2021 Salon Koltuk Takımları ve Fiyatları ile Merinos Mobilya

Salon Koltuk Takımları ve Fiyatları

Salon dekorasyonlarının inşaat kısmını tamamlayıp mobilya işine girmeye hazırlanan okurlarımız için son derece titiz ve detaylı araştırmalar yapmaya devam ediyor, sizler için hem  şık, hem kaliteli hemde en ucuz koltuk takımları ve fiyatlarını araştırıyor, koltuk takımı kampanya ve indirimleri hakkında sizleri bilgilendirmeye çalışıyoruz. Bu bağlamda daha önce tarz olarak spor koltuk takımları ile yarı klasik koltuk takımları yada chester koltuk takımı modellerini zaten incelemiştik. Markaların ürünlerine ise bellona klasik koltuk takımları başta olmak üzere doğtaş koltuk takımı modelleri ve fiyatları ile istikbal klasik koltuk takımları fiyatları gibi başlıklar altında fiyat ve görselleri ile birlikte detaylı olarak incelemiştik.

Merinos Koltuk Takımları 2021

Bu sayfamızda ise başlıktan da anlayacağınız üzere, daha önce efes koltuk takımı merinos ve merinos armoni koltuk takımı başlıkları altında incelediğimiz mobilya sektörünün yeni, halı dünyasının en eski markalarından Merinos’un salon koltuk takımı modellerini detaylı olarak incelemeye alıyoruz.

Salon İçin Lüks Koltuk Takımları Merinos’tan

Efendim Merinos öyle şık bir majör takım koleksiyonuna sahip ki anlatamam, ancak sadece bu birbirinden şık salon koltuk modellerini böyle detaylı bir makale ile sizlere aktarabiliriz.

Merinos Yepyeni Koltuk Takımları ile Göz Kamaştırıyor

Merinos ‘un salon koltuk koleksiyonu Hürrem, Sultan, Sedef gibi avangart klasik serilerden ve Cappucino, New Star, Butterfly gibi modern takımlardan oluşurken, Merinos bu şık salon takımları ile henüz yeni olduğu mobilya sektöründe adından sıkça söz ettireceğe benziyor…

Merinos Salon Koltuk Takımları ve Fiyatları

HÜRREM Majör Takım

Merinos Hürrem İndirimli Toplam Peşin Fiyatı 8.371,00 TL

SEDEF Majör Takım

Merinos Sedef İndirimli Toplam Peşin Fiyatı 9.048,00 TL

BUTTERFLY Majör Takımı

Merinos Butterfly İndirimli Toplam Peşin Fiyatı 4.486,00 TL

CAPPUCİNO Majör Takım

Merinos Cappucino İndirimli Toplam Peşin Fiyatı 2.923,00 TL

NEW STAR Majör Takım

Merinos New Star İndirimli Toplam Peşin Fiyatı 3.867,00 TL

SULTAN Majör Takım

Merinos Sultan İndirimli Toplam Peşin Fiyatı 11.386,00 TL

  • Yukarıda verdiğimiz fiyatlar Merinos fiyat politikaları ile Merinos Kampanya ve İndirimlerine bağlı olarak değişiklik gösterebileceğinden en günce fiyat bilgileri için Merinos Mobilya resmi sayfasını da linke tıklayarak ziyaret etmenizi öneririz.

One Reply to “2021 Salon Koltuk Takımları ve Fiyatları ile Merinos Mobilya”

  1. Sultan majör takımının kahverengi olanını uygun fiyata nereden bulabiliriz fiyatı ne kadar dır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir