2019 Çift Kişilik Karyola Başlık Modelleri ve Fiyatları Tüm Markalar !..

Yatak Başlığı Modelleri

Yeni sezon mobilya ürünlerini ülkemizin lider mobilya markalarının vitrinlerinden incelemeye, hem fiyatları, hem görselleri ve hem de özellikleri ile sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. Bu sayfamızda ise yatak odası dekorasyonunu güncelemekte olan okurlarımız için karyola başlık modelleri ve fiyatlarını masaya yatırıyoruz efendim.

Karyola Başlığını Değiştirin Yatak Odanız Yenilensin !..

Yeni yıla birbirinden şahane yatak odası takımları ile girdi mobilya markaları. Bir çoğumuz yatak odası dekorasyonlarını bu yeni takımlarla güncellemek istese de ekstra bir maliyet getireceğinden dolayı vazgeçtiler doğal olarak.

Fakat sadece karyola başlığını değiştirerek de yatak odanızda inanılmaz değişikliklere imza atabilirsiniz. Dolayısı ile vakit kaybetmeyelim ve en yeni karyola başlıklarını incelemeye koyulalım :)

İstikbal Çift Kişilik Karyola Başlık Modelleri ve Fiyatları

İstikbal’in yeni yatak odası takımlarını bir önceki makalemizde incelemiş ve bu takımlara hayran kalmıştık hatırlarsanız arkadaşlar. Markanın yatak başlıkları da inanın bir o kadar şahane. Örneğin İstikbal ürün gamına yeni katılan Santa serisi… Yatak odalarında lüks bir etki yaratmak isteyenler için kapitone detayları ile ideal bir seçim olacağını düşündüğümüz Santa yatak başlığının satış fiyatı 180 cm için 1.060,00 TL, 200 cm için ise 1.114,00 TL olarak belirlenmiş.

Yatak odasında biraz daha modern bir şeyler görmek isteyen okurlarımız için ise tavsiyemiz markanın Lima serisi olacaktır. Çok farklı renk seçeneklerinin modern çizgilerle harmanlandığı bu Lima karyola başlık modelinin 180 cm ebatı 434,00 TL, 200 cm ebatı ise 460,00 TL fiyat etiketine sahip…

Bellona Çift Kişilik Karyola Başlık Modelleri ve Fiyatları

Ülkemizin bir diğer önemli markası olan Bellona ise rakibi ve aynı zamanda kardeşi olan İstikbal’e göre daha fazla başlık modeli ile karşımıza çıkıyor. Tam 6 farklı model ile yeni sezona giren Bellona’nın dezavantajı ise 200 cm karyola başlık alternatifinin bulunmaması. Kısacası burada ki ürünler sadece 180 cm ebatlarına sahip. Markanın yeni sezon koleksiyonundan inceleyeceğimiz ilk model ise Mistral serisi. Modern tarzda 3 deri süsleme ile tasarlanan Mistral karyola başlığının fiyatı ise 895,00 TL olarak belirlenmiş.

Yine modern tarzda tasarlanan Grande serisi de son derece şık bir ürün olarak dikkat çekerken, kamila krem tonu yatak odalarına asil bir görünüm kazandırmak için tasarlanmış adeta… Grande karyola başlık modelinin güncel fiyatı ise 738,00 TL olarak görünüyor.

Bellona’dan konuk alacağımız son ürün ise Selegno serisi. Yatak odalarına mavi bir odak noktası katmak isteyenlerin çok beğeneceğini düşündüğümüz bu ürünün fiyatı ise 1.003,00 TL. Az önce de belirttiğimiz gibi Bellona yeni sezona 6 farklı model ile giriş yaptı. Burada üçünü inceledik. Diğer üçünü ise buradan detaylı olarak sizler de inceleyebilirsiniz. Çünkü biz burada daha farklı markalarada yer vermek istiyoruz :)

Mondi Çift Kişilik Karyola Başlık Modelleri ve Fiyatları

Farklı karyola başlık modelleri arayan okurlarımız imdadına Mondi yetişiyor. Marka yeni sezon ürünlerinde çok değişik tasarımlara imza atmış ki onların başında Castello serisi geliyor. Taşlı yatak başlığı modelleri arasında oldukça sağlam bir yere sahip olan Castello karyola başlığı yatak odanıza lüks bir atmosfer katmak adına tasarlanmış. Sadece 180 cm seçeneği bulunan ürünün fiyatı ise 803,00 TL olarak belirlenmiş.

Mondi’den inceleyeceğimiz bir diğer ürün ise farklı tasarımı ile yatak odanıza farklı bir boyut kazandıracağını düşündüğümüz Rapid karyola başlığı. Kapitone yerine diket dikiş detaylarının kullanıldığı ve 139 cm gibi oldukça tartışılır bir uzunluğa sahip bu ferah başlığın 180 cm ene sahip olan modeli 1.085,00 TL iken, 200 cm ebatının fiyatı 1.106,00 TL olarak belirlenmiş.

Kilim Mobilya Çift Kişilik Karyola Başlık Modelleri ve Fiyatları

Son yıllarda, İstikbal, Bellona yada diğer mobilya markalarının gölgesinde kalan Kilim Mobilya’da da inanılmaz yatak başlığı modelleri var. Ancak markanın en büyük handikabı ise sadece 160 cm ebatında ürünlerinin bulunması. Gelelim markanın 160’lık karyola başlık modellerine..

Kilim Mobilya yatak başlıklarının başında konforlu ve basit tasarımı ile dikkat çeken Orthopedic serisi. Sadece 2 dekoratif yastıkla tamamlanan Orthopedic karyola başlık modelinin fiyatı 429,00 TL olarak belirlenmiş.

Alfemo Çift Kişilik Karyola Başlık Modelleri ve Fiyatları

Sadece 180 cm ebatlarında yatak başlığı sunan Alfemo, son yıllarda yaptığı harika tasarımlara sahip mobilyalarla dikkat çekerken, bu farklılık karyola başlıklarına da yansıkyor. Bu duruma verebileceğimiz en güzel örneklerden biri de Arven serisinden geliyor. Arven karyola başlığı baklava desenleri ile retro tarız bir görünüme sahipken, 180 cm ebatında ki modeli 595,00 TL fiyatla satışa sunuluyor.

Son derece çağdaş bir tasarıma sahip olan Misty karyola başlık modeli ise ilginç ve adı gibi bir o kadar mistik bir tasarıma sarıma sahip. Ürünün üzerinde taşıdığı fiyat etiketi ise 180 cm için 1.419,00 TL .

Konfor Mobilya Çift Kişilik Karyola Başlık Modelleri ve Fiyatları

Son yıllarda farklı tasarımları ile zirve yarışında önemli adımlar atan Konfor Mobilya büyük rakiplerine şahane başlık tasarımları ile kafa tutuyor. Özellikle Lucius serisi, lüks yatak başlığı modelleri arasında liste başı olarak görünüyor. Devasa kapitone ve dikiş detayları ile göze çarpan Lucuis karyola başlığı 1.391,00 TL fiyatla satışa sunuluyor (180 cm).

Lüksten ziyade daha basit, daha miminalizme bir şeyler isteyen okurlarımız için ise Konfor Mobilya’dan Belissa serisini tavsiye edebiliriz. Geometrik detayların pudra pembe tonlarla kombinlendiği Belissa karyola başlığının 180 cm fiyat etiketi ise 1.012,00 TL olarak görünüyor.

Dekoratif Yatak Başlığını Kendin Yap !..

Bu Yazıyı Okuyanlar Bunlara da Göz Attılar

Panello ‘dan Çok şık bir Yatak Odası NAZZ Panello 'nun yepyeni serilerinden ve aynı zamanda benim de favorilerimden biri olan Nazz koleksiyonu yemek odasını daha önceki binbirdekor.com say...
İpek Mobilya’dan Muhteşem Yatak Odası Takımları İpek Mobilya 2016-2017 yatak odası takımları ve fiyatları bu sayfamızda yatak odası mobilyalarını yenilemek ve yerlerine görsel anlamda olağanüstü tas...
Bu Yatak Odası Takımlarına BAYILACAKSINIZ !.. Modern Yatak Odası Mobilyaları Örnekleri Görselleri en güzel yatak odası takımalrı beyaz yatak odası modelleri 2014 istikbal yatak odası bellona yatak...
MONDİ’den Yepyeni Bir Yatak Odası (NOVEL) Ülkemizin lider mobilya üreticilerinden MONDİ son günlerin sansasyonel ismi Nihat Doğan ile TV lerde dönen ''kalbim seni sevdi'' reklamlarıyla dikkat ...
Bellona Yatak Odası Takımları 2016 (Linda) Bellona 2016 yatak odası takımları fiyatları görselleri Bellona yeni çıkan linda yatak odası takımı özellikleri resimleri...  2015-2016 Sezonu ürün...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Top
Önceki yazıyı okuyun:
Enza Home 2019 Koltuk Takımlarında Süper İndirim

2019 Oturma Grupları Yeni mobilya modelleri fiyatları tasarımları ve görsellerini incelemeye devam ediyoruz arkadaşlar. Bu sayfamızda ki markamız başlıktan da...

Kapat