2021 Koltuk Takımı Modelleri ve Fiyatları ile Alfemo

2021 Koltuk Takımı Modelleri

Yeni sezon koltuk takımlarına sizler için marka marka, model model göz atmaya devam ediyoruz. Yakın bir zaman önce Bellona koltuk takımı ve İstikbal koltuk takımı 2021 ürün gamını incelemiştik. Daha öncesinde ise çok beğenilen Doğtaş koltuk takımı modelleri ve fiyatları sayfalarımıza konuk olmuştu. Bunun yanında hem şık, hem ucuz koltuk takımları bulmak adına çeşitli üreticilerin Koltuk Takımı Kampanya ve indirimlerine de farklı zamanlarda göz atmıştık. Bu sayfamızın markası ise Alfemo. Alfemo Köşe Takımı modellerini önceki sayfalarımızda incelemiş ve hayran kalmıştık. Aynı şekilde Alfemo yatak odası ve Alfemo Yemek Odası takımları da tek kelime ile harikaydı. Bakalım koltuk takımlarını beğenecek misiniz…

Alfemo Koltuk Takımı Modelleri Fiyatları

Geçtiğimiz yıla Alfemo Berry Koltuk takımı ile damgasını vuran Alfemo, yeni sezon içinde son derece iddialı koltuk takımları hazırlamış. Dolayısı ile markanın, Cley, Essen, Villa ve Alina koleksiyonlarından meydana gelen 2021 koltuk takımı kreasyonuna göz atmadan koltuk takımı almamanızı öneririz. Birazdan inceleyeceğimiz bu iddialı ürünlere bir bakın, kararınızı ona göre verin.

Alfemo Cley Koltuk Takımı

Konforun modern çizgilerle birleştiği Cley oturma grubunun en şık detaylarından biri ayak tasarımında, füme kaplama metal ayak ve ceviz renk ahşap ayak seçenekleri sunuluyor. Ayrıca farklı tarz kumaş seçenekleri ile de ürünü özelleştirebiliyorsunuz. Cley serisi oturma grubu şık olduğu kadar kullanışlı bir takım olarak da dikkat çekiyor. Ürün özel mekanizması sayesinde hem yatak, hem de geniş oturum özelliği sağlarken, kolay hareket ettirilebilen sırt bölümleri sayesinde, kendinize daha özel bir dinlenme alanı yaratabiliyorsunuz. Cley koltuk takımının 1 adet yataklı kanepe, yine 1 adet ikili yataklı koltuk ve 1 adette berjerden meydana gelen seçeneği ise normalde 14.986,00 TL. Fakat Alfemo Kampanyaları dahilinde bu ürün 10.490 TL fiyatla satışa sunuluyor.

Alfemo Essen Koltuk Takımı

Alfemo’nun ürün gamına henüz eklediği bu ürün hiç şüphesiz markanın en göze çarpan, en etkileyici ürünlerinden biri. Retro tarzı tasarımı, inanılmaz renk alternatifleri ve tasarımına uygun konik gold ayak tasarımı ile Essen serisi koltuk takımı, sadece içerisinde bulunduğumuz yıl değil, önümüzde ki bir kaç yılda adından sıklıkla söz ettirecekmiş gibi duruyor. Üstelik ürünün fiyatı da emsallerine göre oldukça uygun, zira Essen koltuk takımının 1 adet yataklı kanepe, 1 adet ikili koltuk ve tek berjerden oluşan alternatifi şu sıralar 12.500,00 TL yerine 8.750,00 TL fiyat etiketi ile sizleri Alfemo mağazalarında bekliyor.

Alfemo Villa Koltuk Takımı

Şıklığın modernizmle harmanlandığı nadir takımlardan biri olan Villa koltuk takımı, özel tasarım Ahşap görünümlü ayakları, sırtta ve yan kollarda yer alan işçilik detayları ve bu detayları tamamlayan soft ve pastel renk kumaşları ile adeta göz kamaştırıyor. Ürün rahatlığıyla da oldukça iddialı, zira hareketli sırt bölümü 180 derece arkaya çevrilerek zahmetsizce yatağa dönüşebiliyor. Ayrıca açılan kısım sehpa olarak da kullanılabiliyor. Takımın üçlü, ikili ve berjerden oluşan seçeneğinin fiyatı ise 9.985,00 Liradan, 6.990,00 Liraya kadar düşmüş durumda…

Alfemo Alina Koltuk Takımı

klasik ve modern görünümü bir araya getiren Alina serisi sade şıklığı ile dikkat çekerken, sırt kısmındaki çok özel çektirme detayları, yüksek yoğunluklu süngerlerinin üzerine eklenen ekstra kuş tüyü desteğiyle de ekstra bir konfor sunuyor. Takımın, kanepe, ikili koltuk ve berjerden meydana gelen seçeneği ise yine yine Alfemo kampanyaları dahilinde 12.843,00 TL yerine 8.990,00 TL fiyat etiketi ile satışa sunuluyor.

Alfemo Koltuk Takımı Kampanyaları 2021

Yukarıda Alfemo’nun koltuk takımı ürün gamına yeni eklediği fiyatlar ve görselleri ile birlikte beğenilerinize sunduk. Ancak hemen hatırlatmak isteriz ki burada verdiğimiz fiyatlar zaman içerisinde markanın fiyat politikalarına ve kampanyalarına bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Dolayısı ile hem burada ki ürünlerin daha detaylı görsellerine göz atmak, hem de güncel fiyatları hakkında fikir sahibi olmak adına Alfemo Koltuk Takımı sayfasını da ziyaret etmenizi öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir