2018 Yılının En Güzel 5 Yatak Odası Takımı

En Yeni Yatak Odası Modelleri

En Güzel Yatak Odası Takımları 2018 Yatak Odası Modelleri Alfemo Enza Home İstikbal Mondi Bellona Yatak Odası Fiyatları – İnternette aradığınız yatak odası takımını bir türlü bulamamış halde, bezgin bezgin gezinirken bir şekilde binbirdekor.com’un bu sayfasına giriş yaptıysanız, hoş geldiniz sefa geldiniz… Endişelenmeyin burada aradığınız ürünü ve belki de aradığınızdan daha güzelini bulacaksınız.

Binbirdekor.com 2018 Yatak Odası Takımlarını İnceliyor !..

Başlıktan da anlayacağınız üzere içerisinde olduğunuz bu sayfada, siz değerli okurlarımız için ülkemizin sayılı mobilya markalarının 2018 kreasyonlarını güze atıyor ve editörlerimiz tarafından seçilen, hem görsellik, hem de işlevsellik açısından 10 yatak odasını fiyatları, görselleri ve özellikleri ile birlikte detaylı bir şekilde inceliyor, beğeni ve bilgilerinize sunuyoruz.

Bellona 2018 Yatak Odası Tasarımları Muhteşem

Konuya ilk olarak ülkemizde mobilya denilince akla gelen ilk markalardan biri olan Bellona ile giriş yapıyoruz efendim. Bellona yeni yıla 6 farklı yatak odası takımı ile giriş yaparken, bu takımlar arasında en çok dikkat çeken tasarımı Monreal Yatak Odası Takımı oluyor. parlak fildişi renk konfigürasyonu ile sunulan Monreal serisinde mermer desen ve altın fitil uygulaması gibi detayların bu renk ile muhteşem bir ahenk içerisinde olduğunu görebiliyoruz.

Bellona Yatak Odası Fiyatları 2018 (Monreal)

Görsel detaylarını da sunduğumuz Monreal serisinin fiyat bilgilerini mutlaka merak ediyorsunuzdur. Dolayısı ile hemen ürünün tavsiye edilen satış fiyatlarına göz atalım. Takımın 5 Kapılı Gardırop +Tuvalet Masası+Tuvalet Aynası+150/160 cm Yatak Başlığı+ 2 Ad. Komodinden oluşan ilk modeli 6.065,00 TL fiyat etiketi ile satışa sunuluyor. Aynı takımın 6 kapılı gardıroplu seçeneğini satın almak isterseniz bu rakam 6.499,00 Liraya yükseliyor. Sürgü kapaklı gardıroplu Monreal yatak odası takımı için ise 6.570,00 TL ödemeniz gerekiyor.

İstikbal’den Farklı Bir Yatak Odası

Beyaz ve fildişi gibi tonlar her ne kadar trend mobilya renkleri listesinin başında yer alsalar da İstikbal cesur bir hamle yaparak 2018 yatak odası kreasyonunda mavi gibi renge sahip Lucas yatak odası takımını vitrine çıkarmış. Yine son dönemlerin modasını olduğunu tahmin ettiğimiz mermer etkisi bu takımda da karşımıza çıkıyor. Bu görselliğe eklenen bakır renk detaylar ise tek kelime ile harika…

İstikbal 2018 Yatak Odası Fiyatları (Lucas)

Lucas yatak odası takımı da tüketici ihtiyaçlarına göre 3 farklı alternatifle satışa sunulurken, takımın 5 kapılı gardıroba sahip ilk seçeneği 6.990,00 TL, 6 kapılı gardıroplu ikinci seçeneği 7.449,00 TL ve sürgü kapılı gardırop seçeneği ise 7.398,00 TL fiyatla satışa sunuluyor.

Mondi’den Rüya Gibi Lorenz Yatak Odası

Avangart tarzıyla hem zarafeti hem şıklığı bir arada sunan Mondi’nin 2018 yatak odası takımlarından Lorenz özel olarak tasarlanmış altın kaplamalı detayları ve taşlı altın renk kulpları ile sadece içerisinde bulunduğumuz yıla değil, önümüzde ki bir kaç yılada damgasını vuracak gibi görünüyor.

Mondi Yatak Odası Fiyatları 2018 (Lorenz)

Binbirdekor.com editörleri olarak en beğendiğimiz yatak odası tasarımlarından biri olan Lorenz serisinin 5 kapılı gardıroplu ilk seçeneği üzerinde 6.858,00 TL fiyat etiketi taşıyor. Takımın 6 kapılı gardıroba sahip ikinci alternatifi ise 7.435,00 TL fiyatla satışa sunulurken, Lorenz sürgü kapılı gardıroplu yatak odası takımı için fiyat 7.771,00 TL olarak belirlenmiş.

ABC Mobilya Yatak Odası Modelleri

Hadise gibi süper bir sanatçı ile sektöre acayip hızlı ve bir o kadar da sansasyonel bir giriş yapan ABC Mobilya’nın son derece iddialı yatak odası modellerini daha önce ki sayfalarımızda fiyat ve görselleri ile birlikte detaylı birlikte incelemiştik hatırlarsanız. İşte o sansasyonel markadan, damaklarda farklı bir tat bırakan ve yatak odanıza bambaşka bir atmosfer katacağını düşündüğümüz Jennifer yatak odası takımını bu makaleye eklemesek büyük haksızlık etmiş olurduk herhalde 🙂

ABC Mobilya Yatak Odası Fiyatları 2018

İlk bakışta özgün kulp detayları ve doğal ahşap dokusu ile diğer yatak odası takımlarından hemen ayrışan Jennifer serisi, doğal granit görünümlü komodinleri ve şifoniyer tasarımı ile yatak odalarında modern bir dekorasyon yaratmak isteyenler için oldukça ideal bir takım olarak ön plana çıkıyor. Sadece 6 kapılı gardırop seçeneği ile vitrine çıkan bu takımın fiyatı ise 8.166,00 TL.

İpek Mobilya’dan Masalsı Yatak Odası Tasarımları

Konumuzun son paragrafını İpek Mobilya’ya ayırmak istedik, zira son iki yıldır bu markanın yatak odası takımları bizleri kendine resmen aşık ediyor. Geçtiğimiz yıl, Aral, Atlantis ve Estel gibi yatak odası tasarımları ile bizleri kendine hayran bırakan İpek Mobilya, bu yıl yine yapmış yapacağını ve yine bizi seçim yapmakta sorlandıracak bir kaç büyüleyici yatak odası takımını vitrinlerine çıkarmış.

Karar vermek o kadar zor ki, kimimiz mavi, bordo ve yeşil gibi renk seçenekleri ile satışa sunulan Bellavita yatak odası takımından yana, kimimiz İmpala‘dan, kimimiz ise Valencia yatak odası takımından yana kullanıyoruz reyimizi. Sonunda Vitara yatak odası takımında karar kılıyoruz, ancak en kısa zamanda bu yatak odası takımlarının hepsini “İpek Mobilya 2018 Yatak Odası Takımları ve Fiyatları” başlıklı bir makalemizde sizlerle buluşturmaya karar veriyoruz.

İpek Mobilya Yatak Odası Fiyatları

Dolayısı ile üst tarafta resmini gördüğünüz bu yatak odası takımı hakkında daha fazla ipucu vermiyor, sadece fiyatları bilgilerini sizlerle paylaşıyoruz. Efendim sadece sürgü kapaklı gardırop seçeneği ile satışa sunulan bu şık yatak odası takımı 9.412,00 TL yerine, indirimli olarak 8.000,00 TL gibi, rakiplerine nazaran gayet uygun bir fiyatla sizleri İpek Mobilya mağazalarında bekliyor…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir