2019 Perde Trendleri

En Çok Satılan Perde Modelleri

2019 perde modelleri taç salon perde modelleri 2018 salon perde modelleri fiyatları perde modelleri 2018 fiyatları tül perde modelleri 2018 – Perdelerin ev dekorasyonu konusunda ne kadar önemli argümanlar olduğundan daha önce çokça bahsettiğimiz için bunları yineleyerek canınızı sıkmak istemiyorum.

2019 Salon Perde Modelleri

Ancak maalesef perde, farklı akımların sıklıkla ziyaretine uğradığı bir konu, yani perde modası oldukça sık değişiyor. bazen yeni sipariş verdiğiniz perdelerinizi daha taktırmadan modasının geçmesi gibi tam anlamı ile traji komik durumlarla karşılaşabiliyorsunuz.

Yeni Perde Modelleri

Örneğin 2019 perde modası da tıpkı geçen sene olduğu gibi oldukça hareketli geçiyor. Bu duruma yeni perdelerin tasarlanması, farklı desenlerin kataloglara girmesi  neden oluyor doğal olarak.

 

Anlayacağınız bu yılda perdede ardarda yeni trendler bizleri bekliyor. Dilerseniz sözü fazla uzatmayalım ve 2019 yılına has perde trendlerine hep birlikte göz atalım…

 

Nakışlı Brode Zebra Perde
Nakışlı Brode Zebra Perde

 

Fon Perdeler
Fon Perdeler

 

Kruvaze Perdeler
Kruvaze Perdeler

 

Düz Zebra Perdeler
Düz Zebra Perdeler

Ayrıca hayalet perdeler, baskılı stor perdeler, bambu perdeler, ip perdeler ve örme perdeler de 2019 yılının perde trendleri  olarak değerlendirilebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir