2020 Mutfak Dolabı Modellerinin En Güzelleri

Mutfak Dolabı Modelleri 2020

Mutfaklarında köklü bir değişiklik yapmak isteyen, mutfaklarını fayansından dolabına kadar yenilemeyi düşünen okurlarımız için binbirdekor.com editörleri araştırmalarına devam ediyor efendim. Son olarak geçtiğimiz yıllarda mutfak dolabı modelleri 2018 fiyatları ile mutfak dolabı modelleri 2019 fiyatları hakkında sizleri bilgilendirmeye çalışmıştık. Ayrıca detaylı bir inceleme makalesinde küçük mutfak dolabı modelleri ve fiyatları da sayfalarımıza konuk olmuştu. Bu sayfamızda ise özellikle modern mutfak dolabı tasarımlarından hoşlanan okurlarımızın çok beğeneceği yepyeni mutfaklar ile huzurlarınızdayız. Eğer şu sıralar bir mutfak dolabı yaptırmayı ve almayı düşünüyorsanız burada ki örneklere mutlaka göz atmanızı öneririz.

En Güzel Mutfak Dolabı Modelleri

Çünkü burada hakikaten birbirinden şahane mutfak dolapları bulacaksınız arkadaşlar. Köşe mutfak dolapları yada son dönemlerde çok tutulan beyaz mutfak dolabı modelleri gibi örneklerinden yanında sizlere ilham kaynağı olacak daha bir çok mutfak dolabı modelini burada bulabilir, mutfağınızın yapısına göre en uygun veya en beğendiğiniz tasarımı yaptırabilirsiniz. Şimdi dilerseniz gelin bu güzel ve bir o kadar da kullanışlı mutfak dolaplarını zaman kaybetmeden hep birlikte incelemeye başlayalım ne dersiniz ?..

Modern Mutfak Dolabı Modelleri 2020

Bu yıl mutfaklarda geçtiğimiz son yıllarda olduğu gibi modernist rüzgarlar esmeye devam ediyor. Tabii mutfağın ana ögesi mutfak dolapları olduğundan bu rüzgarlar ilk başta bu ögelerde hayat buluyor.

Özellikle U tezgahlı mutfak dolapları geçtiğimiz senelerde olduğu gibi 2020 yılında da pek rağbet göreceğe benziyor. Ancak böyle bir mutfak dolabı için kesinlikle geniş bir mutfağa ihtiyacınız olacaktır.

 

Mutfak Dolabı Modelleri Ahşap Tonları

Üst resimde gördüğünüz üzere bir çok mobilyada olduğu gibi mutfak dolaplarında da ahşap tonları trend haline geldi. Ahşabın doğallığı ve dolabın soğuk görünüme kattığı ısı ve samimiyet gerçekten şahane haksız mıyız ?..

Mutfak Dolabı Modelleri Beyaz ve Minimalist

Tabii ille de beyaz olsun diyen okurlarımızın bir hayli fazla olduğunu ve özellikle küçük mutfaklarda beyaz rengin en ideal seçim olduğunu biliyoruz ve bu tarz dar bir mutfağa sahip okurlarımız için üst resimde gördüğünüz ada tezgahlı beyaz ve minimalist mutfak dolabı tasarımını paylaşıyoruz.

Modern ve Beyaz Mutfak Dolapları

Minimalist tasarımlardan daha çok modern tasarımları tercih eden, fakat renk seçimi yine kesinlikle beyaz olan okurlarımızın beğenisine ise hemen üst tarafta yer alan, hem beyaz, hem de ütopik bir mutfak dolabı tasarımını sunuyoruz.

Renkli Mutfak Dolabı Modelleri

Hayatında renklerin yeri bir başka olanlar ve farklı renkler farklı şeylerde görmek isteyen binbirdekor.com okurlarının çok beğeneceği iki farklı mutfak dolabı tasarımı. Üst tarafta yine gelecek yüzyıla ait gibi duran kompakt bir tasarım var. Rengi konfigürasyonunda sarı ağırlık ve beyaz kullanılmış.

 

Daha canlı bir sarı görmek isteyen okurlarımız için ise yine canlı bir sarı var. Tasarımda tek kelime ile harika. Ne geleceğin, ne geçmişin, tam anlamı ile günümüz modern mutfağı yansıtan ve rengi ile muhteşem bir uyum içerisinde olduğunu düşündüğümüz bir mutfak tasarımı ne dersiniz ?..

Mutfak Dolabı Renkleri 2020

Tabi sadece sarı değil trend mutfak dolabı renkleri. Bu modern dekorasyon rüzgarları sayesinde artık hemen her rengi, her tür mobilyada görmemiz mümkün. Mesela kırmızı bir mutfak dolabını mutfağınızda görmek istemez misiniz ?.. Yada alt resimde gördüğünüz gibi kapuçino renklerin hakim olduğu bir mutfak dolabı, hem mutfağınıza hem gözünüze hitap eder mi ?..

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir