Alfemo 2021 Yatak Odası Modelleri ile Zirvede

2021 Yatak Odası Modelleri ve Fiyatları

Mobilya markaları ve üreticilerinin en yeni yatak odası modelleri sizler için binbirdekor.com sayfalarında yer almaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde Bellona yatak odası takımı ve İstikbal yatak odası takımı 2021 modelleri sayfalarımıza konuk olmuştu hatırlarsanız. Daha öncesinde ise Kelebek Yatak Odası ve Doğtaş yatak Odası yeni modellerini fiyat ve görselleri ile bilgilerinize sunmuştuk. Bunun yanında çeşitli markalara ait Kampanyalı yatak odası takımları da sayfalarımızda yer aldı. Bu sayfamıza ise modern yatak odası takımları ile 2021 yılına damgasını vuracağını düşündüğümüz Alfemo Mobilya konuk oluyor. Sizler için markanın en yeni yatak odası takımlarını fiyat ve görselleri ile birlikte masaya yatırıyoruz.

Alfemo Yatak Odası Takımları ve Fiyatları 2021

Geçtiğimiz yıl Alfemo Infinity yatak odası modeli ile dikkatleri üzerine çeken, Alfemo Alaçatı yatak odası takımı ile kendine hayran bırakan marka, 2021 yılında da yeni çıkardığı Prado, Essen, Garneth ve Villa yatak odası modelleri ile adından sıklıkla bahsettirecek gibi duruyor. Tabi buna sizler karar vereceksiniz hemen alt tarafta incelediğimiz bu takımlara göz attıktan sonra…

Alfemo Prado Yatak Odası Takımı

Markanı ürün gamına yeni eklediği, dolayısı ile dumanı üzerinde tüten bu şık yatak odası takımı ilk bakışta gösterişli karyola başlığı ile dikkat çekerken, şıklığının yanında farklı ihtiyaçlara da cevap veren, giyinme odalı gardırop veya cam kapaklı gardırop gibi farklı ünite tasarımları ile de kullanışlı bir takım olarak ön plana çıkıyor. Takımın 6 kapaklı gardırop, 160×200 cm ebatında ki başlıklı karyola, 2 adet komodin ve aynalı şifoniyerden meydanda gelen standart modeli ise üzerinde 14.790,00 TL fiyat etiketi taşıyor.

Alfemo Essen Yatak Odası Takımı

Modern tarzlardan hoşlananlara hitab eden, renkli ve minimal tasarımı ile sadece içerisinde bulunduğumuz 2021 yılına değil, önümüzde ki bir kaç yıla da damgasını vuracağını düşündüğümüz Essen yatak odası takımı ise özel tasarım yerden yüksek ayakları ve halka kulp detayları ile dikkat çekiyor. Takımda 5 kapılı ve 6 kapılı gardırop seçenekleri sunulurken, yine 6 kapaklı gardırop, 160×200 cm başlıklı karyola, 2 adet komodin ve aynalı şifoniyerden oluşan başlangıç paketi 15.250,00 TL fiyatla satışa sunuluyor.

Alfemo Garneth Yatak Odası Takımı

Beyaz zarafetinin bronz asaleti ile bütünleştiği Garneth yatak odası takımı sade ve zarif tasarımlarıyla göz doldururken. beyaz çizgili dolap kapakları, lüks yatak başlığı ve özel tasarım metal ayak detayları ile dikkat çekiyor. Takım şık tasarımının yanında leke tutmayı önleyen Nanoskin özelliği ve gardırop da ki ışıklı askılık gibi özellikleri ile de işlevsel bir ürün olarak öne çıkıyor. yine 5 kapaklı ve 6 kapaklı gardırop seçeneklerinin sunulduğu takımın standart modelinin fiyatı ise  14.990,00 TL olarak belirlenmiş.

Alfemo Villa Yatak Odası Takımı

Ceviz – bronz renk konfigürasyonu, geometrik bronz kaplama metal kulpları ve takıma özel olarak tasarlanan kenar bantları gibi şık detayları ile Alfemo 2021 ürün gamına katılan Villa yatak odası takımında sürgülü ve kapılı dolap seçenekleri ile iki farklı renk karyola başlığı alternatifi sunulmuş. Takımın sürgü kapaklı gardırop, 160×200 cm başlıklı karyola, 2 adet komodin ve aynalı şifoniyerden oluşan modeli ise 12.520,00 TL fiyat etiketi ile sizleri Alfemo Mağazalarında bekliyor.

Elbette burada verdiğimiz fiyatlar zaman içerisinde Alfemo Kampanyaları ve markanın fiyat politikalarına bağlı olarak değişiklik gösterebileceğinden hem bu ürünlerin daha detaylı görsellerini incelemek,hem de güncel fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak adına Alfemo Yatak Odası Takımları resmi kategorisini de linke tıklayarak ziyaret etmenizi öneririz.

“Alfemo 2021 Yatak Odası Modelleri ile Zirvede” Konusunda 2 Yorum Var

  1. Alfemo çok güzel yatak odaları yapmış. Ama kalitesi nasıl. Burada hiç bu markanın ürünlerini kullananlar var mı ?

  2. Mustafa beye katılıyorum. Güzel modeller var ama gerçekten bir istikbal yada bellona gibi bir kalitesi var mı bu markanın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir