2021 Parke Modelleri Renk Kataloğu Peli Parke

Laminat Parke Modelleri 2021

2021 parke modelleri ve Fiyatları binbirdekor.com sayfalarında sizler için marka marka, model model incelenmeye devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde yerli parke markaları arasında en bilindik üretici olan Çamsan parke modelleri sayfalarımıza konuk olmuştu. Bunun yanında çeşitli markalara ait son dönemlerin trendi olan derzli parke modelleri ve fiyatları hakkında da sizleri bilgilendirmiştik. Ayrıca parke üreticilerinin en çok satılan parke renkleri de editörlerimiz tarafından sizler için incelendi. Tabi sadece markalar ile de sınırlı kalmadı araştırma yazılarımız. Laminant parke kalite ve özellikleri ile parke renkleri ve isimleri hakkında da sıklıkla bilgilendirme yapmaya çalıştık. Mesela en kullanışlı parke rengi yada En çok tercih edilen parke renkleri gibi konulara da değindik.

Peli Parke 2021 Modelleri

Bu sayfamızda ise başlıktan da anlayacağınız üzere yerli parke markalarımızdan Peli Parke yeni koleksiyonunu masaya yatırıyor, evlerini yeniden dekore eden ve bu dekorasyon işlemi esnasında zeminlerine de laminat parke uygulaması yaptırmak isteyen okurlarımız için markanın en yeni laminat parke renk ve desenlerini incelemeye alıyoruz. İsmini Pelit ağacından alan Peli Parke’nin  yeni koleksiyonları, Elegance başta olmak üzere, Comfort, Loft, Wood ve Golden koleksiyonlarına sizler için göz atıyoruz.

Peli Parke Elegance Koleksiyonu

Markanın en tutulan serilerinden biri olan Elegance koleksiyonunda 32. sınıf laminat parke modelleri arasında yer alırken, Buz Gri, Multi Meşe ve Kanyon Meşe renk alternatifleri ile satışa sunuluyor. 15 Yıl garanti, kolay temizlenebilirlik, sigara yanıklarına, çizilmelere ve güneş ışıklarına karşı dayanıklılık gibi özelliklere de sahip koleksiyon bunun özelliklerinin yanında alttan ısıtma sistemleri ile de uyumlu. Peli Elegance laminat parke fiyatları ise 125,00 TL civarında. Tabi bu rakam 1.9608 m² ebatında ki tek paket fiyatı.

Peli Parke Comfort Koleksiyonu

Genel olarak açık renkli parke modellerinden ve soft ama karakteristik tasarımlı zemin kaplama ürünlerinden hoşlananlara hitab eden bu koleksiyon ise markanın 31.sınıf parkeleri arasında yer alırken, garanti süresi 10 yıl olarak belirlenmiş. Otantik Beyaz, Kanyon Gri, Teak Select, Meşe, Antik Meşe, Gri Meşe ve Beyaz Meşe renk seçeneklerinin sunulduğu Comfort serisi paket fiyatları ise 50,00 TL civarında.

Peli Parke Wood Koleksiyonu

Peli Parke 32.sınıf parke modelleri arasında yer alan Wood serisi, yüzeyinde elle işlenmiş hissi yaratan fırçalı efektleri, retro görüntüsü ve dokunulduğunda doğal parke duygusu yansıtan tasarımı ile özel bir koleksiyon olarak dikkat çekerken, Noyer Ceviz, Burgaz, Avşa, Hopshera ve Doğal Meşe renk alternatiflerine sahip. 10 mm Kalınlığında derzli parke modelleri arasında yer alan Wood serisi, 15 yıl garanti kapsamında satılırken, 1,2822 m² ebata sahip kutu fiyatı ise 105,00 TL olarak belirlenmiş.

Peli Parke Golden Koleksiyonu

Yine 32.sınıf derzli parke olarak vitrine çıkan Golden serisi yıllanmış ahşap görünümlü desenleri ile dikkat çekerken, Van Kahve, Van Gri, Bal Meşe, Çankaya Meşe ve Kumlu Meşe renk alternatiflerine sahip. 10 Yıl garanti kapsamında satışa sunulan Golden koleksiyonunun 1.9608 m² ebatında ki kutu fiyatı ise 110,00 TL civarında bir fiyat etiketine sahip.

Peli Parke Loft Koleksiyonu

Hoş ve sade desenleri ile öne çıkan Loft koleksiyonu, darbelere, çizilmelere, güneş etkilerine dayanıklı ve temizlenebilir yapısı ile ticari ve endüstriyel alanlar içinde ideal bir tercih olarak görünüyor. 32. Sınıf 15 yıl garanti kapsamında ki bu koleksiyonda, Istranca Meşe, İspir Meşe, Moğol Meşe, Bakır Kestane, Kül Kestane ve Kumlu Kestane gibi harika renk alternatifleri sunulmuş. Koleksiyonun 1,6202 m² ebatında kutu fiyatı ise 65,00 TL olarak belirlenmiş.

Peli Parke Kataloğunu İnceleyin !..

Yukarıda sizler için Peli laminat parke modellerini fiyatları ile detaylı bir şekilde incelemeye çalıştık. Fakat hemen hatırlatmak isteriz ki burada verdiğimiz fiyatlar zaman içerisinde değişiklik gösterebilir. Bu nedenle, hem burada bahsi geçen koleksiyonların daha farklı renk alternatiflerine göz atmak, hem de güncel fiyatları hakkında bilgi almak adına Peli Parke Modelleri resmi sayfasını da ziyaret etmenizi öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir