2021 Genç Odası Takımları Fiyatları Kilim Mobilya Venüs

2021 Genç Odası Modelleri ve Fiyatları

Sizler için, daha doğrusu çocuklarınız için en yeni, en güzel ve en kullanışlı genç odası takımlarını aramaya ve bütçelerinizi sarsmayacak en ucuz genç odası fiyatları bulmaya çalışıyoruz. Bu bağlamda daha önce ki sayfalarımızda sadece bebek, çocuk ve genç odası üreten markalarımızın ürünlerine kaplumbağa genç odası takımları ve genç odası çilek  başlıkları ile göz atmış, hatta çilek genç odası fiyat listesi hakkında da sizleri elimizden geldiğince bilgilendirmeye çalışmıştık. Ayrıca bu genç odası markalarının dışında genel mobilya üreticilerinin ürünleri de başta istikbal genç odası takımları olmak üzere kelebek genç odası takımları ve yataş genç odası modelleri olarak sayfalarımıza konuk olmuşlardı.

Kilim Mobilya 2021 Genç Odası Modelleri

Bu sayfamızda ise bir başka genel mobilya üreticisi olan ve modern tasarımları ile dikkatleri üzerine çeken markamız Kilim Mobilyayı konuk olarak alıyoruz. Daha önce kilim rock genç odası ve kilim mobilya carlin genç odası gibi modellerini incelediğimiz markanın en yeni ürünlerinden biri olan Venüs serisini her zaman olduğu gibi fiyat ve görselleri ile birlikte detaylı olarak bilgi ve beğenilerinize sunuyoruz.

Kilim Venüs Genç Odası

Kilim oda takımları ürün grubuna henüz eklenen Venüs serisi genç odası takımı daha çok genç kızlara yönelik olarak tasarlanmış. Krem renginin trend bir tonu olan aytaşı ile pembe rengin alt tonlarından biri olan hayal pembe tonlarının şaşırtıcı ahengi ile son derece estetik bir görünüm kazanan takım, sadeliği ve zarafeti adeta modern çizgilerle buluşturuyor.

Genç Kızlar İçin Zarif Bir Oda Takımı

Dolap kapaklarında ki püskül ve ürünün belli yerlerinde ki zarif kabartmalar ise son ilgi çekici bir detay olarak ön plana çıkıyor. Üründe kullanılan yüksek ayaklar ise takıma hem şıklık kazandırıyor, hem de kullanıcıların takımın alt kısımlarını kolaylıkla temizlemelerini sağlıyor.

Kilim Genç Odası Fiyatları 2021 Venüs

Gelelim bu takımın fiyat bilgilerine… Efendim 3 kapılı gardırop, çalışma masası, komodin, karyola ve başlığından oluşan Venüs serisi Kilim Mobilya fiyat listesinde 7.120,00 TL olarak görünüyor. Ancak Kilim Mobilya kampanyaları dahilinde ürünün güncel fiyatı ise 4.685,00 TL olarak belirlenmiş. Ayrıca ürünü peşin fiyatına 6 taksitle de satın alabiliyorsunuz. Taksit sayısını 11 yada 17 ay gibi uzun sürelere çıkarmak istiyorsanız kredi kartı kullanmanız gerekiyor.

Kilim Mobilya Genç Odası Kampanyası

Yukarıda verdiğimiz fiyatların sadece kampanya süresince geçerli olduğunu hatırlatmak isteriz. Dolayısı ile belirli bir süre içerisinde sona erecek bu kampanyaları kaçırmamak ve ürünün daha detaylı görsellerini incelemek adına Kilim Mobilya Genç Odası Modelleri resmi kategorisini de ziyaret etmenizi öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir