2021 İç Cephe Duvar Boya Renkleri ile Cubo Boya

2021 Duvar Boyası Trendleri

Kısa zaman önce en çok boyanan duvar renkleri hakkında bir araştırma yapmıştık hatırlarsanız. Araştırmamız içerisinde Marshall boya renk kataloğu ve Filli Boya Renk Kartelası gibi çeşitli markalardan örnekler vermiştik. Tabi sadece bu markalar değil, çeşitli boya markaları da en çok tutulan duvar boya renkleri ile sayfalarımıza konuk oldular. Bunun yanında duvar rengi seçiminize katkıda bulunmak adına Son moda iç cephe boya renkleri ve evi aydınlık gösteren boya rengi gibi konulara da değinmiştik. 2021 Ev içi boya renkleri araştırmalarımız devam ediyor. Marka marka en yeni duvar rengi boya kataloglarına göz atıyoruz.

Cubo Boya İç Cephe Boyası Renkleri 2021

Başlıktan da anlayacağınız üzere bu sayfamızın konuğu Cubo Boya. Son günlerde, 2000’li yılların popüler mankeni Emine Ün’ün oynadığı reklamlar ile adını duyuran marka epey bir merak uyandırdı. Cubo Boya’yı herkes gibi bizlerde merak ettik ve incelemeye aldık. Markanın renk kataloğuna geçmeden hemen önce Cubo Boya hakkında biraz bilgilendirme yapmakta fayda var.

Cubo Boya Kimin ?

Efendim markanın üreticileri %100 yerli sermaye yapısına sahip olan Başergün Boya ve Kimya A.Ş. İnşaat malzemeleri sektöründeki faaliyetlerine 1994 yılında başlayan şirket, 2019 Yılında İstanbul, 2020 yılında Elazığ yapı kimyasalları tesislerini hayata geçirmiş. Ülkemizin İnşaat Boyaları, Sanayi Boyaları, Yapı Kimyasalları (Seramik Grubu, Su İzolasyonu, Isı Yalıtımı) ve EPS üretimini de bir arada yapan birkaç üreticisinden biri olan şirket yapıda çözümler sunmaya devam ediyor.

2021 İç Cephe Renk Kartelası ile Cubo Boya

Evet Cubo Boya kimin sorusu en merak edilen ve aranan sorularından başında geliyordu. Bu soruyu cevapladıktan sonra gelelim markanın merak edilen renklerine… Burada markanın iç cephe ve dış cephe renklerini iki farklı katalogda vitrine çıkardığını görüyoruz. Cubo Boya bu katalogları ise Boyacı Küpü İç Cephe Kartelası ve Boyacı Küpü Dış Cephe Kartelası olarak adlandırmış.

Cubo Boya Yeni Duvar Renkleri

Efendim paragraf aralarında gördüğünüz Boyacı Küpü İç Cephe Renk Kartelasında son derece ilginç renkler var. Dolayısı ile duvar boyası renk seçimi yapmadan önce kataloğuna mutlaka göz atılması gereken markalardan biri Cubo Boya. Firma olarak eski, marka olarak yeni bir marka olmasına rağmen Cubo Boya ürün gamında geniş bir renk yelpazesi ve trend olmaya aday duvar renkleri var.

Cubo Boya Boyacı Küpü İç Cephe Renk Kartelası

Mesela son zamanların modası kerpiç tonlarından biri olan somon, sarının etkileyici tonu ayışığı, grinin en güzel tonlarından biri olan sedir gibi renkler var. Ayrıca bir zamanların vazgeçilmez renklerinden biri olan kese kağıdı rengini de bu kartelada görüyoruz. Fakat Cubo Boya’nın yeniden yorumlaması ve yeni kese kağıdı ismiyle…

Cubo İç Cephe Boyası Renkleri

Sizleri marka hakkında elimizden geldiğince bilgilendirmeye çalıştık. Bir kaç iç cephe renginin uygulama örneğini de beğenilerinize sunduk. Fakat yukarıda da vurguladığımız gibi Cubo Boya oldukça geniş bir renk yelpazesine sahip. Dolayısı ile bütün bu renkleri binbirdekor.com’un bu sayfasına sığdırmamız imkansız. Bu nedenle daha fazla Cubo Boya renklerine göz atmak adına Cubo Boya İç Cephe Renkleri resmi sayfasını da ziyaret etmenizi öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir