2021 Halı Modelleri ve Fiyatları İle Bahariye Halı

Halı Markaları 2021 Koleksiyonları

En güzel halı modelleri ve en ucuz halı fiyatları binbirdekor.com editörleri tarafından incelenmeye devam ediyor efendim. Son olarak Salon Halı modelleri sayfalarımıza konuk olmuş, bu bağlamda 6 Metrekare Halı Modelleri ve Fiyatları marka marka model model sizler için detaylı olarak incelenmişti. Kaşmir Halı Modelleri yada Saray Halı Modelleri gibi bilinen markaların yanında İstikbal halı gibi bir mobilya markasına ait halıları da sizler için mercek altına almıştık. Linkler üzerinden bu bahsi geçen markaların ürünlerini de inceleyebilirsiniz. Bu sayfamızın markası Bahariye Halı olacak arkadaşlar. Sizler için markanın en yeni modellerini fiyat ve desenleri ile birlikte masaya yatıracağız.

Bahariye Halı Modelleri ve Fiyatları 2021

Geçtiğimiz yıllarda Bahariye Halı Lodos ve Bahariye Halı Safran gibi yada Bahariye Halı Softclass ve Bahariye Halı Anka Serisi gibi ürünleri ile adını duyuran ve bizleri kendine hayran bırakan Bahariye Halı yeni yıla İntense, Deep, Eva ve Loda koleksiyonları ile merhaba dedi. Son derece çağdaş motiflerin yer aldığı, klasik motiflerin ise adeta gözleri kamaştırdığı koleksiyonlara vakit kaybetmeden göz atmaya başlayalım dilerseniz.

Bahariye Halı Loda

Dinamik renk tonları ile hayatınıza dinamizm getirmeye hazırlanan bu koleksiyon sıradışı desenleri ile de özellikle modern tarzlarda dekore ettiğiniz oturma odası gibi mekanlarınıza estetik katıyor. Sekiz farklı renk ve desen seçeneği bulunan koleksiyonun en büyük salon halısı 235×320 cm ebatında ve 1250,00 TL fiyatla satışa sunuluyor. Yine 200×290 cm ölçüsünde ki salon halısının fiyatı ise 950,00 TL olarak belirlenmiş. Oturma odaları için halı arayanlar ise ürünün 160×230 cm ebatlarında ki modelini 600,00 TL gibi bir fiyatla satın alabiliyorlar.

Bahariye Halı Deep

Markanın “Dokusunda Derinlik Var” sloganı ile vitrine çıkan Deep serisi ise farklı zemin dokularını çağrıştıran desenler ile tasarlanmış. Örneğin koleksiyonda üst resimde de gördüğünüz üzere  mermer desenli halılar var. Üstelik hem siyah, hem beyaz, hem antrasit, hem de bej renginde mermer desenleri var. Tabi mermer deseni ile de bitmiyor koleksiyon, antik roma desenlerini andıran desenlerde dahil toplamda 10 farklı tarzda desene sahip koleksiyonun 235×320 cm ebatında ki halısı 2.185,00 TL fiyat etiketine sahip. Koleksiyonun 200×290 cm yani 6 m² ölçüsünde ki halısının fiyatı ise 1.340,00 TL iken 160×230 cm 4 m² ebatlarında ki modeli 840,00 TL fiyatla satışa sunuluyor.

Bahariye Halı İntense

Bu koleksiyonun özellikle modern avangart tarzlarda dekore edilen salonlar için muhteşem bir seçenek olduğunu düşünüyoruz arkadaşlar, zira koleksiyonda trend renkler üzerine klasik motifler işlenmiş. “Desenlerin Renkli Hali” sloganıyla satışa sunulan İntense serisinin fiyatları gayet makul. Koleksiyonun 235×320 cm ebatında ki halısı 900,00 TL  fiyatla satışa sunulurken, 6 m² (200×290 cm) seçeneği ise 600,00 TL gibi bir fiyat etiketine sahip. Koleksiyonun 4 m² (160×230 cm) ebatında ki halısı ise 350 TL fiyatla sizleri Bahariye Halı mağazalarında bekliyor.

Bahariye Halı Eva

Bahariye Halı yeni koleksiyonlarında minimalist tarzlardan hoşlananları da unutmamış ve özel olarak Eva koleksiyonunu tasarlamış. Son derece sade ancak sadeliği ile mekanların güzelliğini ortaya çıkaran bu serinin fiyatlarına gelecek olursak, 12 farklı desen ve renk seçebeğine sahip bu koleksiyonun 235×320 cm ebatı 1.800,00 TL  fiyatla satışa sunulduğunu görüyoruz. 6 m² Eva Halı ise 1350,00 TL gibi bir fiyat etiketine sahip. Eva Koleksiyonunun 4 m²  ebatında ki halısı ise 850 TL fiyatla sizleri Bahariye Halı mağazalarında bekliyor.

Bahariye Halı Yeni Modellerini İnceleyin

Efendim yukarıda Bahariye Halı’nın en yeni modellerini sizlerle paylaştık ve fiyatlarını verdik. Ancak hem yukarıda bahsi geçen koleksiyonların diğer desen ve renk seçeneklerini incelemek, hem de güncel fiyat bilgileri hakkında fikir sahibi olmak adına linki tıklayarak Bahariye Halı resmi sitesini de ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir