2021 Modern Köşe Takımları ile Lazzoni

2021 Modern Köşe Koltuk Modelleri Fiyatları

Yaşam alanlarına modern bir köşe koltuk takımı eklemek isteyen okurlarımız için piyasa araştırması yapmaya devam ediyoruz. Bu bağlamda geçtiğimiz günlerde Doğtaş Köşe takımları ve Ikea köşe koltuk modellerini detaylı olarak incelemiştik. Özellikle Doğtaş’ın Spor Köşe Takımları ile Ikea’nın basit ve şık tasarımlarına hayran kalmıştık. Sizler için hem En güzel köşe takımları hem de ucuz köşe takımları araştırmalarımız bu kadarla sınırlı değildi. Modern köşe takımı incelemelerimiz dahilinde Modern Köşe Takımları İnegöl ve Modern Yataklı Köşe Koltuk Takımları gibi spesifik konulara da değindik. Modern köşe koltuk maceramız devam ederken bu defa sıradışı tasarımları ile göz kamaştıran Lazzoni birbirinden şahane köşe koltuk takımları ile konuk oluyor bu sayfamıza…

Lazzoni Köşe Koltuk Modelleri 2021

Türkiye de İtalyan tarzı mobilya denilince akla gelen ilk marka olan Lazzoni geçtiğimiz yıllarda hemen tüm ürünleri ile binbirdekor.com sayfalarına konuk olmuş ve gerek koltuk takımları, gerek yatak odası takımları, gerekse köşe takımları ile siz değerli okurlarımızdan tam not almıştı. İşte o Lazzoni yeni sezon köşe takımları ile yine bizleri ve sizleri kendisine hayran bırakacak gibi görünüyor. Dolayısı ile sözü daha fazla uzatmayalım ve markanın 2021 model köşe takımlarına göz atmaya başlayalım ne dersiniz ?..

Lazzoni Mony Koltuk

Lazzoni yeni köşe koltuk takımı ürün grubuna son eklenen ürün Mony serisi. Son zamanlarda moda olan farklı kombinasyonlarla ihtiyaca göre düzenlenen oturma grubu modellerinin en güzel örneklerinden biri olan Mony şaşırtıcı çok yönlülüğü ve sade zarafeti ile dikkat çekerken, markanın köşe takımı olgusuna ne farklı bir perspektiften baktığının en güzel kanıtlarından biri olarak karşımıza çıkıyor.

Lazzoni Mix Köşe Takımı

Hem modern, hem de şık tasarımın akla gelebilecek her ayrıntısını bünyesinde özenle barındıran Mix serisi köşe takımı, her kombinasyonla yeni bir dokunuş oluşturarak evinizde farklı bir deneyim yaşamanıza imkan tanırken, farklı ve aynı zamanda konforlu bir yaşam alanı yaratmak isteyen okurlarımız için de ideal bir seçenek olarak görünüyor.

Lazzoni Gola Köşe Takımı

Basit ancak bir o kadar da şık tasarımlardan hoşlananlar için markanın yeni ürünü olan Gola serisi köşe takımı adeta biçilmiş kaftan özelliği taşıyor. Yekpare minderi destekleyen özel kol tasarımı, yarı kumaş kaplanmış masif ayakları ve renkli fitil detayları ile dikkat çeken bu takım, sadece 2021 yılına değil önümüzde ki bir kaç yıla da damgasını vuracak gibi görünüyor.

Lazzoni Köşe Takımları ve Fiyatları 2021

Yukarıda sizler için Lazzoni’nin 2021 yılında vitrinlerine çıkardığı üç yeni köşe takımını incelemeye çalıştık. Ancak herhangi bir şekilde fiyat veremedik, zira marka fiyat teklifi usulüne göre çalışmakta. Bu nedenle hem bu köşe takımlarının daha detaylı görsellerine göz atmak, hem de fiyat teklifi almak adına Lazzoni köşe takımları resmi kategorisini de linke tıklayarak ziyaret etmenizi öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir