2021 Bilgisayar Masası Modelleri ve Fiyatları ile Tekzen

Çalışma Masası Tekzen Modelleri

Binbirdekor.com sayfalarında, okula yeni başlayan minikler ve şu sıralar aklından bir çalışma ve bilgisayar masası almak geçen takipçilerimiz için yaptığımız araştırmalar sürüyor. Daha önce araştırmalarımızın ilk ayağı olan Koçtaş ve Ikea gibi yapı marketlerin mobilya reyonlarına göz atmış, çalışma masası koçtaş ve çalışma masası ikea gibi başlıklar altında sizlere bu ürünler hakkında model ve fiyat bilgileri sunmuştuk hatırlarsanız. Ayrıca kitaplıklı çalışma masası modellerini incelemiş, çilek çalışma masası ve adore çalışma masası tasarımlarından örnekler sunmuştuk. Sizler için en iyisini en uygun fiyata bulmak adına yaptığımız araştırmalar tüm hızı ile sürüyor. (Bu arada linklere tıklayarak bahsi geçen bu markaların ürünlerine de göz atmanızı tavsiye ederiz. En azından fikir sahibi olmanız adına)

Tekzen Bilgisayar Masası Fiyatları İle

Örneğin bu sayfamızda ise başlıktan da anlayacağınız üzere ülkemiz yapı marketlerinden Tekzen’e uğradık ve bu yapı marketin mobilya reyonuna göz attık. Tekzen bilgisayar masası modellerini inceleyerek burada sizlerle paylaştık. Umarız uygun fiyatlı çalışma masası aramakta olan takipçilerimize faydalı olur arkadaşlar. Bu yapı markette hemen her zevke ve bütçeye uygun bilgisayar masası tasarımları olduğunu rahatlıkla söylemek mümkün. Öyle ki 150 Liraya da 1.000 Liraya da ihtiyacınız karşılayacak bir ürün bulabiliyorsunuz. Dolayısı ile dilerseniz gelin artık söz daha fazla uzatmayalım ve bu yapı marketin ürünlerine hemen alt tarafta göz atmaya başlayalım ne dersiniz ?..

Her Bütçeye Uygun Bilgisayar Masaları Tekzen’de

Mesela üst resimde gördüğünüz Fly Tarly Çalışma Masası safir meşe rengi ve siyah metal profil ayakları ile gayet modern bir tasarıma sahipken sadece 459,00 TL fiyat etiketi ile satışa sunuluyor. Hemen alt tarafta yer alan Fly Nasus Endülüs Meşe Çalışma Masasının fiyatı ise 535,00 TL olarak belirlenmiş.

Tekzen Kitaplıklı Çalışma Masası Modelleri

Son zamanların popüler genç odası ürünleri arasında yer alan kitaplıklı çalışma masalarının en güzel örneklerinden birine de rastlıyoruz Tekzen de. Fly Tuna kapaklı kitaplıklı çalışma masası safir meşe melamin kaplı gövdesi ve beyaz kapakları ve mat krom düğme detayları ile göze çarparken üzerinde 789,00 TL fiyat etiketi taşıyor.

Tekzen 2021 çalışma masaları arasında en çok dikkat çeken ürünlerden biri ise alt tarafta resmini gördüğünüz Woodesk Masif Ağaç Tik Renk 3’lü Çalışma Masası efendim. masif ağaç halatlı rafları ve yine masif çerçeveli özel yazı tahtası ile göze çarpıyor. Bu ürünün fiyatı ise 999,00 TL olarak belirlenmiş.

Ucuz ve Kullanışlı Bilgisayar ve Çalışma Masaları Tekzen’de

Elbette yukarıda verdiğimiz fiyatlar zaman içerisinde Tekzen fiyat politikaları ile indirim ve kampanyalara bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Bu nedenle hem bu ürünlerin diğer görsellerini incelemek, hem de güncel fiyatları hakkında bilgi almak adına Tekzen bilgisayar masası modelleri resmi kategorisini de linke tıklayarak ziyaret etmenizi öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir