebilir. Bu nedenle hem ürünlerin daha detaylı görsellerine göz atmak, hem de güncel fiyatları hakkında bilgi almak adına Doğtaş TV Üniteleri resmi sayfasını da linke tıklayarak ziyaret etmenizi öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir