2020 Perde Modelleri Göz Kamaştırıyor

En Son Çıkan Perde Modelleri

Ev dekorasyonlarının en önemli argümanları arasında yer alan perdelerin en güzelleri binbirdekor.com sayfalarında siz değerli okurlarımız ile buluşmaya devam ediyor. Bu sayfamızda başta salonları olmak üzere ev dekorasyonlarını yenileyen takipçilerimiz için markaların perde modelleri 2020 kreasyonunu mercek altına alıyor 2020 perde fiyatları ile birlikte beğeni ve bilgilerinize sunuyoruz. Dolayısı ile evinize yeni bir perde yaptırma niyetinde iseniz bu makalemize mutlaka göz atmanızı öneririz, zira burada şahane ve son moda perdeleri bir arada bulacaksınız…

Salon Perde Modelleri 2020

Salon perdelerinde genel olarak fon perde modelleri ve tül perde modelleri kullanılmakta dolayısı ilk olarak bu perde türlerine göz atacağız arkadaşlar. Bir çok perde markası yeni yıl ile birlikte perde kreasyonlarını yenilediler ve müşterilerinin beğenilerine sundular. Bu markalar arasında Taç perde modelleri arasında yer alan 2020 fon perde modelleri muhteşem. Hemen alt resimde markanın yeni koleksiyonu içerisinde ki 60 farklı çeşitten çok güzel bir fon perde örneğini görüyorsunuz. Geo koleksiyonundan olan bu fon perdenin fiyatı ise 185,00 TL olarak belirlenmiş.

 

Yeni yılda Fransız tül perde modelleri yine perde dekorasyon trendleri arasında yer alacak elbette. Fakat Brillant perde modelleri de mutlaka görülmesi gereken ürünlerden. Brillant tül perde modelleri arasında yer alan ve yine alt tarafta resmini gördüğünüz “Feride” isimli bir tasarım var ki 2020 tül perde modelleri arasında ki en başarılı tasarımlardan biri. Fiyatı ise ebatlarına göre 270,00 TL ile 540,00 TL arasında değişiklik gösteriyor.

Salon perdesi denilince akla gelen bir marka daha var. Tabi ki bu makale de Linens perde modelleri olmazsa olmazdı. Özellikle de Linens keten tül ve Linens stor perde modelleri bir harika. 2020 koleksiyonunda da Niki serisi masalsı bir zarafete sahip. 300cmX260cm ebatında ki bu perdenin fiyatı ise 307,00 TL

 

Perde markaları ve isimleri arasında bir isim var ki daima tasarımları editörlerimiz ve okurlarımız tarafından beğenilmiştir. Büyüleyici tasarımları sahip ve sıradışı perde tasarımları ile dikkat çeken markamız Persan. Alt resimde de görüldüğü üzere, marka bu yılda salonlara damgasını vuracak gibi görünüyor.

Stor Perde Modelleri 2020

Stor perdeler kimilerine kullanışsız gelebilir, fakat hali hazırda evlerin hemen her odasında kullanılmaya ve ve en çok satılan perde modelleri arasında yer almaya devam ediyorlar. Stor perde modelleri 2018 yılında olduğu gibi bu yılda zirvedeki yerlerini koruyacak gibi görünüyorlar. Dolayısı ile bu perdelere ayrı bir başlık açmakta fayda var arkadaşlar. Taç stor perde modelleri 2020 koleksiyonu bu konuda son derece iddialı. Hele Casabel serisinde marka stor perde olgusuna bambaşka bir açıdan bakmış. son derece zarif desenlere sahip bu perdenin 60cmX200cm ebatı 91,00 TL, 160cmX200cm ebatı ise 156,00 TL fiyat ile satışa sunuluyor.

 

Stor perdeleri basit yada gösterişsiz bulabilirsiniz. Fakat Linens simli stor perdeler emin olun bu ön yargınızı kıracaktır.Bulundukları ortamı farklı bir atmosfer katan bu perdelerin metrekare fiyatları ise 125,00 TL olarak belirlenmiş.

Artık evlerde kült haline gelen tül perde olayından kurtulmak isteyenlere tavsiyemiz ise stor tül perde modelleri ki bu konu da Brillant harika tasarımlara imza atmış. O tasarımlardan biri de yine hemen alt tarafta gördüğünüz işlemeli tül stor perde, görüyorsunuz, anlatmaya gerek yok. Bu çift mekanizmalı tül stor perde 100cmX200cm ebatı 78,00 TL, 200cmX260cm ebatı ise 225,00 TL fiyatla satışa sunulurken, tüketici ihtiyaçlarına göre çok farklı ebat seçenekleri de bulunuyor.

Zebra Perde Modelleri 2020

Stor perdelere çok benzeyen ve genel olarak mutfak ve genç odaları için perde tercihi olarak kullanılan zebra perde modelleri 2019 ve daha eski senelerde olduğu gibi 2020 yılında salonları değil ama bahsi geçen bu alanları süslemeye devam edecek. Bu nedenle bu ürünlerinde yeni modellerini incelemekte fayda var. Örneğin yukarıda bahsettiğimiz gibi simlerin zebra perdelerde olduğunu hayal edin. Taç bu hayali gerçekleştirmiş ve zebra perdeleri simlerle süslemiş. Taç simli zebra stor perdelerin fiyatları ebatlarına göre, 890,00 TL (160cmX200cm) ve 1.110,00 TL (200cmX200cm) aralığında. Bu arada hemen bir ayrıntıya değinmek isteriz, simli stor yada zebra perdelerin en kötü tarafı yıkanamıyor, bunun yerine hafifi nemli bir bezle sadece silinebiliyor olmaları. Ancak bu tip perdelerin çoğu kendini temizleyen perde özellikli.

Linens markasında ise bambu zebra perdeler ön plana çıkıyor. Özellikle yatak odaları için perde arayanların sıklıkla tercih ettiği bu ürünlerin fiyatları ise Linens’te 250,00 TL (120cmX120cm) ile 1.000,00 TL ((200cmX200cm) aralığında.

Brillant zebra perde modelleri mutfak, çocuk odası yada genç odası için tasarlanmış adeta. marka bu tip perdelere plise detayını eklemiş ve ortaya hakikaten çok şık zebra perde tasarımları çıkmış. Brillant pliseli stor zebra perde fiyatları ise şu an oldukça uygun zira ebatlarına göre 80,00 TL ile 178,00 TL arasında değişen fiyatlar ile satışa sunuluyor…

 

1 Yorum “2020 Perde Modelleri Göz Kamaştırıyor”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir