2020 Modern Yatak Odası Takımları ile Teleset

Yatak Odası Takımları 2020

Yatak odanıza ekstra güzellikler, yaşam tarzınıza ekstra konfor katacak yatak odası takımları ararken tüm marka ve modelleri mercek altına devam ediyoruz. Bu bağlamda daha önce ki sayfalarımızda başta  istikbal modern yatak odası takımları ve bellona yatak odası takımları olmak üzere ev moda yatak odası modelleri gibi markaların yeni ürünlerini incelemiştik hatırlarsanız. Ayrıca sürgülü yatak odası takımları ve bazalı yatak odası takımları da marka marka model model sayfalarımıza konuk olmuşlardı. Bu ürünlere de göz atabilirsiniz ve mutlaka atmanızı da tavsiye ederiz, fakat şimdi konumuz başlıktan da anlayacağınız üzere Teleset yatak odası takımları…

Teleset Mobilya Yatak Odası Takımları

Ülkemizin en eski mobilya üreticilerinden olan Teleset Mobilya koleksiyonlarına yeni eklediği yatak odası takımları ile modern anlayışına ne kadar farklı bir perspektiften baktığını adeta ispatladı. Daha önce incelediğimiz teleset line koltuk takımı yada teleset diva koltuk takımı gibi son derece başarılı tasarımlara sahip bu yatak odası takımları birazdan göreceğiniz üzere yatak odalarını modernize etmek isteyenler için son derece ideal bir seçim olarak görünüyor.

Modern Teleset Yatak Odası Takımları

Örneğin üst resimde gördüğünüz Cool serisi yatak odası takımı markanın amiral gemilerinden biri olacak gibi görünüyor. Gri siyah renk konfigürasyonu ile vitrine çıkan bu koleksiyonu yeni yılda bir çok yatak odasında göreceğimizi düşünüyoruz.

Teleset Yeni Yatak Odası Takımları Dark

Gri ve siyah gibi iki rengin kombinasyonundan oluşan Cool serisini yatak odanız için biraz koyu buldu iseniz üst tarafta resmini gördüğünüz Dark serisine göz atmanızı tavsiye ederiz. Her ne kadar adı ile tezat bir görünüme sahip olsa da bu yatak odası bizleri siyah ve beyazın mükemmel kontrastı ile karşılıyor.

Teleset Yatak Odası Destino

Doğal ahşap renklerinden çok hoşlananların bayılacağını düşündüğümüz Teleset yatak odalarından biri de Destino serisi. Doğal ahşabın sıcak tonlarının modern çizgiler ile bir araya getirildiği bu takımın ünitelerinde kapuçino tonlarında ilginç detaylara rastlıyoruz.

Beyaz ve Modern Yatak Odası Dreamy

Beyaz yatak odası takımlarından hoşlananlar için son derece şık bir alternatif olan, yerden sihirli bir şekilde bağımsız duran karyolası ile Dreamy tıpkı adından vurgulandığı gibi adeta rüyalardan çıkmış gibi duruyor…

Teleset Yatak Odası Relax

Beyaz demişken beyazın ahşap tonları ile harmanlandığı ve oldukça estetik bir tasarıma sahip olan Relax koleksiyonunu es geçmek markaya büyük bir haksızlık olurdu. Özellikle farklı karyola başlığı ile yatak odalarını biraz daha modern bir görünüme kavuşturacağını düşündüğümüz bu yatak odası takımı da markanın en tutulan modelleri arasında yer alıyor.

Teleset Yatak Odası Solore

Basit ancak bir o kadar da kullanışlı modellerden biri olan Solore yatak odası takımında görünümden ziyade işlevselliğin ön planda tutulduğunu görüyoruz. Doğal ahşap renkleri ise yine ön planda.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir