2020 Genç Odası Modelleri ve Fiyatları ile Lajivert

Genç Odası Modelleri 2020

Bu konu içerisinde Lajivert Genç Odası Modelleri ve Fiyatları 2020 Genç Odası Takımları Genç Kız Odası Modelleri Modern Genç Odası Mobilyaları hakkında bilgiler bulacaksınız.. Dolayısı ile şu sıralar aklınızdan bir genç odası takımı almak geçiyor ise bu inceleme makalemizi mutlaka okumanızı öneririz. Efendim Ülkemizde artık bir sektör haline gelen genç ve çocuk odası mobilyalarında gün geçtikçe farklı markalarında dahil olduğunu görüyoruz bu sektöre. O yeni markalardan biri de binbirdekor.com’un bu sayfasında inceleyeceğimiz Lajivert Mobilya…

Lajivert Mobilya Hakkında

Belki de bir çoğunuzun bu markayı binbirdekor.com vasıtası ile duyuyorsunuz, diğerleri de televizyonlarda yeni yeni dönmeye başlayan reklamlarından gördükleri kadarı ile marka hakkında bilgi sahibi. Dolayısı ile konuya girmeden hemen önce sizleri Lajivert Mobilya hakkında biraz bilgilendirmek isteriz. Efendim marka 30 yıllık tecrübesi ile 30.000 M² kapalı olmak üzere, 50.000 M² alanda üretim yaparken, yurt genelinde 700’ü aşkın satış noktası ve güvenilir ve geniş servis ağı ile de satış hizmeti vermektedir. Ayrıca Lajivert Mobilya ürünlerini onlarca ülkeye ürünlerini ihraç ederek ülke ekonomisini de katkıda bulunmaktadır.

Lajivert Genç Odası Takımları 2020

Herhalde Lajivert Mobilya ile ilgili verdiğimiz bu kısa bilgi marka hakkında kafanızda bir fikir oluşması için yeterlidir. Gelelim markanın 2020 yılında vitrine çıkardığı genç odası takımlarına… Lajivert Mobilya genç odası ürün gamında hem genç erkekler hem de genç kızlar için bir çok farklı genç odası tasarımı mevcut. Bu genç odaları ise genel olarak modern ve modern ve klasiğin bir araya getirildiği avangart tasarımlardan meydana geliyor…

Masalsı Bir Genç Kız Odası Takımı Nilüfer

Bu tasarımlara ilk olarak markanın henüz ürün gamına eklediği ve genç kızlara hitabeden Nilüfer ile göz atmaya başlıyoruz. Nilüfer Genç Odası Takımında tarz olarak son yıllarda ülkemizde de çok sevilen Country tarzı benimsenmiş. Bu tarzın sade, sıcak ve samimi havası, genç odalarına şık bir görünüm kazandırırken çocukların çok ihtiyacı olan dinamizmi de katıyor. Takımın 3 kapaklı gardırop, çalışma masası, aynalı şifoniyer, kitaplık, komodin ve 100X200 cm ebatında ki başlıklı karyoladan meydana gelen alternatifinin fiyatı ise 8.470,00 TL olarak görünüyor. Eğer takıma masalsı bir hava katan cibinliği de isterseniz bu rakama ek olarak 350,00 TL daha ödemeniz gerekiyor.

Sıradışı Genç Odası Diamond

Lajivert Mobilya 2020 kreasyonunda genç erkelerin odaları için de güzel şeyler tasarlamış. O tasarımlardan biri de Diamond. Özellikle farklı tasarımlardan hoşlananların bayılacağını düşündüğümüz Diamond genç odası modern minimalist tarzı ile göz doldururken, beyaz-doğal ceviz, beyaz-mavi ve genç kızlarında bu tasarımı kullanmalarına olanak veren beyaz-menekşe renk kombinasyonları ile satışa sunulmuş. Diamond genç odasının 100X200 cm ebatında ki başlıklı karyola, çalışma masası, 3 kapaklı gardırop, aynalı şifoniyer, komodin ve kitaplıktan meydana gelen seçeneğinin  fiyatı ise 4.880,00 TL olarak belirlenmiş.

Zarif Bir Genç Kız Odası Golden

Herhalde genç kızların en beğendiği mobilya takımlarından biri Golden olsa gerek. Zira Lajivert Mobilya Golden genç odası büyüleyici tasarım detaylarının yanında gençlerin odalarını kişiselleştirmelerine imkan veren 3 farklı karyola başlık alternatifi ile adeta yaşayan, nefes alan bir takım.

Golden genç odasının fiyatına gelecek olursak, takımın 100X200 cm ebatında ki başlıklı karyola, çalışma masası, 3 kapaklı gardırop, aynalı şifoniyer, komodin ve kitaplıktan oluşan seçeneğinin 5.034,00 TL olduğunu söyleyebiliriz. Tabi cibinlikli karyola isteyenlerin bu rakama ek olarak yine 350 TL ödemeleri gerekiyor 🙂

Uygun Fiyatlı Genç Odası Vipa

Yukarı da ki genç odası takımlarını çok beğenmiş, fakat fiyatları da biraz abartılı bulmuş olabilirsiniz. Ancak Lajivert Mobilya da hemen her zevke ve her bütçeye göre bir genç odası takımı olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Bu duruma gösterebileceğimiz en güzel örnek ise yine markanın 2020 koleksiyonları arasında yerini alan Vipa genç odası takımı olsa gerek. Son derece basit ancak bir o kadar da şık bir görünüme sahip olan Vipa genç odası takımında krem, mavi ve nar çiçeği renk seçenekleri sunulurken, takımın genel fiyatı 2.650,00 TL olarak görünüyor.

Lüks Genç Kız Odası Takımı Premium

Lajivert Mobilya genç odası takımları arasında en çok dikkat çeken ürünlerden biri de Premium genç odası. Bu takım adeta markanın kalitesini vurgulayana bir amiral gemisi niteliğinde. Özellikle kapitone karyola ve karyola başlığı buram buram lüks kokuyor. Mobilya yüzeylerinde ki etkileyici desenler ise hakikaten çok zarif.

Ayrıca takımda turkuaz, fuşya kahve ve pembe gibi trend genç odası renkleri alternatif olarak sunulmuş. Tabi bu kaliteli ve lüks takımın fiyatının diğerlerine göre epey farklı olacağı gibi bir düşünce gelebilir aklınıza. Ancak Premium genç odası takımının çalışma masası, 100X200 cm başlıklı karyola, 3 kapaklı gardırop, aynalı şifoniyer, komodin, kitaplık ve cibinlikten oluşan alternatifinin sadece 6.141,00 TL olduğunu hatırlatmak isteriz.

Modern ve Kullanışlı Bir Takım Captiva

Lajivert Mobilya Captiva adını verdiği 2020 tasarımında klasik ve modern çizgileri bir araya getirerek fark yaratan yeni bir tasarıma imza atmış. Ürün etkileyici tasarımının yanında çok da işlevsel ve konforlu. Özellikle çalışma masası oldukça fonksiyonel, çekmeceleri, rafları ile birçok ihtiyaca cevap verebilecek nitelikte. Üzerinde modern çizgileri bulunduran led aydınlatmalı gardırop da da durum aynı… Captiva genç odası takımının fiyatlarına gelecek olursak. Efendim takımın 4 kapaklı gardırop, kitaplık, çalışma masası, aynalı şifoniyer, komodin ve 100X200 cm başlıklı karyoladan oluşan seçeneği üzerinde 5.902,00 TL fiyat etiketi taşıyor. Ayrıca bu model de ranza karyola alternatifi de bulunuyor.

Lajivert Genç Odası Modellerine Göz Atın !..

Yukarıda markanın 2020 yılında vitrine çıkardığı yepyeni genç odası takımlarını sizler için detaylı olarak inceledik. Fakat yukarıda verdiğimiz fiyatlar zaman içerisinde markanın fiyat politikalarına göre değişiklik gösterebilir. Ayrıca Lajivert Mobilya da hemen her zevke ve her bütçeye hitabeden daha bir çok genç odası takımı var. Dolayısı ile hem diğer Lajivert genç odası takımlarını da incelemek, hem de markanın güncel fiyatlarına da göz atmak için Lajivert Mobilya resmi sitesini incelemenizi öneririz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir