2021 Köşe Takımları ve Fiyatları ile Kilim Mobilya

2021 Köşe Koltuk Modelleri

Köşe takımları bildiğiniz üzere son zamanlarda pek bir moda ve genellikle oturma odaları için en çok tercih edilen oturma gruplarının başında geliyor. Bu sayfamızda olduğunuza göre sizde muhtemelen oturma odanız için, hem kaliteli, hem şık, hem kullanışlı, hemde ucuz köşe takımları arıyorsunuz. Kullanışlı derken yataklı köşe takımı yada bazalı köşe takımı modellerini vurgulamamız gerekiyor. bu arada. Eğer tahminimiz doğru ise sizde doğru adrestesiniz zira editörlerimiz sizler için en yeni köşe takımı modellerini fiyatları ve görselleri ile birlikte incelemeye devam ediyor. Mesela son olarak istikbal köşe koltuk takımları ve yataş köşe koltuk takımları sayfalarımıza konuk olmuştu. Ayrıca kelebek köşe takımı ve mondi köşe takımı fiyatları da binbirdekor.com sayfalarında sizlerle buluşmuştu. (Linklere tıklayarak bu markaların köşe takımlarını da incelemenizi öneririz.)

Kilim Mobilya Köşe Takımları 2021

Bu sayfamızda ise ülkemizin en eski mobilya markalarından biri olan Kilim’in yeni sezon köşe takımlarını mercek altına alıyoruz. Daha önce incelediğimiz, kilim bahar köşe takımı ve kilim riva köşe takımı gibi çok tutulan köşe takımları ile ufak bir kıyaslama yaparken, markanın yeni modellerini de fiyat ve görselleri ile birlikte bilgi ve beğenilerinize sunuyoruz.

Kilim Mobilya Köşe Koltuk Modelleri Akyaka

Markanın ürün gamına yeni eklediği Akyaka modeli kol dayama kısmında ki raf tasarımı ile dikkat çekerken, takım Kilim Mobilya kampanyaları dahilinde, köşe ikili ve uzanma ünitesi ile birlikte 6.590,00 TL yerine 5.320,00 TL fiyat etiketi ile satışa sunuluyor.

Kilim Mobilya Köşe Takımı 2021 Kemer

Özellikle küçük oturma odaları için köşe takımı arayan okurlarımıza tavsiye edeceğimiz Kemer köşe takımı Kilim Mobilya ürün gamına yeni eklendi. Tamamen kullanıcı tercihlerine göre tasarlanan bu takımda sağ veya sol seçimini yapabiliyorsunuz. Köşe ikili ve uzanma ünitesinden oluşan takımın fiyatı ise normalde 4.639,00 TL fakat bu takımı kampanya dahilinde 3.569,00 TL gibi bir fiyatla satın alabiliyorsunuz.

2021 Köşe Takımı Modelleri Kilim Mobilya Marmaris

Kilim Mobilya en tutulan köşe takımları listesinin başında gelen Marmaris serisini uzun yıllardan bu yana vitrininden indirmiyor. Deri ve dikişin muhteşem uyumu ile popülaritesini yıllardan koruyan bu model ise yeni yılın en çok satılan köşe takımları arasında kararlılıkla yer almaya devam edecek gibi görünüyor.

Bu artık kült haline gelen takımın fiyatlarına bakacak olursak, takımın normal liste fiyatının 8.649,00 TL olarak belirlendiğini görüyoruz. Fakat kampanya ve KDV indirimleri ile bu rakam 7.599,00 Liraya kadar düşüyor bilginiz olsun.

Kilim Mobilya Kampanya ve İndirimlerini Kaçırmayın

Elbette yukarıda verdiğimiz fiyatlar belirli bir süre için geçerli. Bu kampanyalar zaman içerisinde bitecek ve fiyatlar markanın fiyat politikalarına göre yeniden belirlenecektir. Bu nedenle hem bu ürünlerin daha detaylı görsellerini incelemek, hemde güncel fiyat bilgileri hakkında fikir sahibi olmak adına Kilim Mobilya Köşe Takımları resmi kategorisini de ziyaret etmenizi öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir