2021 Salon Koltuk Takımları ve Fiyatları ile İstikbal

2021 Koltuk Takımı Modelleri

Markaların en yeni koltuk takımlarını incelemeye devam ediyoruz. Bu konu da son olarak Bellona salon takımı modelleri ile Doğtaş koltuk takımı Modelleri ve Fiyatları sayfalarımıza konuk olmuşlardı. Ayrıca 2021 koltuk modelleri ve renkleri başlıklı makalemizde bir çok markanın yeni ürünlerini incelemiştik. Bu sayfamızda ise salonları için koltuk takımı aramakta olan, fakat öyle böyle değil, bir kere kesinlikle modern salon takımları düşünmeyen, spor koltuk takımları hiç ilgisini çekmeyen, adı üzerinde gösterişli bir salon takımı arayan okurlarımız için bu sayfamıza avangard salon takımları konuk oluyor. Geçtiğimiz günlerde  Bu sayfamızda ise İstikbal oturma grupları içerisinde yer alan klasik koltuk takımı koleksiyonunu masaya yatırıyoruz.

İstikbal Koltuk Takımları 2021

Ülkemizin köklü mobilya kuruluşlarından İstikbal koltuk takımı 2020 koleksiyonunu geride bırakırken, 2021 yılına Elite, Tiana, Julyan, Gusto, Karat, ve Leona olmak üzere toplamda 6 adet yeni klasik koltuk takımı modeli ile merhaba diyor. Bizlerde vakit kaybetmeden hemen bu takımı tüm detayları ile İstikbal fiyat listesi de dahil olmak üzere inceliyor ve sizlerle paylaşıyoruz.

İstikbal Koltuk Takımı Elite

İstikbal’in özel tasarım koltuk takımları arasında yer alan Elite koltuk takımı, en güzel renk tonları ve kadife zarafetinin harmanlanması ile tasarlanan bir takım olarak karşımıza çıkıyor. Yerden yüksek ayakları ve bu muhteşem renk tonları ile evlere saray şıklığı getiren bu takımın fiyatlarını ise alt paragrafta bulabilirsiniz.

İstikbal koltuk takımı kampanya serisi içerisinde yer alan takımın 2 adet üçlü İstikbal kanepe ile 2 adet berjerden meydana gelen Delüks modeli normalde 15.478,00 TL. Fakat Enflasyonla Mücadele ve KDV İndirimi kampanyaları sayesinde bu rakam 12.749,00 Liraya kadar düşüyor. Takımın 1 adet üçlü kanepe 1 adet ikili kanepe ve 2 adet berjerden oluşan modeli ise bu indirimlerden sonra üzerinde 12.317,00 TL fiyat etiketi taşıyor.

İstikbal Koltuk Takımı Tiana

Salonları için hem gösterişsiz, hem basit ancak bir o kadar da şık, hatta yukarıda ki rakamlara göre daha ucuz koltuk takımları arayan okurlarımız için birebir diyebileceğimiz bir eşleşme aslında Tiana koleksiyonu. Özellikle sırt kısmındaki düğme ve çektirme uygulamaları ve farklı kumaş seçimi ile göz dolduran takım, salonlarınıza hiç beklenmedik, sade ve şık bir kontrast getirmek adına tasarlanmış.

Tiana koltuk takımı fiyatlarına gelecek olursak, delüks modelinin, 10.304,00 TL yerine 8.488,00 TL fiyatla satışa sunulduğunu görüyoruz. Bu koleksiyonun 1 adet üçlü kanepe, 1 adet ikili kanepe ve 2 adet berjerden oluşan alternatifinin fiyatı ise 8.264,00 TL.

İstikbal Koltuk Takımı Julyan

Yine salonlarında abartısız bir gösterişe ihtiyacı olan tüketiciler için tasarlanan ve Avangarde country ve vintage tarzlarının bir arada harmanlandığı, soft renkleri ve ferah tasarımı ile ön plana çıkan Julyan koltuk takımı salonunuzda istediğiniz farklı havayı yaratmak adına elinizi güçlendiriyor.

Takımın Delüks modeli yukarıda bahsettiğimiz indirimlerden sonra 10.773,00 TL olarak belirlenmiş. 1 adet üçlü kanepe,1 adet ikili kanepe ve 2 adet berjerden oluşan modelini almak isterseniz ödeyeceğiniz para ise 10.334,00 TL olarak görünüyor.

İstikbal Koltuk Takımı Gusto

Son dönemde moda olan avangard tarzın trenlerine uygun olarak, tasarım detaylarında yer alan taç ve üçlü ayak uygulaması ile ön plana çıkan Gusto koltuk takımı, yine sırt kısmında ki düğme ve çektirme uygulamaları ile üst düzey tasarım detaylarını gözler önüne seriyor.

Bu takımın en önemli özelliği ise geniş salonlar için koltuk takımı arayanlara hitab etmesi, zira takımda bilindik 3 lü kanepe yerine dörtlü kanepe seçeneği var. Bu seçenek 2 adet dörtlü kanepe ve 2 adet berjerden meydana gelirken, 13.862,00 TL fiyat etiketine sahip olduğu görülüyor. Normal delüks yani 2 adet üçlü kanepe ve berjerden oluşan modeli 12.495,00 TL iken, 1 adet üçlü kanepe,1 adet ikili kanepe ve 2 adet berjerden oluşan alternatifi 12.099,00 TL fiyatla satışa sunuluyor.

İstikbal Koltuk Takımı Karat

Pastel tonlarında ki gül kurusu rengi ve avangart tarzı tasarımı ile salonlara inanılmaz bir lüks doku getiren Karat koltuk takımı normalde İstikbal koltuk takımları 2021 koleksiyonları arasında yer alıyor. Fakat bu takım yıllardır en tutulan koltuk takımları arasında yer aldığından markanın 2021 koleksiyonları arasında da kendine yer bulmuş.

Peki 2019 yılından bu yana bu takımın fiyatları ne olmuş bir göz atalım… Karat serisi koltuk takımının delüks modelinin normal fiyatı 12.970,00 TL. Ancak indirimlerden sonra bu fiyat 10.685,00 Liraya kadar iniyor. Normal takımın fiyatı ise 10.137,00 TL.

İstikbal Koltuk Takımı Leona

İstikbal en güzel salon koltuk takımlarından biri Leona koltuk takımı. Silver Mavi Krem-Mermer Mavi Turkuaz yada Katre Sarı- Krem Mermer gibi belkide adını ilk defa duyduğunuz renk kombinlerinden meydana geliyor. İlk bakışta dikkat çeken yerden oldukça yüksek ayak tasarımının yanında, estetik ve farklı tasarım sahip berjleri ile öne çıkan takımın fiyatları ise şu şekilde;

İstikbal Leona koltuk takımında sadece delüks model sunulmuş. Bu tek seçeneğin fiyatı ise 10.902,00 TL. Ancak, Enflasyonla Mücadele İndirimi ve KDV İndirimi ile bu takımı 8.980,00 Liraya satın alabilirsiniz…

Bu arada hemen hatırlatmak isteriz ki burada verdiğimiz fiyatlar zaman içerisinde İstikbal Kampanyaları ve markanın fiyat politikalarına bağlı olarak değişiklik gösterebileceğinden hem bu ürünlerin daha detaylı görsellerini incelemek, hem de güncel fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak adına İstikbal Salon Koltuk Takımları resmi kategorisini de linke tıklayarak ziyaret etmenizi öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir