2020 Köşe Takımı Modelleri ile İstikbal

2020 Köşe Koltuk Takımları

chester köşe takımı modelleri istikbal köşe takımları ve fiyatları mondi köşe takımı fiyatları doğtaş köşe takımları – Yeni dekore ettiği oturma odaları için yeni bir oturma grubu almak niyetinde olan binbirdekor.com takipçileri için bu sayfamızı İstikbal 2020 köşe takımı modellerine ayırıyor, burada markanın yeni çıkan köşe takımlarını görselleri ve fiyatları ile birlikte detaylı olarak inceliyoruz…

Ucuz Köşe Koltuk Takımları

İstikbal yeni sezona farklı tasarımlara sahip bir çok yeni köşe takımı ile merhaba diyor. Bu takımlardan ilki ise ilki farklı alternatif ile satışa sunulan Troy köşe takımı.

Takımın ilk versiyonu olan Troy Uzanmalı köşe takımı minimalist bir tasarım ön plana çıkarken, görünümden daha çok konfora özen gösterildiği her halinden belli oluyor. Bu takımın en güzel özelliği ise neredeyse en ucuz köşe takımları arasında yer alması. Zira Troy uzanmalı köşe takımının fiyatı 1.899,00 TL olarak belirlenmiş.

Yataklı Köşe Takımı Modelleri

Markanın aynı isimle sunduğu ikinci köşe takımında ise daha çok görsellik ön planda tutulmuş. Ayrıca yatak olabilme özelliği takıma ekstra bir değer katıyor. Bordo, krem ve su yeşili gibi son dönemin en tutulan oturma grubu renkleri ile vitrinlere çıkan bu köşe takımının fiyatı ise 3.125,00 TL olarak görünüyor.

Büyük Köşe Takımları ve Fiyatları

Şöyle geniş rahat ve görünüm anlamında heybetli, dolayısı ile sadece oturma odalarında değil salon için köşe takımı istiyorsanız İstikbal 2020 modelleri arasında yer alan Santa köşe takımı tam size göre.

Son derece rahat oturum konforunun yanında, modern görünümü, küt ve kulaklı tasarım yapısı ile 6.865,00 TL fiyat etiketine sahip olan bu takımın çok güzel renk seçeneklerini olduğunu söylemek zorundayız.

Chester Yataklı Köşe Takımı Modelleri

Modern Tasarımı ile 2020 yılına damgasını vuracağını düşündüğümüz bir diğer İstikbal köşe takımı ise Vigo. Düğme ve çektirme detaylarının yanında, Vizon – sarı ve Mikado – krem gibi trend renk tonlarının bir araya getirildiği takımın en güzel özelliklerinden biri de sandıklı ve yataklı, yani fonksiyonel bir yapıya sahip olması.

Üstelik Vigo köşe takımı şu an İstikbal kampanyaları dahilinde 6.413,00 TL fiyatla satılıyor. Bu da ürünün bir diğer avantajı…

Yön Köşe Takımları İstikbal

İstikbal’in  yeni sezon için hazırladığı koleksiyonda dikkat çeken bir başka seri de Baron. Silinebilir deri ve yine silinebilir kumaş harmanı ile tasarlanan ürün son derece modern bir görünüme sahip.

Dilediğiniz yöne kullanma özelliğinin yanında atak ve sandık olma özelliği de bulunan kullanışlı ve şık Baron köşe takımının fiyatı ise 4.554,00 TL olarak belirlenmiş.

İstikbal Yeni Köşe Takımları

İlk bakışta yerden yüksek ayak yapısı ile göze çarpan Vals köşe takımı da İstikbal’in 2020 ürünleri içerisinde yer alıyor. Sırt ve kol bölümlerinde yer alan çektirme ve düğme uygulamaları ile modern bir görüntü veren bu takım lacivert ve mavi renk alternatifleri ile satışa sunuluyor.

Vals köşe takımı şu sıralar yine İstikbal İndirim ve kampanyaları dahilinde 6.767,00 TL fiyatla satışa sunuluyor…

Doğtaş Köşe Takımları ve Fiyatları BURADA !.. 

Modern Köşe Takımı Modelleri 2020

Modern ve minimalist tasarımı ile dikkat çeken Orleon köşe takımı, etkileyici kibar ve zarif hatlarının yanında ergonomik tasarımı ve buna bağlı olarak rahat oturum konforu ile göz dolduruyor. Özellikle dar odalar için köşe takımı arayan okurlarımıza rahatlıkla tavsiye edebileceğimiz bu takım kolay yerleşim imkanı sunarak her metre karede her odaya uyum sağlamayı başarıyor.

Orleon köşe takımı fiyatlarına gelecek olursak ; Yatak olma özelliği de bulunan ve katre sarı ve su yeşili gibi son derece şık döşemelik kumaş renkleri ile giydirilen bu takımın liste fiyatının 4.197,00 TL olduğunu görüyoruz…

İstikbal Büyük Köşe Takımları

Son olarak İstikbal’in en kapsamlı ürünlerinden biri olan Elizya serisi köşe takımına göz atıyoruz arkadaşlar. Bu ürüne neden en kapsamlı diyoruz zira takımda dört farklı kullanım ve oturum alternatifi sunulmuş. Elizya köşe takımında diğer köşe takımlarının aksine köşe ikili yanında, geniş aileler için XL olarak sınıflandırılan bir de köşe üçlü ünitesi eklenmiş.

Ürünün fiyatına gelecek olursak; bir adet köşe ikili, bir adet uzanma ve bir adette berjerden meydana gelen normal versiyonun 4.100,00 TL fiyatla satışa sunulduğunu görüyoruz. Ekstra Large seçeneğini satın almak isteyenler ise 4.379,00 TL gibi bir para ödemeleri gerekiyor…

 Yataş Köşe Takımları ve Fiyatları BURADA !.. 
 

1 Yorum “2020 Köşe Takımı Modelleri ile İstikbal”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir