2021 Hazır Mutfak Modelleri Lineadecor Diva

Hazır Mutfak Modelleri 2021 Hepsi Burada

Mutfak dekorasyonunu yenileyen ve bu bağlamda mutfak dolaplarını yenilemek isteyen okurlarımız için hazır mutfak  modellerine göz atmaya devam ediyoruz. Devam ediyoruz diyoruz zira daha önce bu konuda önce yapı marketlerimizin ürünlerine göz atmış, Bauhaus Hazır Mutfak dolapları ve Praktiker hazır mutfak fiyatları hakkında sizleri bilgilendirmeye çalışmıştık. Bunun yanında mutfak tarzlarınızı belirlemenize yardımcı olmak adına L Mutfak modelleri ve Köşe mutfak dolapları gibi konuları ele almıştık. Ayrıca mutfakları küçük ve dar olan okurlarımızı da unutmayarak Küçük mutfak Modelleri hakkında da çeşitli marka ve üreticilerin ürünleri daha önceki sayfalarımızda sizlerle paylaşmıştık. Tabi bunlarla sınırlı kalmadık arkadaşlar ve Alman mutfak markaları ve modellerinin en güzellerini de sayfalarımızda beğenilerinize sunduk. Linklere tıklayarak bu konulara da göz atabilirsiniz.

Lineadecor Mutfak Modelleri 2021

Bu sayfamızda ise başlıktan da anlayacağınız üzere mutfak markamız Lineadecor. İnanılmaz bir mutfak dolabı repertuvarına sahip olan markanın en yeni hazır mutfak modellerinden biri le daha huzurlarınızdayız. Sizler için markanın ürün gamına henüz eklediği, adeta dumanı üzerinde bir modeli olan Diva serisi hazır mutfak modelini mercek altına alıyoruz.

Modern Hazır Mutfak Modelleri Lineadecor’da

Nadir hazır mutfak markaları arasında neredeyse bu işi en profesyonel şekilde yürüten üretici Lineadecor hakkında pek fikir sahibi olmayabilir, belki de adını ilk defa binbirdekor.com sayfalarında duyuyor olabilirsiniz. Ancak markanın daha önceki Pica, Mona, Opus ve mutlaka görmeniz gerektiğini düşündüğümüz Ritmo serisine bir göz atarsanız ne kadar ciddi bir markadan bahsettiğimiz anlayabilirsiniz.

2021 Mutfak Dolabı Modelleri Lineadecor

Yukarıda da vurguladığımız gibi marka hazır mutfak konusunda hemen her zevke hitap eden normlarda ve oldukça geniş bir ürün gamına sahip. Dolayısı ile binbirdekor.com sayfalarında Lineadecor’un mutfak modellerine sıkça yer veriyoruz. Markanın diğer modellerini de BURADAN inceleyebilirsiniz.

Lineadecor Diva Mutfak

İşte o geniş ürün yelpazesine son eklenen ürün ise paragraf aralarında resimlerini sunduğumuz Diva serisi arkadaşlar. Yıkanmış Meşe ve Alder Kiraz gibi doğal ahşap renklerinin yanında, Krem gibi modası hiç geçmeyen bir renk ile 3 farklı renk seçeneğine sahip olan bu mutfak özellikle orta tezgahtaki cam çekmeceleri ile dikkat çekiyor. Son derece modern tasarımı ile göz dolduran Diva mutfakta, ada tezgah ve köşe mutfak tezgahı gibi mutfağınızın yapısına göre alternatiflerde sunuluyor.

Lineadecor Hazır Mutfak Fiyatları

Hepiniz muhtemelen bu mutfağın fiyatını merak ediyorsunuzdur ancak hazır mutfak yada herhangi bir mutfak dolabı konusunda fiyat vermek olanaksızdır, evinizi görmeden fiyat verenlerde büyük ihtimalle iyi niyetli kurum yada insanlar değillerdir. Zira bu ürünler mutfağınızın ölçüsü ile alakalıdır ve mutfak ölçülerinizi tam olarak almadan kimse size gerçekçi bir fiyat veremez. Bu nedenle eğer bu mutfağı beğendiyseniz ve yaptırmayı düşünürseniz Lineadecor ile iletişime geçmenizi öneririz. Lineadecor iletişim bilgilerini ise sayfamızın en alt kısmında bulabilirsiniz.

Adres : GOSB Gençlik Caddesi No:3004/1 41400 Gebze – KOCAELİ – TÜRKİYE
Telefon: +90 262 678 65 00 pbx
lineadecor.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir