2021 Salon Takımları ve Fiyatları Teleset Larus

2021 Koltuk Takımı Modelleri

Salonlarınız için en güzel, en yeni ve tabii ki en ucuz koltuk takımları aramaya devam ediyoruz arkadaşlar. Bu bağlamda daha önce, modoko koltuk takımları ile  doğtaş koltuk takımı modelleri ve fiyatları konuk olmuştu sayfalarımıza. Ayrıca son zamanların trendi haline gelen chester koltuk takımı modellerini de tüm markaların ürünlerine göz atıp, koltuk takımı fiyatları ve görselleri ile birlikte detaylı olarak sizlerle paylaşmıştık. (Linklere tıklayarak bu ürünleri de inceleyebilirsiniz.) Bu sayfamızda ise son derece özel tasarım koltuk takımları ile dikkatleri üzerine çeken Teleset markasının yeni ürünlerinden birini mercek altına alıyoruz.

Teleset Mobilya Hakkında

Tuhaf bir şekilde Teleset markası pek bilinmiyor. Oysa ki marka ülkemizin ilk mobilya üreticilerinden biri. Teleset, müşterilerinin mutluluğuna katkıda bulunmak ve yaşam kalitesini artırmak için tamı tamına 50 yılı aşkın, yarım asırdan daha fazla bir süredir sektörde. Buna rağmen, ülkemizde muhtemelen rakiplerine oranla reklam eksikliğine  bağlı olarak pek tanınmıyor. Meraklı insanlar yada potansiyel müşteriler ise markanın güvenilirliğini araştırıyor ve bu güvenilirliği marka sahibinde arıyor. Zira bir çok insan, teleset mobilya kimin şeklinde Google sorgulamaları yaparak marka hakkında bilgi almaya çalışıyor.

Modern Mobilya Tasarımları Telest’te

Aslında böyle bir çabaya hiç gerek yok, çünkü aynası iştir kişinin. Teleset’de bu düsturla yoluna devam ediyor olmalı ki reklama pek önem vermiyor. Klişelerden uzaklaşıp her evi kendine özgü bir dünya haline getirmek için yaşamdan ilham alarak tasarımlarına hayat veren marka, modern hayatın mobilya ihtiyaçlarını karşılayan projeler üreterek rahat ve fonksiyonel yaşam alanları sunuyor.

Bu duruma verebileceğimiz en güzel örnek ise teleset line koltuk takımı yada teleset just koltuk takımı veya diva koltuk takımı teleset olabilir. Tabii son derece kaliteli ürünleri ile kendine has bir tarzı olan markanın ürün gamına son olarak eklediği ve şimdi incelemeye başlayacağımız Larus serisini de bu örneğin içine eklemek haksızlık etmiş oluruz.

Teleset Mobilya Koltuk Takımı Modelleri 2021

Bilindik ürünlere sıcaklık ve tarz katan, daha samimi ve stilize görünmesini sağlayan ülkemizin en eski modüler mobilya üreticilerinden Teleset 2021 yılına yine birbirinden modern ve şık ürünlerle girmeye hazırlanırken bizlerde Teleset ‘in yeni sezon ürünlerini mercek altına almaya devam ediyoruz. Bu sayfamızda klasik tarzı benimsemiş sıradışı tasarımıyla dikkat çeken Larus Salon takımına göz atıp fiyatları ile birlikte inceleyeceğiz…

Teleset Salon Takımı Larus

Hemen alt tarafta yer alan foto galerimizde de göreceğiniz üzere oldukça, sade, dingin renkleri, canlı ve desenli kırlentleri ile zarif bir görünüme sahip olan Larus Salon takımı, yataklı koltuğuyla Larus Salon takımını küçük alanlı evlerde veya fazladan bir yatak için evinizden feragat etmek istemediğiniz durumlarda rahatlıkla kullanabileceğiniz, konforlu ve fonksiyonel bir takım.

Eğer böyle hem kullanışlı, hem de şık bir salon takımı düşünüyorsanız 4.258,00 TL fiyatla satışa sunulan bu takımın alt tarafta yer alan galerimiz içerisinde ki görsellerini incelemenizi öneririz.

Teleset Koltuk Takımı Modelleri (Larus)

Yukarıda verdiğimiz fiyat Teleset kampanya ve indirimleri ile markanın fiyat politikalarına bağlı olarak farklılık gösterebilir. Bu nedenle hem bu ürünlerin daha detaylı görsellerini incelemek, hem de güncel fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak adına Teleset Koltuk Takımları resmi kategorisini de linke tıklayarak ziyaret etmenizi öneririz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir