2020 Koltuk Takımları ve Fiyatları ile Kilim Mobilya

2020 Oturma Grubu Modelleri

Salonlarınız ve oturma odalarınız için oturma guruplarına göz atmaya devam ediyor, sizler için hem şık, hem konforlu, hem de ucuz koltuk takımları bulmaya çalışıyoruz. Hatırlarsanız daha önceki sayfalarımızda, koltuk takımı kampanya ve indirimlerini incelemiştik. Ayrıca sizlere fikir vermek adına chester koltuk takımı modelleri de sayfalarımıza konuk olmuşlardı. Ayrıca markaların ürünlerini de bellona koltuk takımı modelleri ve fiyatları ile doğtaş koltuk takımı modelleri ve fiyatları gibi başlıklar altında bilgi ve beğenilerinize sunmuştuk. (Linklere tıklayarak bu ürünleri de inceleyebilirsiniz.

Kilim Mobilya Koltuk Takımları ve Fiyatları 2020

Bu sayfamızda ise daha önce, kilim mobilya salon takımı ve fiyatları yada kilim mobilya köşe takımları gibi başlıklar ile incelediğimiz kilim mobilya oturma grupları serisine markanın koltuk takımlarını da ilave ediyor, kilim mobilya kampanyalar ve indirimleri dahilinde markanın yeni ürünlerini fiyatları, özellikleri ve görselleri ile birlikte burada sizlerle paylaşıyoruz.

Kilim Alaçatı Koltuk Takımı

Markanın en bilindik ve en beğenilen ürünlerinin başında Alaçatı koleksiyonu geliyor. Şık görünümün yanında yüksek konfor sunumu ile de ön plana çıkan takım rahatına düşkün olanların ilk tercihleri arasında yer alıyor, zira ülkemizde bir ilk olarak Alaçatı koltuk takımı Hybrid Technology’ye sahip ürünler arasında yer alıyor. 8 Farklı renk alternatifi bulunan takımın 2 adet üçlü koltuk ve tek berjerden meydana gelen seçeneği ise şu sıralar 14.709,00 TL yerine 8.879,00 TL fiyat ile satışa sunuluyor.

Kilim Gold Koltuk Takımı

Son yılların modası Chester tarzına farklı bir yorum getiren Gold koltuk takımı ise el işçiliği kapitone detayları ve şık rengi ile göz dolduruyor. Kol ve ayaklarında bulunan altın rengi detaylar ise takımı görsel açıdan inanılmaz zenginleştiriyor. Yine 2 adet üçlü koltuk ve tek berjerden meydana gelen Gold koltuk takımı da indirimli olarak 9.739,00 TL yerine 6.329,00 TL fiyat etiketi ile sizleri Kilim Mobilya mağazalarında bekliyor.

Kilim Moda Koltuk Takımı

Zarif ve etkileyici renklerin modern çizgiler ile bir araya getirildiği Moda koltuk takımı tasarımındaki detaylarıyla öne çıkıyor. Kapitone detayları, alternatif renkteki berjeri ve yüksek konforlu oturum yapısı ile dikkat çeken takım 2 adet üçlü koltuk ve tek berjerden oluşuyor. Bu ürün ise yine Kilim Mobilya kampanyaları dahilinde 9.400,00 TL yerine 6.109,00 TL gibi bir fiyatla satışa sunuluyor.

Kilim Marmaris Koltuk Takımı

Yine rahatına düşkün olanların tercih edeceği bir takım olan Marmaris serisi, konfor ve şık görünümü bir arada sunan nadir ürünlerden biri olarak karşımıza çıkıyor. Mavi-krem, bordo gri ve kahve-krem gibi çarpıcı renk kombinasyonları ile satışa sunulan takımın 2 adet üçlü koltuk ve tek berjerden oluşan alternatifini ise şu sıralar 9.169,00 TL yerine 7.799,00 Liraya satın alabiliyorsunuz.

Kilim Mobilya Koltuk Takımı Kampanyaları Kaçırılmaz !..

Efendim hemen hatırlatmak isteriz ki yukarıda verdiğimiz fiyatlar zaman içerisinde Kilim Mobilya fiyat politikalarına bağlı olarak farklılık gösterebilir. Bu nedenle hem en güncel fiyatlar hakkında bilgi almak, hem ürünleri daha yakından incelemek, hemde bu avantajlı fiyatları kaçırmamak adına size en yakın Kilim Mobilya mağazalarına uğramanızı öneririz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir