2021 Hazır Mutfak Modelleri Fiyatları ile Vanucci

2021 Mutfak Modelleri ve Fiyatları Binbirdekor.com’da

Hazır mutfak markaları ve mutfak markaları listesinin en üstünde yer alan firmaların yeni modellerini detaylı bir şekilde incelemeye devam ediyoruz arkadaşlar. Bu bağlamda daha önce mutfak dekorasyonlarını yenileyen okurlarımız için yapı marketlerimizin ürünlerine başta Ikea mutfak dolabı modelleri olmak üzere, mutfak dolapları bauhaus ve praktiker hazır mutfak fiyatları gibi başlıklar altında göz atmış, köşe mutfak dolapları yada beyaz mutfak dolabı modelleri gibi detaylı konuları sizlerle paylaşmıştık. Elbette ülkemizin en bilindik hazır mutfak markası Kelebek Mutfak Modelleri de unutulmadı. Bu sayfamızda ise bir çok takipçimizin belki de adını ilk defa binbirdekor.com sayfalarında duyacağı Vanucci hazır mutfak modelleri hakkında sizleri bilgilendirmeye çalışacağız.

Vanucci Mutfak Dolabı Modelleri 2021

Sayfalarımız takip eden eski okurlarımız bilirler, bu güne değin marka ve üreticiler hakkında çeşitli makaleler yayınlamıştık. O markalarımızdan biri de Vanucci  olmuştu. Çok tutulan bu markanın çeşitli mutfak tasarımlarından örnekler sunmuştuk. Hatta olaya o kadar detayla girdik ki vanucci kampanya ve indirimleri ile bu markayı kullanan okurlarımızın vanucci mutfak yorumlar ve şikayetleri, övgüleri de değişik zamanlarda sayfalarımızda sizlerle buluşmuştu. Bu sayfamızda ise yine aynı markanın 2021 mutfak koleksiyonuna göz atıyor, görselleri ve özellikleri ile birlikte sizler için inceliyoruz.

Modern Mutfak Dolabı Markaları Vanucci

Markanın ürün gamına eklediği son ürün Vanucci V-Drive mutfaklarda teknoloji ve estetiğin bir araya geldiği özel tasarımlardan biri olarak karşımıza çıkıyor. Minimal etkilere sahip tasarımıyla dikkat çeken bu ürün, sensörler aracılığıyla dokunmadan açılıp kapanabilen, tek parça kapağıyla diğer bilindik hazır mutfaklardan hemen ayrışıyor. fark yaratıyor. Her ortama uyum sağlayan renk geçişli aydınlatma sistemi ve fonksiyonel parçaları ile öne çıkan bu mutfakta ihtiyaçlarınız doğrultusunda kiler dolabı seçeneği de var.

Vanucci Indigo Mutfak

Vintage tarzında tasarlanan markanın yeni serisi Indigo mutfak, eskitme gümüş ve eskitme bronz kulp seçenekleri ile lüksü zarafetle bir araya getiriyor. Tac ve ışık bantları sayesinde mutfağınızda zamansız bir atmosfer oluşturan Indigo serisinde mavi renk seçeneği de bulunuyor. Şık görünümünün yanında işlevsel özellikleri ile de çeken bu ürün sadece içerisinde bulunduğumuz yılın değil, önümüzde ki bir kaç yılın daha en popüler mutfak modellerinden biri olacak gibi görünüyor.

Vanucci Opera Mutfak

Mavi tonları ve kapakların üzerine uygulanabilen bronz, yaldız, gümüş, bakır renk seçeneklerine sahip Opera mutfak markanın mutfak anlayışına ne kadar farklı bir perspektiften baktığının en güzel örneklerinden biri adeta. Üstelik bu mutfak dolabı mutfağınızı lüks bir görünümüe sokmanın yanında, özel tabaklıklı raf gibi fonksiyonel özellikleri ile de mutfaktan aldığınız keyfe keyif katacak, kendinizi özel hissettirecek, sıra dışı bir tasarım çizgisine sahip.

Vanucci Lusso Mutfak

Modern mutfak anlayışına yepyeni bir soluk getiren Lusso mutfak, Turkuaz, Kırmızı, Mor, Fildişi, Kahve ve Karamel gibi kapak renk seçenekleri ile dikkat çekerken, modern mutfak olgusunu sadece sıradışı renkleri ile güncellemiyor, organizerli çekmeceleri, kiler dolabı ve tamamen cam kapak gibi işlevsel seçenekleri ile de mutfağınızı zamanın ötesine taşıyor.

Vanucci Mutfak Fiyatları

Yukarıda sizler için Vanucci markasının en yeni mutfak dolabı modellerini incelemeye çalıştık. Bu mutfakların fiyatlarını çok merak ettiğinizi elbette tahmin edebiliyoruz. Fakat hazır mutfak fiyatları mutfağınızın ölçülerine bağlı olarak gelişen homojen bir konu olduğundan maalesef burada fiyat veremiyoruz. Bu nedenle hem yukarıda bahsi geçen ürünlerin daha detaylı görsellerine göz atmak, hem de mutfağınız ölçülerine özel fiyat almak adına Vanucci Mutfak Modelleri resmi sayfasını da linke tıklayarak ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir