2014 Trend Mutfak Renkleri

Mutfak renk tercihi en güzel mutfak renkleri trend duvar renkleri 2014 mutfak dolabı renkleri mutfak dekorasyon fikirleri resimleri görselleri en güzel moutfak dekorasyonları modern mutfak renkleri…

Özellikle bizlere lezzetli yemekler adına mutfakta zamanlarının oldukça uzun bir bölümünü harcayan  hanımların bu zamanını keyifli anlara dönüştürebilmek için mutfakta tercih edilen renkler oldukça önemlidir. Dolayısı ile her kafanız estiğinde değiştiremeyeceğiniz mutfağınızın rengini veya renk kombinasyonlarını seçerken ince eleyip sık dokumanızda fayda var.

Örneğin Doğal tarzlardan hoşlananlar için açık renk tahtalar, beyaz ve mor dolaplar mutfağınızda bir kır evi rüzgarı estirirken, Modern ve sofistike bir görünüm isteyenler ise ağırlıklı olarak beyaza yönelebilirler. Kontrast oluşturmak için koyu griden ve zeytin yeşilinden yardım almakta akılcı bir tercih olabilir.

Ferah ve geniş mutfaklardan hoşlananlar daha çok açık tonlarda mavilere ve açık kahverengileri, yine temizlik ve düzen tutkunlarınada mavi ve beyaz renkleri öneriyoruz. Çünkü bu renkler titizlği ortaya çıkaran renklerdir. Mutfakta sadece iki renk kullanmak mutfağınızı biraz daraltabilir, mutfağınız geniş ise bu stil uygun ve oldukça şık bir görünüm katacaktır. Beyaz ve mavi titizliğin yanı sıra mutfağınızın büyük görünmesini de sağlayacaktır.

Vintage sevenlere koyu renk mobilyalar ve krem rengi dolaplar deneyebilirler.  Nane yeşilleri ve koyu kahverengiler yine mutfak için en ideal renklerdir. Su yeşili ve açık kahve tonları da mutfağınızın sevimli görünmesini sağlayan pastel ve mutfak için uygun renklerdendir.

2014 TREND MUTFAK RENKLERİ GÖRSELLERİ

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir