2021 Düğün Paketleri ve Fiyatları Modalife Olivya

Her Şey Dahil Düğün Paketleri

Havaların hafiften ısınması ile birlikte düğün mevsiminin de yaklaştığı anlaşılıyor. Dolayısı ile binbirdekor.com olarak düğün hazırlığı yapan okurlarımız için düğün paketlerini mercek altına almaya devam ediyoruz. Bu bağlamda daha önce Kısaca Full Düğün paketleri olarak da adlandırılan Komple Düğün Paketi seçeneklerini fiyatları ve görselleri ile birlikte mercek altına almıştık. Başta Bellona Düğün Paketi mobilya modelleri ile Mondi Düğün Paketleri sayfalarımıza konuk olmuşlardı. Ayrıca İnternet ticaret sitelerinden Vivense Düğün Paketi modellerine de göz atmıştık. Bu sayfamızın konuğu ise Türkiye’nin Düğün Paketçisi Modalife…

Düğün Paketi Modalife Modelleri

Düğün paketi deyince akla gelen ilk marka olan Modalife binbirdekor.com sayfalarında en çok ürünü ile yer alan markamızdı. Sonuçta Modalife düğün paketi kavramını literatürümüze sokan ilk mobilya üreticisiydi. Birbirinden şık ve inanılmaz uygun fiyatları ile bir anda sektöre damgasını vuran marka, dur durak bilmeden düğün paketi ürün gamına yeni ürünler eklemeye devam ederken, bu sayfamıza en yeni düğün paketi olan Olivya ile konuk oluyor.

Modalife 2021 Düğün Paketleri

Markanın 2021 yılında vitrinlerine çıkardığı son düğün paketi olan Olivya serisi, özellikle yeni evinde modern tarzlarda mobilyalar isteyen müstakbel gelin ve damat adaylarına hitab edecek şekilde tasarlanmış. Eğer sizde o gelin ve damat adaylarından biri iseniz, sözü daha fazla uzatmayalım ve bu düğün paketini bir an önce incelemeye başlayalım arkadaşlar ne dersiniz ?..

Modalife Olivya Düğün Paketi 2021

Tüm Modalife düğün paketlerinde olduğu gibi, yatak odası, yemek odası ve koltuk takımından oluşan bu paket zengin içeriği ile dikkat çekiyor. Mesela oturma grubu 2 adet üçlü koltuk ve tek berjerden meydana gelirken, yemek odası takımında zigon sehpa ve tv ünitesi bile var. Yatak odasında ise ilk bakışta göze çarpan sıradışı yatak başlığı yanında özel tasarım sürgülü bir gardıroba sahip.

Modalife Düğün Paketi Fiyatları 2021 Olivya

Özellikle yemek masası sandalye tasarımlarına ve ekletik tarzda tasarlanan yatak odası gardırop stiline hayran kaldığımız Olivya düğün paketinin fiyatlarını elbette merak ediyorsunuzdur. O halde sizleri daha fazla merakta bırakmayalım ve hemen bu düğün paketinin fiyatı hakkında sizleri bilgilendirelim. Efendim bu düğün paketinin fiyatı normalde Modalife fiyat listesinde 23.270,00 TL olarak görünüyor. Fakat Modalife Kampanya ve indirimleri dahilinde Modalife Olivya düğün paketi şu sıralar 19.895,00 TL fiyat etiketi ile sizleri Modalife mağazalarında bekliyor. Üstelik yatak ve baza da hediye…

En Yeni Düğün Paketleri ile Modalife

Tabi verdiğimiz bu fiyatlar belirli bir süre aralığında geçerli. Zaman içerisinde bu fiyatlar Modalife kampanya ve indirimleri ile markanın fiyat politikalarına bağlı olarak değiliklik gösterebilir. Bu nedenle hem bu düğün paketinin daha detaylı görsellerini incelemek, hem de güncel fiyatları hakkında bilgi almak adına Modalife düğün paketleri resmi kategorisini de linke tıklayarak ziyaret etmenizi öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir