2021 Halı Modelleri Modelleri ve Fiyatları ile Angora Halı

2021 Halı Modelleri Angora

Evleriniz için en güzel halı modelleri ve hem kaliteli, hemde ucuz halı fiyatları bulmak adına yaptığımız araştırmalara devam ediyoruz. Bu bağlamda daha önce, saray halı modelleri ve kaşmir halı modelleri ile merinos halı fiyatları binbirdekor.com sayfalarına fiyatları görselleri ve desenleri ile birlikte geçtiğimiz günlerde konuk olmuştu hatırlarsanız. Bunun yanında 2021 salon halı modelleri dahilinde 6 metrekare halı modelleri ve fiyatları da editörlerimiz tarafından detaylı olarak incelenmiş ve bilgilerinize sunulmuştu. Bu sayfamızın konuğu ise halı konusunda lider ilimizi olan Gaziantep Angora Halı modellerinin en yenisine göz atıyoruz.

Angora Halı Modelleri 2021 Koleksiyonları

Geçtiğimiz yıllara Angora Halı Everest ve Angora Evo Halı gibi modelleri ile damgasını vuran, Angora bambu Halı modelleri ile bizleri kendine hayran bırakan markanın, çok tutulan Angora Impressive modeli başta üzere, 2021 yılında vitrine çıkardığı en yeni modellerini paylaşıyoruz. Dolayısı ile evinizi kaliteli, şık ve ucuz bir halı ile donatmak istiyorsanız bu markanın ürünlerine mutlaka göz atmanız öneririz.

Angora Halı Ametist

Modern tarzın en güzel renk ve desenlerini yansıtan Angora Halı Ametist Koleksiyonu markanın eski popüler günlerine geri dönmesini sağlayacak en etkili modellerden biri olarak karşımıza çıkıyor. Üstelik bu koleksiyonda sadece modern tarz ve desenlere sahip, trend halı renkleri ile bezenmiş modellerden meydana gelmiyor. Bunun yanında salonlarınız için son derece şık avangart motiflere sahip halılarda var. Koleksiyonun fiyatlarına gelecek olursak. Efendim bu serinin 240X340 yani 8m² ebatında ki halıları 2.388,00 TL yerine 3.411,00 TL gibi bir fiyatla satılıyor. Koleksiyonun 160X230 ebatında ki oturma odası halısı ise 1.539,00 Liradan, 1.077,00 Liraya kadar düşmüş durumda.

Angora Halı Emotion

Gelelim markanın sadece içerisinde bulunduğumuz 2021 yılına  değil, önümüzde ki bir kaç yıla daha damgasını vuracağını düşündüğümüz yepyeni koleksiyonlardan biri olan Emotion serisine. Tamamen Modern-Avangart tarzlarda motiflendirilen bu model, özellikle bu tarzda dekore edilen salonlar için son derece ideal bir seçim olarak görünürken, şu sıralar tıpkı yukarıda incelediğimiz Ametist modeli ile kampanya dahilinde aynı fiyatlara satışa sunuluyor.

Angora Halı Optimum

Yine hem modern, hem de klasik desenlerin, hatta Bizans’a kadar uzanan tarihi işlemelerin Gaziantep Halıcılığının usta manevraları ile bir araya getirildiği bir koleksiyon ile karşı karşıyayız. Angora Halı’nın en yeni serilerinden biri olan Optimum koleksiyonu yine trend halı renkleri ile bahsi geçen bu desenlerin bir araya getirilmesinden meydana gelirken koleksiyonun en büyük salon halısı 200×290 cm yani 6 metrekare salon halısı 1.723,00 TL yerine 1.292,00 TL fiyat etiketi ile satışa sunulurken, koleksiyonun  160×230 cm ebatında ki oturma odası halı modelinin fiyatı ise 1.093,00 Liradan 820,00 Liraya kadar düşmüş durumda…

Angora Halı Palace

Klasik halı modellerinden hoşlananlar için en iyi 2021 halı modelleri seçeneğimiz muhtemelen Angora Halı’nın bu modeli, yani Palace serisi olurdu, zira seri gül kurusu, uçuk mavi, vizon ve gri gibi şahane renklere sahipken, çocukluğumuzun klasik halı motiflerini bu şahane renkler ile bir arya getiriyor. Koleksiyonun fiyat bilgilerine gelecek olursak, efendim bu serinin en büyük salon halısı 300×400 cm ebatında. Evet inanmayacaksınız ama 12 metrekare bir halıdan bahsediyoruz. Yani bu ebat ve bu koleksiyon özellikle büyük salonlar için halı arayan okurlarımız için biçilmiş kaftan niteliği taşıyor. Bu devasa salon halısının fiyatı ise 9.109,00 TL olarak görünse de şu sıralar 6.832,00 TL fiyatla sizleri Angora Halı mağazalarında bekliyor.

Yukarıda sizler için Angora Halı’nın 2021 yılında vitrinlerine çıkardığı en yeni halı modellerini inceledik. Fakat burada verdiğimiz fiyatlar zaman içerisinde Angora Halı Kampanyaları ve markanın fiyat politikalarına bağlı olarak değişiklik gösterebileceğinden, hem bu koleksiyonların daha farklı desenlerini incelemek, hem de güncel fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak adına Angora Halı Modelleri resmi kategorisini de linke tıklayarak ziyaret etmenizi öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir