2021 Kare Porselen Yemek Takımları ve Fiyatları ile Remetta

En Güzel Yemek Takımları

Yemek takımlarını yenilemeyi düşünen yada güzel bir yemek takımı arayan okurlarımız için markaların en yeni ve şık ürünlerini mercek altına almaya devam ediyoruz. Bu bağlamda geçtiğimiz günlerde Kütahya Porselen ve Karaca Yemek Takımı modellerini incelemiştik. Daha önce incelediğimiz markalarında Bernardo Yemek Takımı ve Güral porselen 57 parça yemek takımı modellerini ise hem siz değerli okurlarımız, hem de biz binbirdekor.com editörleri çok beğenmiştik. Bu ürünler gerçekten saraylardan çıkmışcasına abartılı bir güzelliğe sahiplerdi. Eğer böyle gösterişli bir yemek takımı arıyorsanız bu ürünleri de incelemenizi öneririz. Daha sade şeyler arayanlar ise Ikea yemek takımı modellerine göz atabilirler…

Remetta Kare Porselen Yemek Takımları

Bu sayfamızda ise bir başka porselen yemek takımı üreticisi olan Remetta’nın ürünlerini mercek altına alıyor, sizler için markanın en yeni kare yemek takımı modellerini fiyatları ve tabi ki görselleri ile birlikte detaylı olarak inceliyoruz. Dolayısı ile eğer gerçekten farklı ve güzel yemek takımları armaktaysanız bu ürünlere de bir bakmanızda fayda var arkadaşlar.

Günlük Yemek Takımları da Özel

Son zamanlarda özellikle de şu hemen her kanalda dönene yemekteyiz tarzı sansasyonel yemek yarışmaları sayesinde sunum zenginliğine çok dikkat eder olduk. Eskiden sadece misafirlere gösterilen sunum özeni şimdilerde günlük sabah kahvaltıları yada akşam yemeklerinin bile olmazsa olmazları arasına girdi. Dolayısı ile kahvaltı takımları veya yemek takımlarının önemi de buna bağlı olarak daha da arttı. Artık özel yada Günlük Yemek takımları gibi bir ayırım yok. Eskiden misafirler için salon konsolunun içinde saklanan yemek takımlarını artık ailece yenilen günlük yemeklerde bile görebiliyoruz.

86 Parça Yemek Takımları ile Remetta

Tabi bu duruma bağlı olarak üreticilerde artık daha detaylı, görsel açıdan daha zengin yemek takımlarını ürün gamlarına ekliyorlar. Tıpkı şimdi inceleyeceğimiz Remetta markasında olduğu gibi. Evet marka yeni yılda harika yemek koleksiyonlarını potansiyel müşterilerinin beğenilerine sundu. Premium, Neve, Vita ve Hole olmak üzere 4 farklı ve yeni seri ile karşımıza çıkan Remetta’nın bu yeni koleksiyonlarından ikisinde Premium ve Vita serileri tamamen kare porselen yemek takımlarında meydana geliyor.

Remetta Premium Koleksiyonu Yemek Takımları

Remetta’nın en tutulan yemek takımları arasında liste başı olan bu seri de saf beyaz üzerine işllenen altın detayları sofralara lüks lezzetler katmak isteyenler için tasarlanmış adeta. Konularına yada ev ahalisine saray yemek masası gibi sofra hazırlamak isteyenler için ideal bir seçim olan Premium koleksiyonunda, RD-810, RD-813, RD-814, RD-816 ve RD-820 olmak üzere 5 farklı seri var ve fiyatları başlangıç serisi olan RD-810 1.200,00 TL, RD-820 serisi ise 2.450,00 TL fiyat etiketine sahip. Ürünlerin içeriğini ise hemen alt tarafta bulabilirsiniz.

86 Parça Yemek Takımında Neler Var ?

12 Adet – 27 Cm Servis Tabağı
12 Adet – 20 Cm Pasta Tabağı
12 Adet – 23 Cm Çukur Tabak
12 Adet – 15 Cm Komposto Kasesi
1 Adet – 23 Cm Salata Kasesi
1 Adet – 30 Cm Kayık Tabak
1   adet   -Çorba Tenceresi Kapağı
1   adet   -Sosluk
1   adet   -Sosluk Tepsisi
2 Adet – 36 Cm Kayık Tabak
4 Parça Tuzluk-Biberlik
2 Parça Sosluk Ve Tabağı
12 Parça Çay Fincanı Ve Tabağı
12 Parça 220 cc Kahve Fincanı ve Tabağı
2 Parça 90 cc Kürdanlık+Kapağı
2 Parça Çorba Tenceresi Ve Kapağı

Remetta Vita Koleksiyonu Yemek Takımları

Markanın bir diğer koleksiyonu olan Vita koleksiyonu ise tamamı kare 6 farklı yemek takımı serisinden meydana geliyor. Daha çok çiçek desenlerinin ağırlıkta olduğu bu koleksiyon ise sofralarında bir country rüzgarı estirmek için ideal bir seçim olarak görünürken,  şu sıralar 1.450,00 TL civarında fiyat etiketleri ile satışa sunuluyor.

Tabi burada bu koleksiyonlarının toplamda 11 adet olan tüm serilerini sergilememize imkan yok. Bu nedenle buradan markanın tüm modellerine göz atabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir