2021 Köşe Takımları ve Fiyatları ile İder Mobilya

2021 Köşe Takımı Modelleri

2021 koltuk modelleri binbirdekor.com sayfalarında sizlerle buluşmaya devam ediyor. Daha önce bir çok markanın 2021 koltuk takımı modelleri ve fiyatlarını detaylı olarak incelemiştik hatırlarsanız. Köşe takımlarında da aynı durum vardı. İlk önce belli başlı markalar sayfalarımıza konuk oldular. Mesela başta kelebek köşe takımı modelleri ardından doğtaş köşe takımları ve son olarak da mondi köşe takımı fiyatları ve görselleri ile birlikte editörlerimiz tarafından sizler için incelenmişti. Ayrıca bir çok markanın yataklı köşe takımı modellerine de ayrı bir başlık altında göz atmıştık.

İder Mobilya Köşe Takımı Modelleri 2021

Bu sayfamızda ise İder Mobilya’nın yeni sezon köşe takımı modellerine göz atıyor, uygun fiyatlı ve kaliteli köşe oturma grubu arayan okurlarımız için farklı bir alternatif sunuyoruz. Eğer sizde farklı ve uygun fiyatlı bir köşe koltuk arıyorsanız burada ki ürünlere mutlaka göz atmanızı öneririz.

İder Kronos Köşe Takımı

Son derece modern hatlara sahip olan Kronos köşe takımı diğer mobilyalarınız ile de uyum sağlayarak evinizin doğal bir parçası olacak şekilde tasarlanmış. Takımın kapitone kumaşı ve köşelerde yer alan ince çizgileri, zarif bir detay olarak karşımıza çıkıyor. Şık olduğu kadar işlevsel bir ürün de olan Kronos, kullanıcı ihtiyaçlarına yönelik çözümler sunuyor.

Örneğin eşyalarınızı düzenli şekilde saklayabileceğiniz, geniş depolama alanları sunan bir bazaya sahip. Aynı zamanda zamansız gelen yatılı misafirler için kolaylıkla konforlu bir yatağa dönüşebiliyor. Ürünün fiyatı da bir çok benzerine göre oldukça uygun, zira ider mobilya indirimli ürünleri arasında yer alan Kronos serisi köşe takımı şu sıralar 4.375,00 TL fiyatla satışa sunuluyor.

İder Phaselis Köşe Takımı

Yine hem estetik hem de işlevsel İder Mobilya tasarımlarından biri olan Phaselis köşe koltuk modelinin en güzel özelliği istenilen renk ve desenlerde üretilebiliyor olması. Yani bu ürünü dilediğiniz kumaş renkleri ile kişiselleştirerek yaptırıp satın alabiliyorsunuz. Ne güzel değil mi kimselerde olmayan bir köşe oturma grubuna sahip olabileceksiniz. Üstelik bu takım konforlu ve geniş bir kullanım alanı sunarken, kavisli kolçakları ile oturma odanızın en gözde parçası olmaya aday. Aday diyoruz, zira üst tarafta resmini gördüğünüz bu ürünün oturma odanıza gelmesi için 5.325,00 TL ödemeniz gerekiyor 🙂

İder Venedik Köşe Takımı

Modern tasarım detayları ve yalın ancak bir o kadar da şık duruşuyla ev dekorasyonunuza direkt katkı sağlayacağını düşündüğümüz bir İder Mobilya tasarımı olarak karşımıza çıkan Venedik köşe takımı, oval hatları ve ahşap ceviz rengi ayakları ile göze çarparken, L tipi formu ile de geniş bir oturum imkanı sunuyor. Venedik serisi köşe takımının fiyatına gelecek olursak, yukarıda resmini gördüğünüz bu takımın üzerinde 5.230,00 TL fiyat etiketi taşıdığını söyleyebiliriz.

İder Mobilya Köşe Takımlarına Göz Atın !..

İder Mobilya köşe takımı ürün gamı içerisinde daha bir çok farklı ve yukarıda ki ürünler gibi özel tasarımlar var. Markanın diğer ürünlerini ise hemen alt tarafta yer alan foto galerimiz içerisinde inceleyebilirsiniz.

İder Mobilya Köşe Koltuk Modelleri

Yukarıda verdiğimiz fiyatlar İder Mobilya fiyat politikalarına bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Bu nedenle en güncel fiyat bilgileri için ve ürünleri daha yakından incelemek adına İder Mobilya  Köşe Takımları resmi sayfasını da ziyaret etmenizi öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir