2015 Mondi Koltuk Takımı Modelleri (Cozy)

Mondi 2015 koltuk takımı modelleri görselleri fiyatları yeni sezon mondi salon koltuk takımları resimleri…

Mondi delüks koltuk takımı ürün grubuna yeni eklediği Cozy koltuk takımı ile adeta göz kamaştırıyor. Son dönemlerde pek tutulan retro tarzından hafif esintilerin yer aldığı takımın sanırım en dikkat çekici özelliği, ilk defa kullanılan renkli boncuk fitil uygulaması, zira boncuk fitil uygulaması takımın kol, sırt ve kırlent kenarları gibi ince detaylara uygulanmış. Ancak bu ince detaylar total görünüme öyle güzel yansımış ki görmelisiniz…

Cozy delüks takım şık görünümünün yanında fonksiyonel özellikleri ile de dikkat çekiyor. Örneğin üçlü ve ikili ünitelerinde kolay bir şekilde yatak olabilmesi amacıyla, bulunduğu yerden hareket ettirmeden duvara sıfır şekilde açılmasını sağlayan Zero wall mekanizması kullanılmış. Ayrıca bu ünitelerde geniş depolama alanları sunan sandık alanıda takımın fonksiyonel özellikleri arasında bulunuyor.

Cozy Delüx Takımın iki adet üçlü, 2 adette berjerden oluşan modeli 3.480,00 TL iken, 1 adet üçlü kanepe, 1 adet ikili kanepe ve 2 adet berjerden meydana gelen seçeneği 3.290,00 TL, üçlü, ikili bir adette berjerden oluşan takım ise 2.728,00 TL fiyatla satışa sunuluyor.

KESİNLİKLE OKU !..   Mondi'den Çiçekli Berjerli 2015 Koltuk Takımı

MONDİ 2015 DELÜKS KOLTUK TAKIMLARI GÖRSELLERİ (COZY)

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Ikea 2015 Duvar Sticker Modelleri Görselleri

Duvar dekorasyon fikirleri görselleri Ikea duvar süsleme ikea duvar sticker modelleri duvar çıkarmaları 3d renkli...

Kapat