2021 Genç Odası Modelleri ve Kampanyalı Fiyatları ile Mondi

En Ucuz Genç Odası Fiyatları 2021

Gençliğe henüz adım atan, dolayısı ile çocuk odası takımlarını değiştirmeye hazırlanan okurlarımız için en yeni genç odası takımlarını incelemeye devam ediyoruz. Bu konu da son olarak IKEA Genç Odası modelleri başta olmak üzere, Bellona Genç Odası ve Kelebek Genç Odası Takımları ile Doğtaş genç odası modellerini incelemiştik. Daha öncesinde ise Alfemo Genç Odası ve Yataş Genç Odası takımları da sayfalarımıza konuk olmuşlardı. Linkler üzerinden bu markaların 2021 genç odası takımları ve fiyatlarına da göz atabilirsiniz. Bu sayfamızda ise başlıktan da anlayacağınız üzere Mondi genç odası modelleri ile huzurlarınızdayız.

Mondi Genç Odası Modelleri ve Fiyatları

Geçtiğimiz yıllara Mondi Fora Genç Odası ve Mondi Esca Genç Odası takımları ile damgasını vuran Mondi 2021 yılına da yine şahane bir genç odası koleksiyonu ile merhaba. Rossini, Novita, Sunset ve Lavin genç odası takımlarından meydana gelen bu koleksiyonu sizler için inceledik ve aşağıda beğenilerinize sunduk. Bakalım Mondi’nin bu yeni genç odası takımları hoşunuza gidecek mi?..

Mondi Lavin Genç Odası

Renk konfigürasyonunda modern tarzın vazgeçilmez genç odası renklerinden gri ve beyazın kullanıldığı Lavin çağdaş çizgileri ile göze çarpıyor. Yine gri tonlarda klapa ve iki farklı model kulp uygulaması, doğal ahşap renginde köşeli yüksek ayak uygulamaları gibi detayları ile ön plana çıkan bu ürün iki farklı gardırop alternatifi ile satışa sunuluyor. Bunlardan ilki 3 kapaklı gardıroplu model ve şu sıralar 7.115,00 TL yerine 4.485,00 TL fiyatla satışa sunuluyor. Takımın sürgülü gardırop seçeneği ise 8.301,00 Liradan 5.232,00 Liraya kadar düşmüş durumda…

Mondi Rossini Genç Odası

Mondi genç odası ürün gamına eklenen son Rossini genç odası takımı farklı ve şık tasarımı ile dikkat çekiyor. Takım ceviz üzerine siyah mermer desenleri ve gold detayları ile adeta göz kamaştırıyor. Modern ve estetik çizgisinin yanında işlevsel özellikleri ile de yılın trendi olacağını düşündüğümüz Rossini serisi de kampanya dahilinde. Zira takımın 3 kapaklı gardırop alternatifi 5.875,00 TL yerine 4.764,00 TL fiyatla satışa sunuluyor. Sürgü kapaklı gardıroba sahip Rossini genç odasını ise 6.652,00 TL yerine 5.394,00 TL fiyatla satın alabiliyorsunuz.

Mondi Novita Genç Odası

Markanın Rossini’den hemen önce piyasaya çıkardığı Novita genç odası ise basit fakat bir o kadar da estetik bir tasarıma sahip. Yerden epeyce yüksek komodin ayakları ve ceviz-antrasit renk konfigürasyonu ile İskandinav tarzına göndermede bulunan takımda kampanyada. Takımın 3 kapaklı gardırop alternatifi şu sıralar 4.923,00 TL yerine sadece 3.991,00 TL gibi fiyatla satışa sunuluyor. Novita Sürgü Kapılı Başlıklı Takım ise 6.386,00 TL yerine 5.176,00 TL fiyatla sizleri Mondi mağazalarında bekliyor.

Mondi Sunset Genç Odası

İşi en eğlenceli kısmını sona bıraktık arkadaşlar. Zira Mondi genç odası takımları 2021 koleksiyonundan inceleyeceğimiz son ürün Sunset. Beyaz üzerine, gri, turuncu ve sütlü kahve gibi 3 farklı renkle canlandırılan Sunset genç odası retro detayları ile dikkat çekiyor. Yine Mondi kampanyaları dahilinde yer alan takımın sadece 3 kapaklı gardırop seçeneği bulunuyor. Bu seçeneği ise kampanyadan yararlanarak 4.638,00 TL yerine 3.760,00 TL fiyatla satın alabiliyorsunuz.

Mondi Genç Odası Kampanyaları ve Fiyatları

Yukarıda sizler için Mondi’nin 2021 yılında vitrinlerine çıkardığı 4 yeni genç odası takımını inceledik efendim. Fakat burada verdiğimiz fiyatlar zaman içerisinde Mondi kampanyaları ve markanın fiyat politikalarına bağlı olarak değişiklik gösterebileceğinden, hem bu ürünlerin daha farklı görsellerine de göz atmak, hem de güncel fiyatları hakkında bilgi almak adına Mondi Genç Odası Modelleri resmi kategorisini de ziyaret etmenizi öneririz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir