2020 Koltuk Takımı Modelleri ve Fiyatları ile Mondi

2020 Koltuk Takımları Harika

Yeni sezon oturma grupları, koltuk takımı kampanya ve indirimleri, ucuz koltuk takımları birer birer binbirdekor.com sayfalarında yer alamaya devam ederken, evleri için hem bütçelerine uygun, hem de şık bir koltuk takımı aramak da olan okurlarımız için, her zevke hitab etmesi açısından spor koltuk takımları, avangart koltuk takımları ve hatta daha da detaylandırarak chester tarzı koltuk takımları da dahil olmak üzere piyasada ki tüm ürünleri fiyat ve görselleri ile birlikte inceliyoruz.

Mondi Koltuk Takımı Modelleri ve Fiyatları 2020

Hatırlarsanız daha önce ki sayfalarımızda mondi köşe koltuk takımları sayfalarımızda incelenmişti. Bu sayfamızda ise ülkemizin bu en önemli mobilya markalarından biri olan Mondi’nin yeni koltuk takımları ve fiyatlarını burada beğeni ve bilgilerinize sunuyoruz.

Bellona Koltuk Takımı 2020 Modelleri ve Fiyatları için Tıklayınız !.. 

Mondi koltuk takımları 2018 yılında gerektiği yada markanın beklediği ilgiyi göremedi. Bu durumu fiyatların yüksekliğine bağlamak yanlış olur, çünkü Mondi koltuk takımları 2018 fiyatları oldukça da uygundu. Hatta Mondi Elegance koltuk takımı fiyatı ile tamamen ters bir orantı-daydı. Bu kadar şık bir koltuk takımını bu paralara almak akla hayale gelmezdi.

MODOKO KOLTUK TAKIMLARI NEFES KESİYOR !.. 

Anlayacağınız Olay fiyatla alakalı değildi. Bu da demek oluyor ki görsellikle ilgili bir sıkıntı vardı. Bu durumu fark eden Mondi tasarımcıları bakın 2020 yılında sizler için ne gibi geliştirmeler ne gibi özel tasarım koltuk takımları yaratmışlar…

Mondi Armada Koltuk Takımı

Çektirme düğme, makrome dikiş, küt kol, dekoratif tokalı kırlent, gold renk bilezikli açılı yüksek ayak yapısı gibi detayları ile chester tarzı koltuk takımlarına verebileceğimiz en güzel örneklerden biri olarak karşımıza çıkan Armada görkemli stilinin yanında ultrasoft yay teknolojisi ve sünger uygulaması ile de son derece konforlu, üçlü ve ikili ünitelerinin yatak olabilme özelliği ile de fonksiyonel bir takım olarak dikkat çekiyor.

Mondi kampanya ve indirimleri dahilinde takımın bir adet üçlü, bir adet ikili koltuk ve bir adette berjerden oluşan modeli şu su sıralar 8.979,00 TL yerine 8.218,00 TL fiyatla satışa sunulurken, 2 adet üçlü ve 2 adette berjerden meydana gelen alternatifi 10.665,00 yerine 9.761,00 TL fiyat etiketi ile sizleri Mondi satış noktalarında bekliyor.

Mondi Lavin Koltuk Takımı

Spor görüntüsü ile modern salonlara renk katacağını düşündüğümüz Lavin serisi, oval kol yapısı, kontrast renklerde şerit uygulaması, çektirme düğme detayları ve, açılı yüksek ayakları ile göze çarpıyor. Üçlü ve ikili ünitelerinin yatak olabilme özelliği ise takıma işlevsellik kazandırıyor.

Doğtaş Koltuk Takımı Modelleri ve Fiyatları BURADA !..

Yine Mondi 2020 kampanyalarına dahil olan bu takımın bir adet üçlü, bir adet ikili koltuk ve bir adette berjerden meydana gelen alternatifi 7.381,00 TL yerine 6.754,59 TL fiyatla satışa sunuluyor. Takımın 2 adet üçlü ve 2 adette berjerden oluşan seçeneğinin fiyatı ise 8.655,00 Liradan 7.921,26 Liraya düşüyor.

Mondi Prada Koltuk Takımı

Pul uygulamalı dekoratif kırlentleri, özel tasarım açılı yüksek ayakları,çektirme düğme uygulamaları ile Mondi 2020 koleksiyonları arasında en gözde tasarımlarından biri olarak karşımıza çıkan Prada serisi, estetik görüntüsü ile salonlarınızın atmosferini değiştirecek modern bir çizgiye sahip.

Takımın tek handikabı ise İkili koltuk seçeneğinin olmayışı. Dolayısı ile sadece üçlü koltuklarında yatak seçeneği mevcut. Bu seçenek ise 10.175,00 TL yerine 9.312,00 TL fiyat etiketi ile satışa sunuluyor.

Mondi Yatak Odası Takımları 2020 Modellerini Gördünüz Mü !..

Mondi Lucia Koltuk Takımı

Deri koltuk takımı modelleri tarih oldu diye düşünüyorsanız yanılıyorsunuz, zira modern mekanların halen en tutulan koltuk takımları arasında yer alıyorlar. Bu durumu göz önünde bulunduran Mondi tasarımcıları da oldukça keyifli ve şık bir deri takımı Mondi’nin 2020 oturma grubu modelleri arasına entegre etmişler. Ürünün en güzel özelliği ise üçlü ünitelerde dahil olmak üzere tamam yatarlı bir şekilde tasarlanarak üstün konfor sunması.

Deri olması nedeni ile fiyatları biraz yüksek, zira takımın bir adet üçlü, bir adet ikili koltuk ve bir adette berjerden oluşan modeli 11.913,00 TL yerine 10.903,00 TL fiyatla satılıyor. 2 Adet üçlü ve 1 adette berjerden meydana gelen seçeneğinin fiyatı ise 13.612,00 TL yerine 12.458,00 Liraya çekilmiş durumda. Bu seçeneklere bir berjer koltuk daha eklemek isterseniz 2.284,00 TL daha ödemeniz gerekiyor.

Mondi Helen Koltuk Takımı

Avangart tarzı ile lüks salon dekorasyonları için şahane bir seçenek olduğunu düşündüğümüz Helen serisi, mermer desen detaylar, özel taş baskı kumaş, dekoratif kırlentler ve altın varak geçişli ahşap klapa ve lükens yüksek ayaklar gibi trend mobilya detaylarının bir arada sunulduğu bir ürün.

Chester Koltuk Takımı Modelleri ve Fiyatları

Takımın ilk seçeneği üçlü koltuk, ikili koltuk ve 2 adette berjerden oluşuyor. Bu seçeneğin fiyatı normalde 9.804,00 TL. Fakat indirimlerle yeni fiyatı 8.973,00 TL olarak görünüyor. 2 Adet üçlü ve 2 adette berjerden meydana gelen Helen koltuk takımının fiyatı ise 10.417,00 TL olarak belirlenmiş. İndirimli fiyatı ise 9.534,00 TL.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir