2020 Yemek Odası İstikbal Modelleri ve Fiyatları

Modern Yemek Odası Takımları ve Fiyatları 2020

En yeni yemek odası takımlarını incelemeye devam ederken, son olarak Bellona yemek odası ve Doğtaş yemek odası modellerine göz atmıştık hatırlarsanız. Ayrıca İskandinav tarzından hoşlanan okurlarımız için IKEA yemek masası modelleri de fiyat ve görselleri ile birlikte sayfalarımıza konuk olmuştu. Bu sayfamızda ise geçtiğimiz yıla, İstikbal Gold Yemek Odası ve İstikbal Julyan Yemek Odası başta olmak üzere, İstikbal Elizya Yemek Odası ve İstikbal Liva Yemek Odası modelleri ile damga vuran İstikbal Mobilya konuk oluyor. Sizler için markanın en yeni yemek odası takımlarını fiyat ve görselleri ile birlikte detaylı olarak inceliyoruz.

İstikbal Yemek Odası Takımları ve Fiyatları 2020

Ülkemizin en büyük mobilya markası İstikbal yeni sezona, Luxe, Canyon, Diego, Lena ve İndigo gibi modellerle merhaba derken, şık görünümünün yanında konforlu kullanım özelliklerine de sahip bu yeni yemek odası takımlarında bakalım geçen yıllarda ki başarısını ve cirosunu yakalayabilecek mi. Tabi buna alt tarafta görsellerini, fiyatları ve özelliklerini paylaştığımız bu yeni yatak odası takımlarına göz attıktan sonra sizler karar vereceksiniz.

İstikbal Luxe Yemek Odası

Şıklığın sade tasarım ile bir arada harmanladığı en güzel yemek odası takımlarından biri olan Luxe, avangart tarzı ile dikkat çekerken, dolap kapaklarındaki altın detaylı çerçeve etkisi, çok şık kulpları, kitabeli masa ve sandalye sırt kısımlarında bulunan takım ile uyumlu altın renk uygulamalı kulp detayları ile markanın diğer ürünlerinden hemen ayrışıyor. Üstelik bu takım şu sıralar 14.162,00 TL yerine İstikbal Mobilya Kampanyaları dahilinde 9.913,00 TL gibi bir fiyatla satışa sunuluyor.

İstikbal Diego Yemek Odası

Ceviz renk tonu, altın rengine sahip özel tasarım kulpları ve yine özel ayak yapısı ile şıklık ve doğallığı bir arada sunan Diego köşe takımı, modern tasarımı ile ön plana çıkarken, takımın fiyatı  13.620,00 Liradan 9.534,00 TL gibi son derece uygun bir rakama düşmüş durumda. Dolayısı ile eğer bu takımı beğendiyseniz elinizi çabuk tutmanızı öneririz.

İstikbal Canyon Yemek Odası

Antrasit ve bakır tonlarının modern hatlarla bir araya getirildiği muhteşem bir yemek odası takımı olan Canyon serisi yemek odası takımı tarzı ile görsel açıdan oldukça şık ve farklı bir tasarıma sahip. Farklı tarzdaki büfe aynası, özel tasarım masa ve sandalyesi ile Canyon Yemek Odası takımı 9.610,00 TL yerine İstikbal yemek odası takımı kampanyaları dahilinde  6.727,00 TL fiyatla satışa sunuluyor.

İstikbal İndigo Yemek Odası

Son derece şık ve farklı bir tasarıma sahip olan, meşe ve antrasit rengin uyumu, dekoratif büfe aynası, kapitone işlemeli regüler tarzdaki sandalyesi ve modern çizgisi ile İndigo Yemek Odası takımı İstikbal fiyat listesi üzerinde 12.200,00 TL olarak görünüyor. Ancak bu ürünü İstikbal kampanyaları dahilinde 8.540,00 TL gibi bir fiyatla satın alabiliyorsunuz.

İstikbal Lena Yemek Odası

Beyaz ile meşenin muhteşem uyumu, modern tarzı, büfe ünitesi üzerindeki cam uygulaması, ön kapak çekmece üzerindeki profil uygulamaları, kapaklardaki çerçeve etkisi, gümüşlük ve vitrin ünitelerindeki led aydınlatmaları ile İstikbal’in üst düzey yemek odası takımlarından biri olarak karşımıza çıkıyor. Takımın güncel fiyatlarına gelecek olursak, normalde 10.722,00 TL fiyat etiketine sahip bu takımın 7.505,00 TL gibi bir fiyatla İstikbal Mağazalarında satışa sunulduğu görüşüyoruz.

 

2 Yorum “2020 Yemek Odası İstikbal Modelleri ve Fiyatları”

  1. 2019 yılında almış olduğum prestij yemek odası takımında salonumun müsait olmamasından dolayı büfeyi almamıştım istemiş olsam şu an alabilir miyim? alabilirsem ne zamana kadar alabilirim.bu konuda beni aydınlatırsanız sevinirim.iyi çalışmalar

    1. Muhtemelen bu durumunuz kabul edilebilir seçenekler arasında yer alıyor. Fakat yinede İstikbal mağazaları ile görüşmenizi öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir