2021 Köşe Takımı Modelleri ve Fiyatları ile Mondi

En İyi Köşe Takımları Burada

Köşe takımı konusunda bugüne değin farklı mobilya markaları ve üreticilerinin binlerce ürününü, fiyatları, görselleri ve özellikleri ile birlikte sayfalarımızda paylaştık. Ülkemizin en önemli mobilya markaları, İstikbal Köşe Takımları ve Fiyatları başta olmak üzere, Yataş Köşe Takımları ve Fiyatları ile Kilim Köşe Takımları ve Fiyatları başlıklı makalelerle sayfalarımıza konuk oldular. Ayrıca göz kamaştıran 2021 Kelebek Köşe Takımı ve Doğtaş köşe Takımları da editörlerimiz tarafından sizler için incelemeye alındı. Tabii sadece markalarla sınırlı kalmadı bu araştırmalarımız. Mesela İskandinav tarzı hastaları için Ikea köşe koltuk modellerine de göz attık. Bu sayfamızda ise geçtiğimiz yıla Mondi Liza köşe takımı ile damgasını vuran Mondi’nin en yeni köşe takımlarını incelemeye alıyoruz.

2021 Mondi Köşe Takımı Modelleri Fiyatları

Türkiye’nin en önemli mobilya markalarında biri olan Mondi, 2021 yılına girerken yatak odası ürün grubuna yepyeni koleksiyonlar ekleyerek bu kategoride ki ürün gamını zenginleştirirken, başta daha önceki sayfalarımızda özel olarak incelediğimiz Mondi Metropol Köşe Takımı ve Mondi Story Köşe Takımı modelleri ile geçtiğimiz yıl tattığı başarıyı yinelemek niyetinde. Elbette ki buna tüketiciler olarak siz karar vereceksiniz. Tabi ki hemen alt tarafta detaylı olarak incelediğimiz yeni modellere göz attıktan sonra… Bu arada Metropol köşe takımını daha önce detaylı olarak incelediğimiz için bu sayfamızda tekrardan incelemeyeceğiz. Fakat bu takımı da görmek isteyen okurlarımız takımın linkine tıklayarak detaylı incelememize göz atabilirler.

Mondi Story Köşe Takımı 2021

Yeni yıl içerisinde en tutulan köşe takımları arasında yer alacağını düşündüğümüz Story serisi köşe takımında Mondi tasarımcıları tüketici ihtiyaçlarına göre Story ve Story V adı altında iki farklı seçenek sunmuş. Story köşe takımı dar alanlar için, Story V köşe takımı ise daha geniş alanlarda kullanıma göre tasarlanmış. Yatak olma özelliği de bulunan bu son derece modern takımın fiyatlarına gelelim. Efendim takımın dar oturma odaları için üretilen seçeneği Story üzerinde 2.774,00 TL fiyat etiketi taşıyor. Takımın daha geniş mekanlar için tasarlanan Story V modelinin fiyatı etiketi ise 4.399,00 TL.

Mondi Köşe Takımları 2021 Monet

Mondi’nin vitrinlerine çıkardığı en yeni köşe takımlarında biri olan Monet köşe takımında ise modern ve şık bir görünümün yanında özellikle vurgulanan fonksiyonel tasarımlara rastlıyoruz. Takım son dönemlerde moda olan ve akıllı köşe takımı olarak adlandırılan ürünler arasında yer alıyor. Zira Monet köşe takımı, her odaya, her ihtiyaca ve her zevke göre tüketici ihtiyaçları doğrultusunda şekillendirilebilecek kabiliyette tasarlanmış. Son derece konforlu bir yapıya sahip olduğunu görsellerine bakarken bile hissettiğiniz takımın mavi-gri-lacivert ve nar vizon-kırmızı-nar ekose renk gibi gerçekten şık renk seçenekleri var. Peki bu köşe takımını beğenirsek cebimizden kaç para çıkacak. Hemen bu soruyu cevaplayalım. Efendim takımın şu an itibarı ile berjer koltuk dahil fiyatı normalde 12.300,00 TL. Fakat Mondi kampanyaları dahilinde bu fiyat 9.843,00 Liraya kadar düşüyor.

Mondi Lavin Köşe Takımı

Gri-Lacivert ve Yeşil-Turuncu gibi iki farklı renk seçeneği ile Mondi vitrinlerine yeni çıkan Lavin köşe takımı ilk bakışta kol ve sırt kısımlarında çektirme düğme uygulamaları ile dikkat çekerken, yerden yükse özel tasarım konik ayak tasarımı zıt renklere sahip kırlent detayları ile göz dolduruyor. Oldukça modern bir çizgiye sahip olan takım aynı zamanda yatak olabilme gibi işlevsel özelliklere sahip. Takımın fiyatı ise şu sıralar 7.712,00 Liradan 5.399,00 Liraya düşmüş durumda.

Mondi 2021 Köşe Takımı Kampanyaları

Evet sizler için Mondi yeni köşe takımlarını elimizden geldiğince incelemeye çalıştık. Ancak hemen hatırlatmak isteriz ki burada verdiğimiz fiyatlar geçen günler içerisinde markanın fiyat politikalarına bağlı olarak farklılık gösterebilir. Bu nedenle hem burada ki ürünlerin daha detaylı görsellerine göz atmak, hem de bu köşe takımlarının güncel fiyatları hakkında fikir sahibi olmak adına Mondi Köşe Takımları resmi sayfasını da ziyaret etmenizi öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir