2020 Düğün Paketleri ve Fiyatları ile Çetmen

Full Düğün Paketleri ile Çetmen

Binbirdekor.com sayfalarında her şey dahil düğün paketleri yada halk arasında ki adı ile komple düğün paketi model ve fiyatlarını incelemeye devam ediyoruz. Hatırlarsanız daha önce Türkiye’nin düğün paketçisi modalife düğün paketleri ile istikbal düğün paketleri konuk olmuştu sayfalarımıza. Bu sayfamızda ise Çetmen düğün paketleri ve fiyatları sizler için tüm detayları ile birlikte inceleniyor…

Havalar ısınmaya başladı, yaz aylarının gelişi ile birlikte düğün mevsimi de başlamış olacak. İnsanlar dünya evine girmek için koca bir kışın geçmesini beklediler, acelesi olanlar hariç tabi 🙂 Yaz boyu çeyiz için yörelere göre davul zurna sesleri eksik olmayacak artık. Bu sayfamızda olduğunuza göre muhtemelen sizlerde evlilik hazırlığı içerisindesiniz, peki mobilya çeyiziniz hazır mı ?.. Yoksa halen araştırma-bakınma modunda mısınız ?..

Kredi Kartsız, Peşinatsız, Üstelik Elden Taksitle Mobilyalar

Eğer henüz mobilya çeyizleriniz hazır değilse doğru yerdesiniz, zira bu sayfamızda daha önce koltuk takımlarını fiyatları ve resimleri ile detaylı olarak incelediğimiz Çetmen bu defa çeyiz paketleri ile konuk oluyor binbirdekor.com’a… Sizler için Demet Akalın‘lı reklamları ve uygun fiyatlı mobilyaları ile sektöre hızlı bir giriş yapan Çetmen çeyiz paketleri ve fiyatlarını masaya yatırıyoruz…

Çetmen 2020 yılına hemen her bütçeye ve zevke hitabeden 9 farklı çeyiz paketi ile giriş yaptı. Paket fiyat aralıkları 7.490,00 TL ile 13.290,00 TL aralığında değişiyor. Dilerseniz şimdi gelin bu paketlere göz atmaya başlayalım.

Çetmen’in en güzel düğün paketlerinden biri olan Rüya Çeyiz Paketi ile ile işe başlayalım. Rüya çeyiz paketinin en güzel Çetmen düğün paketleri arasında olmasının sebebi markanın en güzel yatak odası, yemek odası ve koltuk takımlarının bir araya geldiği Segan koleksiyonundan meydana geliyor olmasından kaynaklanıyor. Örneğin Rüya paketinde yer alan ve yukarı da resmini gördüğünüz Segan yatak odası takımını ele alalım, takım cibinlikli karyolası ile masalsı bir görünüme sahip. Zarif ve romantik çizgileri ile dikkat çeken bu yatak odası takımı özellikle klasikten vazgeçemeyenler için ideal bir tercih olarak görünüyor.

Rüya çeyiz paketinde yine Çetmen Segan koltuk takımına rastlıyoruz. Üst tarafta resmini gördüğünüz takım bir yanı ile ağır başlı ve klasik görünüme sahip, ancak diğer yanıyla içi içine sığmayan, neşe dolu bir koltuk takımı. Ayrıca yatak olma özelliği ve geniş depolama alanları sunan sandıklı yapısı ile işlevsel ve oldukça konforlu bir yapıya sahip.

Gelelim Rüya çeyiz paketinin yemek odası takımına… Tabi ki bu takım da Segan gibi şık bir koleksiyonun parçası. Sofralarınızı klasik bir ziyafete dönüştüreceğini düşündüğümüz Segan yemek odası takımı, yüksek ayaklı tasarımı ve led ışıklı vitrini ile dikkatleri üzerine çekerken, açılır kapanır masasıyla daran alanlarda bile harikalar yaratıyor.

MODALİFE KDV İNDİRİMLİ DÜĞÜN PAKETLERİ İLE KARŞILAŞTIRIN 

Çetmen Rüya çeyiz paketi yatak odası, yemek odası ve koltuk takımının yanında TV Ünitesi ve orta sehpadan meydana gelirken paketteki sürprizler bununla da kalmıyor ve 150X233 ebatında bir halı, 160X200 ebatında çift kişilik yatak ve 4 adette Segan sandalye paket içerisinde hediye ediliyor. Paketin toplam fiyatı ise 12.190,00 TL.

Tabi Çetmen’in düğün paketleri sadece Rüya ile sınırlı değil, marka yukarıda da bahsettiğimiz gibi 9 farklı düğün paketi ile sezona giriş yaptı. Bu paketlerden geri kalan sekizini ise hemen alt tarafta yer alan foto galerimizde fiyatları ve görselleri ile incelemeye devam ediyoruz. Eğer hem şık ve hem de uygun fiyatlı düğün paketlerine ihtiyacınız var ise foto galerimizi mutlaka ziyaret etmenizi öneririz, zira burada hem bütçenize, hem de zevkinize uygun bir çeyiz paketi bulamamanız neredeyse imkansız 🙂

ÇETMEN DÜĞÜN PAKETLERİ ve FİYATLARI 

Burada ve foto galerimiz içerisinde belirtilen fiyatlar zaman içerisinde Çetmen kampanya ve indirimleri ile yeni sezon ve sezon sonu politikalarına göre farklılık gösterebileceğinden en güncel Çetmen çeyiz paketi fiyatları için bu adresi de ziyaret etmenizi öneririz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir