2021 Modern Mutfak Modelleri ile Vanucci

Mutfak Dolabı Modelleri 2021

Merhaba değerli binbirdekor.com takipçileri, sizler için mutfak dolabı çeşitleri ve tasarımlarını incelemeye devam ediyor hazır mutfak markaları ve üreticilerinin en yeni ürünlerini sayfalarımızda bilgi ve beğenilerinize sunuyoruz. Ayrıca sadece mutfak üreticileri değil, çeşitli yapı marketlerin ürünlerine de göz atıyoruz. Bu bağlamda kısa bir zaman önce hazır mutfak dolapları bauhaus ve praktiker hazır mutfak fiyatları başlıklı iki farklı makaleyi sizlerle paylaşmıştık. Bu sayfamızda da mutfak modelleri ve fiyatları üzerine yaptığımız araştırmamız devam ediyor. Ancak bu defa bir mutfak markası ile huzurlarınızdayız.

Vanucci Hazır Mutfak Modelleri

Mutfak markaları listesi içerisinden sizler için seçtiğimiz markamız Vanucci efendim. Bu markayı takipçilerimiz hatırlarlar, zira daha önce, markanın bir kaç modeli ve vanucci florya mutfak dolabı sayfalarımıza konuk olmuş, vanucci kampanya ve indirimleri dahilinde bu modelleri sizlerle paylaşmıştık. Bu sayfamızda ise markanın yeni yıla girerken vitrine çıkardığı yepyeni mutfak modellerini mutfak dolaplarını yenilemek isteyen okurlarımız için inceliyoruz.

Vanucci En Yeni Hazır Mutfak Dolapları

Efendim bildiğiniz üzere vanucci masko gibi devasa bir mobilya oluşumuna üye bir marka. Masko içerisinde vanucci mutfak teşhir mağazasını bulabilirsiniz. Bu nedenle şimdi beğenilerinize sunacağımız mutfakları bu mağazalarda mutlaka yakından incelemenizi öneririz.

Modern Hazır Mutfak Modelleri ile Vanucci

Yeni yıla girerken Vanucci 4 farklı mutfak modelini vitrinlerinde sergilemeye başladı. Matrix, Capella, Glory ve Sapphire olarak adlandırılan bu mutfaklar, gerek görsel, gerekse işlevsel açıdan tek kelime ile harika. Dolayısı ile vakit kaybetmeden gelin bu ürünlere göz atamaya başlayalım…

Vanucci Matrix Mutfak

2021 Yılına damgasını vuracağını düşündüğümüz Matrix serisi Vanucci hazır mutfak dolabında modern bir tasarım anlayışı ve fütüristlik çizgiler ile ahşaba adeta yeniden hayat verilmiş. Ürün öyle çağdaş çizgiler ile detaylandırılmış ki muhtemelen önümüzde ki 10 yıl modası geçmez arkadaşlar. Bu nedenle bu mutfağı görmeden mutfak dolabı satın almamanızı tavsiye ederiz.

Vanucci Glory Mutfak

Klasik çizgilerin modern detaylar ile bir araya getirildiği, göz alıcı bir güzellikle fonksiyonel tasarımın inanılmaz bir şeklide aynı potada eritildiği bir tasarım olan Glory serisine ilk bakışta zarif motifler ile sunulan duru bir güzelliğe rastlıyorsunuz. Hafif bir country havası olan bu ürün de mutfak dolabı almadan görülecek ürünler arasında yer alıyor…

Vanucci Capella Mutfak

Markanın bir yıldız sloganı ve motto ile vitrine çıkardığı Capella serisi de mutfak dolaplarını modern tarzda bir şeyler ile değiştirmek isteyenlere hitab ediyor. Ancak dürüst olmak gerekirse bu yıldız Glory ve Matrix serilerine göre biraz sönük kalıyor, ne dersiniz ?..

Vanucci Sapphire Mutfak

Markanın editörlerimiz tarafından en beğenilen tasarımı Sapphire serisi oldu arkadaşlar. Son derece asil hatlara ve modern dokunuşlara sahip olan bu ürün, etkileyici yalınlığı ile dikkat çekerken, özellikle geniş alanlara sahip mutfaklar için son derece ideal ve şık bir seçim olacaktır.

Markanın ürün  gamında farklı zevklere hitab eden daha bir çok model var arkadaşlar. Dolayısı hem diğer modellere de göz atmak, hem de Vanucci mutfak fiyatları hakkında bilgi edinmek adına Vanucci Mutfak Modelleri resmi kategorisini de ziyaret etmenizi öneririz.

“2021 Modern Mutfak Modelleri ile Vanucci” Konusunda 2 Yorum Var

  1. mutfağımı yenilmek istiyorum. Antalyada oturuyorum. iletişim kurabileceğim bir telefon numarası istiyorum. benim telefon 0 545 815 63 73

    1. Merhaba Vanucci Antalya mağazası ile 0 242 311 08 00 numaralı telefondan iletişime geçebilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir