2020 Yemek Odası Modelleri ve Fiyatları ile Kilim Mobilya

Yemek Odası Takımları 2020

Mobilya markaları ve üreticilerinin en yeni yemek odası takımlarına göz atmaya devam ediyoruz arkadaşlar. Önce ki sayfalarımızda, ülkemizin en büyük üç mobilya üreticisinin ürünlerini, İstikbal Yemek Odası ile Bellona Yemek Odası ve Doğtaş Yemek Odası başlıkları altında, görselleri ve tabi ki fiyatları ile birlikte incelemiştik. Tabi yemek odası takımı araştırmalarımız sadece bu üç markanın ürünleri ile sınırlı kalmadı. E-Ticaret sitelerinin ürünleri de Vivense Yemek Odası modelleri gibi araştırmalar ile siz değerli okurlarımız ile buluşturuldu. Bunun yanında modern yemek odası takımları hakkında da yine marka marka model model çeşitli ürünleri farklı zamanlar bilgi ve beğenilerinize sunduk. Bu sayfamızda ise başlıktan da anlayacağınız üzere Kilim Mobilya 2020 yemek odası takımları hakkında sizleri bilgilendirmeye çalışıyoruz.

Kilim Mobilya Yemek Odası Takımları ve Fiyatları 2020

Geçtiğimiz yıl, Kilim Milas yemek odası ve Kilim Ayasofya yemek odası takımları çok beğenilmişti. Ayrıca, Kilim Buca yemek odası ve Kilim Golden yemek odası takımları da markanın en tutulan yemek odası takımları arasında yerini aldı. Binbirdekor.com okurları da bu ürünleri gönderdikleri yorumlar ile fiyat ve görsellik açısından çok beğendiklerini sıklıkla belirttiler. Peki markanın yeni yılda vitrine çıkardığı ürünler acaba bahsi geçen geçtiğimiz yılın ürünleri kadar güzel mi yada rağbet görecek mi buna sizler karar vereceksiniz. Tabi birazdan inceleyeceğimiz yeni modellere göz atıktan sonra.

Kilim Mobilya Modern Yemek Odası Takımları

modern yemek odası takımları arayan takipçilerimiz için sunacağımız ilk model Kilim Mobilya Atlantik yemek odası olacaktır, zira bu takım gerek tasarım, gerekse bilindik yemek odası takımı renklerinin aksine tamamen sıradışı bir çizgiye sahip. Siyah ve beyaz gibi iki muhteşem rengin bir araya getirildiği bu takımın fiyatı ise oldukça uygun, zira Kilim Mobilya fiyat listesi üzerinde 4.832,00 TL olarak görünen bu takım Kilim Mobilya kampanyaları dahilinde sadece 3.215,00 TL fiyatla satışa sunuluyor.

Kilim Mobilya Yemek Odası Akasya

Kilim Mobilya Salon Takımı ve Fiyatları içerisinde incelediğimiz Akasya salon takımı ve yatak odası modeli gibi gözlerimizi kamaştıran bir yemek odası takımı olan bu ürün özellikle konsol ve ikili yuvarlak ayna tasarımı ile dikkatleri üzerine çekerken, şu sıralar Kilim Mobilya kampanya ve indirimleri dahilinde 8.039,00 TL yerine 5.499,00 TL fiyatla satışa sunuluyor.

Kilim Mobilya Yemek Odası Kaşmir

Markanın 2020 yılı koleksiyonlarında bir diğeri olan Kaşmir yemek odası ise sıcak ve samimi ahşap tonları ile diğer ürünlerden hemen ayrışıyor. Modern minimalist zevklere hitab eden bu yemek odası takımı da diğer tüm Kilim yemek odaları gibi kampanya dahilinde. Bu takım 4.169,00 TL yerine şu sıralar 3.119,00 TL fiyat etiketi ile Kilim Mobilya mağazalarında sizleri bekliyor.

Bizler bu ürünler incelediğimiz sıralarda Kilim Mobilya tasarımcıları yeni koleksiyonlara imza atıyorlar tabi ki. Ancak merak etmeyin yakın bir zamanda Kilim Mobilya 2020 koleksiyonuna eklenen bu yeni ürünleri de binbirdekor.com sayfalarında fiyatları ve görselleri ile bir arada bulabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir