2015 Genç Odası Takımları (Mondi)

Mondi yeni sezon genç odası takımları fiyatları görselleri Mondi 2015 genç odası modelleri modern genç odası takımları markaları…

Ülkemizde genç odası mobilya sektörü henüz yeni yeni oturmasına rağmen gerçekten hoş işler ortaya çıkıyor. Burada sadece, genç, çocuk ve bebek odası üretimine yoğunlaşmış, belli başlı markalardan bahsetmiyorum. Çünkü o markalar zaten süper işlere imza atıyor ve ihracatları ile dünyadada tutulan markalar arasına giriyorlar.

Mondi gibi daha çok salon, oturma grubu ve yatak odası gibi mobilya grubuna yönelik imalat yapan markalardaki gelişmeler ise hakikaten süper, zira buna verebileceğimiz en güzel örnek, Mondi 2015 genç odası modelleri arasında yerini alan Larissa koleksiyonuna son olarak eklenen, Larissa genç odası takımı olabilir.

Son zamanların trend tarzlarından country normunda tasarlananan Larissa genç odası, şıklığının yanında, iç çekmece, elbise askılıkları, raf ve çekmece gibi özellikleri sayesinde fonksiyonelliği ilede dikkat çekiyor. Foto galerimizde görsellerini sunduğumuz ürünün, çekirdek oda fiyatı 1.669,00 TL olmakla beraber, bu fiyat sürgü dolaplı seçeneğinde 2.351,00 TL‘sına kadar yükselebiliyor.

MONDİ EN YENİ GENÇ ODASI TAKIMLARI FOTO GALERİ (LARİSSA)

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir