2020 Çalışma Koltuğu Modelleri Konforlu ve Estetik

Modern Ofis Mobilyaları 2020

Ofis Dekorasyon fikirleri vermek adına Ofis Mobilyası Markaları ve üreticilerinin ürünlerini incelemeye devam ediyoruz arkadaşlar. Bu sayfamızın konuğu Çalışma Koltuğu Modelleri… Bu gün birçok alanı daha kullanışlı bir hale getirmek için fonksiyonel mobilyalar tercih edilmektedir. Ofislerde ki mevcut çalışma alanını daha verimli kılmak adına mobilya tercihi de çok önemli bir husustur. Ofis mobilyaları seçilirken renklerinden tasarımlarına kadar her detaya dikkat etmek gerekir.

Her Zevke Göre Ofis Mobilyası

Günümüzde birçok üretici farklı alanlar için farklı tasarımlara, farklı kullanım amaçlarına sahip mobilyalar üretmektedir. Tabi bu durumda doğal olarak farklı kulvarlarda, farklı zevklere sahip tüketici ve kullanıcıların kendi tarzına ve isteğine uygun mobilyayı piyasada kolaylıkla bulmasını sağlar.

Zivella ile Ofisler Daha Verimli

Ofis mobilyaları sektöründe önde gelen firmalardan biri olan Zivella ise bu konuda oldukça son derece geniş bir ürün gamına sahiptir.  Zivella kaliteli mobilyalar ürettiği için ve sürekli gelişen teknoloji ile paralel bir gelişim gösterdiği için diğer ofis mobilyaları üreten firmalara göre bir adım öne çıkmaktadır. Aynı zamanda firmalar tarafından üretilen mobilyalar uzun yıllar gönül rahatlığı ile kullanılabilecek kalitede üretilmektedir. Zivella bünyesinde ürettiği her mobilyasında kalitesini garanti etmektedir.

Ofis Mobilyası Renk Seçimi

Özellikle mobilyalar üretilirken firmanın dikkat ettiği önemli hususlardan bir diğeri ise o yılın en çok tercih edilen renkleridir. Firma mobilyalarının üretirken renk seçiminde de oldukça titiz davranmaktadır. Aynı zamanda her firma bünyesince üretmiş olduğu mobilyaları hem takım halinde hem de parça olarak satışa sunmaktadır. Firma ofislerin mevcut alanlarının daraltmayacak ve küçük alanlı ofislerin de daha kullanışlı hale gelmesini sağlamak için mobilyalarını bu durum çerçevesinde üretmektedir.

Çalışma Koltuklarının Önemi

Aynı zamanda firma ofis mobilyaları kapsamında ürettiği çalışma koltukları ile de rakiplerinden bir adım öne geçmektedir. Ofisler için tercih edilecek olan çalışma koltukların mevcut ofis mobilyaları ile uyum sağlaması gerekmektedir. Her ofis çalışanının sahip olduğu zevk farklı olduğu için mevcut çalışma alanları tasarlanırken ortak zevklerden yardım alınması gerekmektedir. Böylelikle iş yerinde ki verimde olumlu yönde etkilenecektir.

Konforlu Ofis Mobilyaları

Tercih edilecek olan mobilyaların ve çalışma koltuklarının koyu renklerde ve çok çok açık renklerde olmamasına dikkat edilmesi gerekmektedir. Çok koyu renkler çalışanların içini bunaltacak ve çalışma verimini düşürecektir. Çok açık renkler ise bireylerin dikkatinin daha çabuk dağılmasına sebep olacaktır. Çalışma koltuklarının birçoğunun yaslanma kısmı oldukça uzun olmakta iken bazı ofis mobilyalarının sırt kısmı daha kısa olmakta ve baş yaslamak için ayrı bir ek yapılmaktadır.

Geniş Ürün Yelpazesi

Aynı zamanda üretilen koltuklardan bazıları fileli bir yapıya sahip iken bazıları pamuk veya benzer ürünler yardımı ile yapılmaktadır. Firma bünyesinde 13 çeşit çalışma koltuğu çeşidi bulunmaktadır. Tagix, Royal, Oneo, Lim diger koltuklara oranla daha büyük bir yapıdadır. Aynı zamanda koltukta kafanın desteklenmesi için de bir bölme bulunmaktadır.

Zivella Çalışma Koltuğu Modelleri

Bu mobilyalarda gri, siyah renkler ağırlıklı olarak kullanılmıştır. Miro, Ring, Vega koltuklar daha derli toplu bir yapıya sahip olmak ile birlikte siyah ve gri renkler kullanılmış. Replay ve Mel yapısı itibari ile diğer koltuklardan biraz daha yumuşak bir yapıya sahiptir. Mody, Karen ve Gold ayrıksı bir tarzı olanlar için güzel bir seçim olmak ile birlikte, Ant daha çok dersliklerde ve sunum odalarında yer alacak bir mobilya türü.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir