2021 Dış Cephe Boya Renkleri Fawori Boya Kataloğu

Trend Dış Cephe Renkleri 2021

Zaman içerisinde yıpranan, modası geçen dış cephe duvar renklerini yenilemek isteyenler için katalogları incelemeye devam ediyoruz. Bu konu da son olarak Müstakil ev dış cephe renkleri ve Villa dış cephe boya renkleri konularına değinmiştik. Bunun yanında En çok tercih edilen dış cephe boya renkleri konumuz dahilinde çeşitli boya markaları ve üreticilerinin kataloglarına da göz atmıştık. Mesela Filli Boya dış cephe renk kataloğu ve Dyo Dış Cephe Renkleri sayfalarımıza konuk olmuştu. Bu sayfamızda ise Fawori Boya 2021 dış cephe renk kataloğunu mercek altına alıyoruz.

Fawori Dış Cephe Boyası Renk Kataloğu 2021

2003 Yılında sektöre giriş yapan Fawori Boya gerek kalitesi, gerekse farklı renk seçenekleri ile kısa zamanda Türk yalıtım sektöründe ilk üç; Türk boya sektöründe de en büyük beş marka arasına girdi. Üstelik Fawori Boya renk kataloğunda ki 2021 renkleri ile bu yıl çıtayı biraz daha yükseltecek gibi görünüyor. Tabi ki buna, hemen alt tarafta inceleyeceğiniz bahsi geçen bu renklere göz attıktan sonra sizler karar vereceksiniz.

Son Moda Dış Cephe Duvar Renkleri ile Fawori

Fawori Boya yeni dış cephe renklerini iki farklı katalogda müşterilerinin beğenisine sunmuş. Bunlardan ilki bir çok genel rengin sunulduğu normal renk kartelası. Diğer ise son derece özel renklerden oluşan ve Fenomen Dış Cephe Renk Kartelası. Bu kartela markanın “Dış Cephenin Parlayan Yıldızı” sloganı ile vitrine çıkardığı yeni ürünü Fenomen serisine ait. Dolayısı ile bu sayfamızı, ipeksi mat, nefes alan, ekstra su itici elastomerik özellikleri ile öne çıkan Fenomen serisinin renklerine ayırıyoruz.

Fawori Boya Fenomen Dış Cephe Renk Kartelası

Dış cephe renkleri genel olarak soğuk ve nötr renklerden oluşurken, bu tabu çeşitli boya markaları tarafından yıkılmaya başlandı. Kerpiç rengi, sarı yada sıcak pembe tonlarını bu boya markalarının dış cephe kataloglarında daha sık görür olduk. O markalardan biri de Fawori Boya olarak karşımıza çıktı. Marka yeni kataloğunda Orange başta olmak üzere, Terracota ve Papaya gibi bir çok sıcak renk tonunu Fenomen kataloğunda vitrinlerine çıkardı.

Yepyeni Dış Cephe Renkleri

Fawori Boya yeni dış cephe renk kataloğunda trend olmasını beklediğimiz bu renklerin yanında yine sıcak tonlarından oluşan farklı seçeneklerinde yer aldığını görüyoruz. Mesela her ortama uyum sağlayabilen mavi ile yeşilin farklı tonları; İndigo, Garden, Diva ve Kiwi isimleri ile katalogda ki yerlerini almışlar. Bunun yanında Violet, Begonia, Melrose ve Mocha tonları da markanın kataloğunda ki diğer sıcak dış cephe renkleri olarak karşımıza çıkıyor.

Dış Cephe Renk Seçenekleri 2021

Fawori Boya soğuk renkleri sevenler için de gri tonlarını ve klasiklerden vazgeçemeyenler içinde kahve tonlarını 2021 kataloğunda yeniden yorumlamış. Bu soğuk ve klasik renklerin yeni yorumlarını ise katalogda Montana, Lake, Pine, Mocha ve Eden isimleri ile görüyoruz.

Fawori Boya Yeni Renk Kartelası

Kısacası Fawori Boya yeni dış cephe renk kataloğunda hemen her zevke ve her ihtiyaca hitab eden renkleri bir arada görüyoruz. Elbette markanın dış cephe renk seçenekleri sadece burada gördüğünüz katalogda ki ile sınırlı değil. Markanın ürün gamında daha bir çok farklı renk alternatifi de var. Dolayısı ile diğer Fawori Boya Dış Cephe Renkleri hakkında da bilgi almak adına linke tıklayarak markanın resmi web sayfasını da ziyaret etmenizi öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir