2021 Hazır Mutfak Modelleri ile Kale Orris Serisi

Modern Mutfak Modelleri Mutfak Tarzınızı Değiştiriyor

Mutfak dekorasyonlarını değiştirmek, yeni ve farklı, tabii ki modern bir mutfağa geçiş yapmak isteyen okurlarımız adına mutfak dolabı modelleri araştırması yapmaya devam ediyoruz arkadaşlar. Bu bağlamda hazır mutfak markaları ürünleri ile birlikte sayfalarımıza konuk olmaya devam ediyor.  Örneğin son olarak intema mutfak modelleri sayfalarımıza konuk olmuştu. Tabii sadece markalara bağımlı kalmadık, yapı marketlerin hazır mutfak modellerini de incelemeye aldık çeşitli zamanlarda. Bu ürünleri, praktiker hazır mutfak fiyatları yada hazır mutfak dolapları bauhaus gibi başlıklarla sizlerle buluşturduk.

Hazır Mutfak Markalarımız

Her ne kadar, Avrupa’ya, özellikle de İtalya’ya  nazaran ülkemizde ki hazır mutfak üreticisinin, daha doğrusu markasının sayısı oldukça az olsa da bir pelin on parmağını geçmeyen bu markalar inanılmaz tasarımlara imza atarak Avrupa’nın devasa markalarına kafa tutuyorlar. İşte o markalardan biri de Kale.

 

Kale Mutfaktan Harika Tasarımlar

Türkiye’de seramik sektörünün kuruluşuna öncülük etmiş, Çanakkale Seramik gibi bir markayı da bünyesinde bulunduran ülkemizin köklü firmalarından Kale Grubunun hazır mutfak modelleri hakikaten muhteşem. Bu nedenle binbirdekor.com sayfalarında markanın birbirinden güzel yeni mutfak dolabı modellerine göz atmaya devam ediyoruz.

KÜÇÜK MUTFAK MODELLERİ ve Fiyatları Burada !..  

Modern bir Mutfak Dolabı Kale Orris

Bu defa bilindik mutfak modellerinden farklı bir yapıya sahip Orris mutfağı inceleyeceğiz. Farklı diyoruz, bunu onur duyarak belirtiyoruz çünkü Orris serisi, dünyada ilk defa Kale Seramik tarafından üretilen 1 m eninde, 3 m boyunda ve 3 mm inceliğindeki Kalesinterflex seramik kapaklarıyla alışılmışın çok ötesinde bir görünüm sunuyor.

Beyaz Mutfak Dolabı Modelleri Bitti mi ?

Dolayısı ile evlerinde farklılık yaratmak isteyenlerin, hem gösterişli, hem modern, hem de kullanışlı mutfak dolaplarına sahip olmak isteyenlerin, biraz da artık beyaz renkli mutfak dolaplarından bıkanların tercih edeceğini düşündüğümüz Orris serisi kumlamalı ve düz alüminyum çerçeveli kapak alternatifleri ve çok özel renk seçenekleri ile her eve uyum gösterebilen bir yapıya sahip.

Hazır Mutfak Fiyatları Kale

Bu makaleyi sizlerle paylaştıktan sonra muhtemelen bu mutfağın fiyatını öğrenmek adına bizlere yorumlar göndereceksiniz. Fakat daha önceki hazır mutfaklar hakkında yayınladığımız makaleler de olduğu gibi bu yazıda da vurgulamak isteriz ki hazır mutfak konusunda sizlere fiyat vermemiz imkansız. Çünkü hazır mutfak fiyatları mutfağınız ölçülerine ve yapılarına, daha doğrusu tasarımlarına, ayrıca sizin isteklerinize göre farklılık gösterebiliyor.

Hazır Mutfak Satın Alırken Bunlara Dikkat Edin !..

Bu nedenle hazır mutfak satın alırken kesinlikle internet üzerinden aldığınız fiyatlara inanmayın, zira satın alacağınız hazır mutfak markasının keşif ekipleri evinize gelip keşif yaptıklarında sizlere çok çok farklı fiyatlar vereceklerdir. İşte bu nedenle beğendiğiniz markanın evinize mutlaka gelecek olan keşif ekibine kendi isteklerinizi sonradan bir sürprizle karşılaşmamak adına kesinlikle belirtmenizi tavsiye ederiz. Bu mutfağı beğendiyseniz Kale mutfak resmi sayfasını ziyaret ederek gereken bilgiyi alabilirsiniz.

“2021 Hazır Mutfak Modelleri ile Kale Orris Serisi” Konusunda 2 Yorum Var

    1. Öğrenmek istediğiniz fiyat bilgileri için Kale ile görüşmelisiniz, ancak mutfak ölçüleriniz için keşif yapmaları gerekecektir sanırım…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir