2021 Seramik ve Fayans Modelleri ile Graniser

Mutfak ve Banyo Fayans Modelleri 2021

Mutfak ve banyolarınız için mutfak duvar fayans modelleri ile mutfak tezgah arası fayans modelleri ve banyo fayans modelleri sayfalarımıza konuk olmaya devam ediyor, seramik markaları ve üreticilerinin en güzel koleksiyonlarını sizlerle buluşturmaya çalışıyoruz. Yakın zaman önce incelediğimiz, mutfaklarınız için, çanakkale seramik mutfak fayans modelleri ile banyolarınız için ise mermer desenli fayans modelleri (Kütahya Seramik) ve Mermer görünümlü seramik modelleri (Çanakkale Seramik) araştırma makalelerimiz bu duruma verebileceğimiz en güzel örnekler arasında yer alıyor. (Bu arada linklere tıklayarak bahsi geçen bu ürünlerde inceleyebilirsiniz.)

Banyo Fayans ve Seramik Seçimi

Tabi sadece markaların ürünlerini incelemekle kalmıyor, aynı zamanda mutfak yada banyo seramik seçimi gibi önemli bir konu da da sizlere yardımcı olmak adına,  (özellikle küçük banyoda fayans seçimi çok zordur) beyaz banyo fayans modelleri veya gri banyo fayans modelleri yada kahverengi banyo fayans modelleri gibi detaylara giriyor, yine çeşitli markaların renklerini inceleyerek resimli banyo fayans modelleri olarak bilgi ve beğenilerinize sunuyoruz efendim. Dolayısı ile aklınızdan şu sıralar banyonuzu yenilemek, detaylı bir dekorasyon uygulaması yapmak geçiyorsa binbirdekor.com’u takip etmenizi hararetle öneririz.

Graniser 2021 Katalog

Bu gün ise yine sayfalarımıza bir başka seramik üreticimiz konuk oluyor. Bundan tam yirmi yıl önce 1999 yılında sektöre merhaba diyen genç seramik üreticilerimizden Graniser’in birbirinden şahane, birbirinden dekoratif banyo seramik koleksiyonlarını inceliyor. Markanın yeni kataloğundan örnekler sunuyoruz. Tabii şimdilik, zira ilerleyen günlerde graniser mutfak tezgah arası seramik modellerini de mercek altına alacağız.

Graniser Banyo Fayans Modelleri

Markanın yeni koleksiyonunda siyah ve beyaz tonlarının ağırlıkta olduğu dikkatlerden kaçmıyor. Graniser tasarımcıları, zarafeti ve masumiyeti temsil eden beyaz ile asaleti temsil eden siyah gibi iki harika rengi banyolarda farklı dokular altında bir araya getirmişler.

Siyah ve Beyaz Fayans Modelleri ile Graniser

Dolayısı ile banyo dekorasyonunuz da siyah ve beyaz renk konfigürasyonunu kullanmak gibi bir niyetiniz var ise yada her hangi iki renkten birinin ağırlıkta olduğu, diğer rengin aralara serpiştirildiği bir dizayn istiyorsanız, paragraf aralarında gördüğünüz Graniser ürünlerine mutlaka göz atmanızı öneririz.

Banyolar İçin Kahverengi Seramik ve Fayanslar

Tabii marka sadece siyah ve beyaz üzerine yoğunlaşmamış arkadaşlar. Son derece zengin bir koleksiyona sahip olan Gransier’in ürün gamında kahverenginin de harika tonlarına ve kombinasyonlarına rastlıyoruz.

Bu tonlar sadece üst resimde gördüğünüz gibi sütlü kahve yada koyu kahve gibi bilindik tonlardan ibaret değiller elbette. Mesela alt resimde gördüğünüz gibi mürekkep balığı rengi yada kumlu kahve gibi tonlarda markanın ürün gamında göze çarpan ürünler arasında yerini alıyor.

Graniser Seramik Fayans Fiyatları

Efendim burada Graniser markasının belli başlı ürünlerinden biraz örnekler sunduk sizlere. Ancak daha fazla ürüne göz atmak, ürünleri yakından incelemek ve graniser fayans fiyatları hakkında detaylı bilgi almak adına sizlere en yakın Graniser satış noktalarına uğramanızı tavsiye ederiz.

Ege Seramik 2021 Kataloğuna Göz Atmak İçin TIKLAYINIZ !.. 

Sizler için burada Graniser markasının en yeni ürünlerinden en beğenilen bir kaç modeli incelemeye çalıştık. Fakat daha farklı desenlere, ebat ve modeller göz atmak isterseniz Graniser seramik modelleri resmi sayfasını da linke tıklayarak ziyaret etmenizi öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir