2021 TV Ünite Modelleri Tasarımları İle Süper

Özel TV Ünitesi Modelleri

Salon için duvar ünitesi yada oturma odası için tv ünitesi aramakta olan okurlarımız için Compact Vitrin olarak da adlandırılan bu özel ürünleri incelemeye devam ediyoruz arkadaşlar. Daha önce ülkemizin en önemli mobilya markaları istikbal tv ünitesi ve bellona tv ünitesi 2021 modelleri sayfalarımıza konuk olmuştu. Geçtiğimiz günlerde ise e-ticaret sitelerinde yer alan ucuz ve şık tv ünitelerini tv ünitesi gittigidiyor ve Tv Ünitesi Vivense modelleri başlıkları altında incelemiştik. Tabi ki İskandinav tarzından hoşlanan binbirdekor.com takipçileri için Ikea  tv ünitesi modellerini de masaya yatırmıştık. Bu sayfamızda ise 2021 yılının en yeni tv ünite tasarımlarını incelemeye alıyoruz.

Yeni Moda TV Üniteleri

Plazma televizyonların keşfedilmesi ile birlikte hayatımıza giren bu mobilyalar aradan geçen yıllar için de inanılmaz bir evrim geçirdiler ve olumlu yönde evrilmeye de devam ediyorlar. Bu duruma verebileceğimiz en güzel örnek firmaların ardı ardına piyasaya pompaladıkları 2021 model TV üniteleri olsa gerek.

2021 TV Ünitesi Fiyatları

Bu mobilyalar sadece tasarım açısından da gelişme göstermediler elbette. Fiyat konusunda da tasarımları ile zıt bir çizgi de ilerliyor. İlk çıktıkları yıllarda oldukça pahalı olan ve her yerde bulunmayan bu üniteler, şimdiler de özellikle E-Ticaret sitelerinde inanılmaz ucuz paralara satılıyor. Bu bağlamda tv ünitesi gittigidiyor yada tv ünitesi vivense modellerine göz atabilirsiniz.

Doğal Ahşap TV Üniteleri

Geçtiğimiz yıllarda özellikle beyaz TV üniteleri pek bir revaçtaydı. Gerçi beyaz mobilyalar genel olarak çok tutuluyordu. Ancak bu yıl, meşe yada ceviz gibi renklerin, yani doğal ahşap tonlarının beyaz rengin egemenliğine son verdiğini rahatlıkla söyleyebiliriz. Bu sıcak ve doğal renkler gördüğünüz gibi TV ünitelerinde de muhteşem duruyor.

Beyaz TV Ünitesi Modelleri

Her ne kadar doğal ahşap tonları beyaz gibi asil ve zarif bir rengin tahtına ortak olsalar da yine de beyazdan vazgeçemeyen ve dolayısı ile bu rengi tahtında tutan tutan önemli bir kesim var. Dolayısı ile bu yıl da mobilya üreticilerinin vitrinlerinde beyaz ve tonlarında ki TV Duvar ünitelerine sıklıkla rastlayacağımızdan emin olabilirsiniz.

İki Renkli TV Ünitesi Tasarımları

Bu yıl ünite renklerinde doğal ahşap renkleri ve beyaz gibi tonların yanında bu ana renklerle senkronize edilmiş, mavi, turkuaz ve sarı gibi renk detaylarının olduğu ünitelerde çok tutulacak gibi görünüyor. Çünkü bir çok mobilya markasının 2021 kreasyonlarında oldukça fazla bu tip çift renkli TV ünitesi tasarımlarına rastlıyoruz…

Modern -Minimalist TV Üniteleri

Trend tv ünitesi renkleri hakkında sizleri bilgilendirdikten sonra gelin biraz da yeni tv ünitesi modellerinin çizgilerini ve dekoratif detaylarını inceleyelim. Öncelikle modern zamanların küçülen evleri nedeni ile minimal ve işlevselliği yüksek mobilyaların yükselişe geçtiğini hatırlatmak isteriz. Bu nedenle tv duvar ünitelerinde de modern ve minimal rüzgarlar esiyor. Bu tip üniteler bulunduğu alana hem estetik bir hava katıyor, hem çok kullanışlılar, hem de fiyatları son derece uygun.

Raflı TV Ünitesi Modelleri

Tek parça yani televizyon arkasını da kaplayan bir parçaya sahip, genel olarak panolu tv üniteleri olarak adlandırılan üniteler duvar kağıtlarının trend haline gelmesi ile geçerliliklerini yitirdiler. Artık insanlar tv arkası duvar dekorasyonu konusunda daha istekliler. Bu nedenli alt ve üst ünitelerden oluşan iki parçalı, tv arkasında duvarı açık bırakan ürünler son yıllarda olduğu gibi 2021 yılında da popülaritesini koruyacak gibi görünüyor.

Elips TV Ünitesi Örnekleri

İlk çıktıklarında duvar ünitesinde bir devrim niteliği taşıyan eliptik duvar ünitesi tasarımları tv arkası duvar dekorasyonu uygulamaları nedeni ile bir kenara atılmıştı. Fakat avangart tarzlardan hoşlanan yada salonlarını bu tarzda dekore edip salon için tv duvar ünitesi arayanlar bu yılda bu tip ürünlerden satın almaya devam edecekler muhtemelen…

Lüks Avangart TV Ünitesi Tasarımları

Avangart tarzlardan bahsedince, altın yada gümüş varaklı, yerden yüksek lükens ayaklı duvar ünitelerini de bir kenara bırakamayız elbette… Yukarıda bahsettiğimiz gibi bu tip ünitelerin özellikle beyaz ağırlıklı olanları lüks salon dekorasyonlarının başlıca mobilyalarından biri olacaklar…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir